Bursaspor transfer tahtası için 6 milyon 284 bin TL ödedi!

Bursaspor Kulübü Emin Adanur dönemi ile ilgili bir mali tablo bildirisi paylaştı.

İşte Bursaspor Kulübü mali tablosu;

33 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   ödemeler arasında futbolcu ile personel ödemeleri 8,5 milyon tl bu devam ettiği sürece, kulüp daha da büyüyecek, başarılar artacaktır.

   19
   3
 1. Açıkçası ADANUR ile AKTAŞsiyasi düşünce olarak aynı.
  Ammaaaa EMİN ADANUR ŞEFFAF DAVRANIYOR,DİLEĞİM HEP BÖYLE KALIR.

  Msele ALİ ise ne yazık kiiiii biz HEM RECEPLERDEN HEMDE ALİ’LERDEN ÇOOOOK ÇEKTİK VE ÇEKİYORUZ .

  ALLAH BİZİ DOSDOĞRU OLAN ,HAK-HUKUK-ADALET’TEN AYRILMAYANALRLA KARŞILAŞTRSIN.

  39
  6
 2. “Yavaş yavaş yürü de gel tahtalar oynamasın” diye sözleri olan bir 9/8 lik Deliorman türküsü var….
  Yakında tahtalara mı gelicez bakalım; Emin daha taze taze en büyük ergenliğini yapmışken Nurlu Ali’ye karşı…
  Dünya üzerinde her şeyi tüviiyt atarak bilmeden etmeden boş gazlarla çözebileceğini sanan bir ergen başkanımız var…
  Adeta boş bir incisözlük yazarı gibi…

  16
  195
  1. @bla bla yorumuna yanıt olarak

   boş teneke antrikot ekremi sosyal medya ile yıkayıp yağlayıp istanbulun başına getirdiler ya o da inşallah buna güvenmiyordur,yoksa sonumuz es es ten de beter olur

   12
   110
   1. @Bakır Cezve yorumuna yanıt olarak

    Müjde! bekliyoruz biz…
    Elle tutulur bir icraat görmeden Nurlu Ali’yle popülist sidik yarışı kulübe hiçbir şey kazandırmaz…
    (Şimdi dosya ödendi falan deyeceksiniz ama tüm borçlar ötelendi…)
    Ama arkasına gaz alıp yönetime gelenler de boş gazlarla sizi de gazlaması lazım ki boy aynasında kendimizi kandırmaya devam edelim….
    Kolej molej vs deyen büyük Bursasporlu başkanları da yıllarca başkan olsun diye bekleyip sonra itin …ötüne sokan dişsizler(!)den farklı olarak yetiştirilmek üzere başkan-hoca olursa takımın başında sizin süper lig rüyanız boş olur diyoruz…
    Bursaspor daha fazla rezil olmasın diyoruz ama…..

    9
    68
    1. @bla bla yorumuna yanıt olarak

     Nasıl boş bi yorum bu böyle. Yorumu yapanda çetrefilli cümlelerle güzel bi yorum yaptığını düşünmüş ama mantıksız ve boş bi yorum. Başkana laf söylemişsin aliyle uğraşma işine bak gibi cümleler etmişsin, borçların ötelendiğini söylemişsin be arkadaş cebinde 140 milyon TL varsa buyur sen öde yada Bursa’da bildiğin bi canlı söyle o ödesin. Adam cebinden çıkarıp 140 milyon tl verip tüm borçları anında şuan ödesin istiyorsun peki sen Bu sene veyahut geçen sene sadece 1 forma aldınmı ?
     Be arkadaş boş beleş eleştiri yapmayın be, adam bu sene borçlulara bi şekilde küçük paralar ödeyip seneye lige çıkıp parça parça borçları bitirelim diyor sen bunu neden anlamıyorsun.
     Admin den ricam bu siteye yorum yapanlara yaş sınırı getirsinler.

     57
     6
     1. @Ersin E yorumuna yanıt olarak

      Büyük ihtimal baban yaşındayım. 1 sene sonra üyelik kazanımıyla Divan Kurulu üyeliğine hak kazanacağım. Aynı sığ tepkilerinizde boğuluyorsunuz ve bu genç dimağlarınızın boğukluğu Bursaspor’u batırıyor. Sen öde, onu al, bunu ver vs… Biraz geliştirin kendinizi yazık etmeyin gençliğinize. Her zamanki gibi bugün göklere çıkardığınıza çok kısa süre sonra söveceksiniz. Gazla yaşamayın, yazıktır günahtır…

      18
      1. @bla bla yorumuna yanıt olarak

       Bugün doğru şeyler yapıyor bizde doğru işi ödüllendiriyoruz yarın yanlışı olursa ona göre hareket ederiz. Peki siz daha bi hatası yanlışı olmayan birini neye göre kötülüyorsunuz. Kimsenin göremeyip sizin gördüğünüz bi yanlış olmalıki eleştiriyorsunuz. Gördüğünüz yanlışı söyleyin bizde bilip ona göre davranalım.

   1. @anadolu ligi yorumuna yanıt olarak

    Hiç açıklamada takip etmiyorsunuz. Sadece siteden haber okumayın.

    Adanur diyorki, alacaklinin %10 alacagı peşin. %15i 3taksit geri kalan %75 ide süper lige çikarsak diye (gelirler artacagi icin) bu dogrultuda imza almaya calisiyoruz diyordu.

    Tabi arada çürük elmalarda var, alacaginin tamamıni isteyenler gibi…

    42
    2
 3. admin belediyenin trol hesapları bu siteye de yorum yapmaya başlamış ayıklayın şunları hala Ali ay alinur falan yazan salaklar var

  8
  3
 4. Siteyi aktroller basmış.. valla sitenin seviyesini dibe çekiyor bu maaşlı troller.giresim gelmiyor artık siteye bu trolleri gördükçe.soğuyorum siteden yeminle.

  5
  2
 5. Hiç boşuna beklemeyelim tahtanın açılacağı yok bana göre aynı İBB seçimlerinde olduğu gibi her şey güzel olacak deyip bir şey olmayacak .

  3
  32
  1. @Misafir 16 yorumuna yanıt olarak

   Değişik insan biz burda Bursaspor diyoruz. Bursa’nın simgesi sembolü herşeyi. Sen gelmiş İBB diyosun. Sanane İBB den banane İBB den seçiminden. Sen git İBB hakkinda yorum yaz İBB takımları ile ilgilen. Adama bak ya gelmiş burda İBB diyo. Burası Bursa nın simgesi olan Bursaspor platformu. Hay senin o ufak fesat beynine tüküreyim

   6
   2
  2. @Misafir 16 yorumuna yanıt olarak

   Hoşgeldin Aktrol. Burada Akkoyun bulamazsın. Bir eline makarna diğer eline Kuranı Kerim aldın mı meeeee diye gelirler. Memleket satılmış haberleri yok.

 6. Daha önce yazdım şimdide Ich yazıyorum bu ali nur aktaş Altepenin tırnağı olamaz…. Aksi e 1.umara Bursaspor DÜŞMAN IDIR.

  2
  1
 7. Bizde bu taraftar kafası olduğu sürece bir halt olmaz bizden. Hemen her şeyi siyasete bağlayan kafa gidin istanbul takımlarını destekleyin bir düşün BURSASPOR un yakasından. Ömrü hayatında külübe bir gr destek vermemiş klevyeciler. Bir rahat bırakın siyasetinizide alın gidin yeterki köstek olmayın.

  2
  1
 8. Eee tahtanın açılması için 140 milyon lazımdı.odenen 6 milyon..bu hızla 3 seneye açılır bu tahta .hava su ates tahta

  2
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu