Bursaspor Taraftarları Futbolculara Kızgın

Süper ligin 5. haftasında Ankara’da Elazığspor ile karşılaşan ve sahadan 1-1’lik eşitlikle ayrılan Bursaspor’da, yeşil-beyazlı taraftarlar, teknik heyet ve futbolculara tepki gösterdi.

Spor Toto Süper Lig’in 5. haftasında Elazığspor ile oynadığı karşılaşmada vasat bir futbol sergileyen ve ligin yeni ekibi karşısında 1 puanla yetinen yeşil-beyazlı camiada, moraller bozuk. Maç boyunca rakibine üstünlük kurmayı başaramayan ve kötü bir futbol ortaya koyan Bursaspor'da, taraftarlar kaybedilen iki puanın olduğunu söylediler. Sanal ortamda yorumlarda bulunan Bursasporlu taraftarlar, ”Her eleştirinin bir sınırı olduğu gibi, alınan her kuruşunda bir hakkı vardır. Mağlup olabilirsiniz, berabere de kalabilirsiniz. Fakat mensubu olduğunuz camiaya, sahadaki ruhsuz bir oyunla sırtınızı dönemezsiniz. Dememiz odur ki; sahada futbolcularımızın isteksiz bir ruh hali içine girmeleri, maçı önemsememeleri söz konusu olmamalıdır. Sahada yapılan mantıksız hareketlerin dışında, oyuncuların birbirine karşı küfürlü bir şekilde konuşmaları, Bursa şehrinin futbolcularına yakışmamaktadır. Bursaspor forması kutsaldır. Bursaspor forması altında yakışıksız hareket yapmanın bir bedeli, bir cezası olmalıdır. Bursaspor formasının kirletilmesine izin vermeyiz. Bursaspor forması altında yapılan, olumlu veya olumsuz her hareketin bir bedeli vardır” ifadeleri kullanıldı.

 

İha

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu