Bursaspor – Tarsus biletleri satışta!

9 Ekim Pazar günü saat 18:30'da Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda oynanacak olan Tarsus İdman Yurdu maçı biletleri bugün 11.00 itibariyle satışa çıktı.

Bilet fiyatları şu şekildedir;
•  Güney Kale Arkası Tribünü: 30,00 TL
•  Doğu Üst Tribünü:  50,00 TL
•  Doğu Alt Tribünü: 60,00 TL
•  Batı Alt Tribünü: 100,00 TL
•  VIP 1. Balkon Tribünü: 150,00 TL
•  1963  Tribünü: 250,00 TL
•  Misafir Tribünü: 30,00 TL

BİLGİLER;

–  Bilet satışları passo.com.tr web sitesi, PASSO Mobil Uygulaması ve Stadyum Ana Bilet Gişesi üzerinden yapılacaktır.

–  Passo Mobil Uygulama ile müsabakaya biletlerim bölümündeki PDF bilet ile giriş yapılabilir, Passo Mobil Uygulamada ki “Maça Gir” butonu e-bilet müsakaları için geçelidir, 2022-2023 futbol sezonu müsabakalarımızda aktif olmayacaktır.

–  7 yaş ve üzeri çocuklara maç bileti alınması zorunludur.

ENGELLİ TARAFTARLARIMIZ İÇİN BİLET YÜKLEMELERİ

– Stadyumumuzda 106 adet engelli ve refakatçi koltuğu bulunmaktadır. Engelli tribün biletlerinden faydalanacak taraftarlarımız müracaatlarını aşağıda belirtilen bilgiler ile birlikte 8 Ekim Cumartesi günü saat 18:00’e kadar engeltanimiyorum@bursaspor.org.tr adresine mail göndererek yapabilirler. Stadyum gişelerinden engelli tribünü bilet yüklemeleri yapılmayacaktır.

–  Yapılan müracaatlar sonrasında maç biletleri engelli kriterlerine uyan taraftarlarımıza maç günü bilet yüklemeleri yapılacaktır.

Gerekli Bilgiler;

Ad Soyad  //  TC Kimlik Numarası  //  Engelli Kartı Fotoğrafı (Ön ve Arka Yüz) // Telefon Numarası
Not: Engelli kartında ‘’Ulaşımda Refakatçi Hakkı Vardır’’ ibaresi olan taraftarlarımız aynı mail içerisinde refakatçisi içinde üst bölümde yazan bilgileri iletmesi gerekmektedir.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ben Hala Dünkü Borç Ve Bağışlama Konusunda Takıldım Yazarlar vs Borcun 1.2-1.5 Milyar TL Olduğunu Yazmamışlardı? ve Bu Borcun Bir Kısmının Döviz İle! Yani Katlanıyorda Katlanıyor! Tüm Dünyanın Ekonomileri Yanıyor Enflasyon Almış Başını Her Yerde Gidiyor Nedenide Petrol Gaz Şirketleri Şimdi Opec’de Türkiye’nin Enerji Alımı 60 Milyar Dolardan 100-120 Milyara Çıktı Vs Ekonomik Açık Artınca Hepimiz Hissediyoruz Etkisini Çünkü 1 Lira Olan Birşey 2 Liraya Çıktı – Ama Ekonomi Böyle Birşey Genel Anlamda Türkiye Hala Kuvetli Durabiliyor Çünkü Endüstrüsü Tarımı Var! Düşünün 2000-2005 Yıllarında 100,000 -500,000 TL Kağıt Para Kullanıyorduk Ama Bursaspor 1’ci Ligdeydi Düştü Ama Çıktı Ama 4’cü Lige Yan Gözle Bakmıyordu Sonra 2009-2010 Şampiyon Oldu Çünkü Borcu 1.2-1.5 Milyar TL Değildi Ve Kasası Doluydu Futbolcular İle Aynı Türkiye’nin Kasası Gibi Altın Reservi Dünyada 5-6 Sırada! Sonrası Aynı Altılı Masa Gibi Gelen Çarptı Giden Çarptı Yönetimler Her Sene Salandı Sonunda 17 Amatör Çocuk ve 2/3 Tane 3’cü Kalite Futbolcu Kaldı Kasada Nedenleri Ortada Sen Sadece 1 Milyon Euro Matavs vs Veriyorsun 3’cü Lige Düşürüyorsun Sonra Verdiği n Parayı Borç Diyorsun Sonra 3 As Futbolcumuzu Satıp Çekleri Alıp Yok Oluyorsun Gazeteler Yazmıştı Bizim Bursaspor’luyum Diyenler Burada Yorum Yazanlarda Aynı 2000’kerde Bankaları Boşaltanları Balık Hafızalılar Gibi Adamı Alkışlıyorlar Yenide Göreve Çağrıyorlar! Hey Allahım Hiçmi Öğrenmiyoruz Ders Almıyoruz!

  8
  2
 2. HEP BERABER GİDİP KÜFÜR EDELİM TEKRARDAN CEZA YİYELİM. ÖZELLİKLE TEK ŞANSIMIZ OLAN GENÇ OYUNCULARA BOL BOL KÜFÜR EDELİM KULÜP KAPANSIN(!)

  5
  2
 3. Bu takıma 30 tl çok para degmez git rezillik seyret degmez vallahi degmez kabiliyet ve beceri yoksunu gençler ve teknin ekip..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu