Bursaspor taraftarları 80 otobüsle Ankara’ya gitti

Bursaspor taraftarları, takımlarının bu akşam Fenerbahçe ile yapacağı Ziraat Türkiye Kupası final maçı için Ankara’ya gitti. Yeşil-beyazlı taraftarlar, Ankara’dan kupayla döneceklerini söylediler.

Bursaspor – Fenerbahçe maçı için Bursa’da sponsorların desteği ile 80 otobüs hazırlayarak şehrin birçok noktasından araç kaldırıldı. Bunun yanı sıra birçok taraftar da kendi özel araçları ile Ankara’ya hareket etti. Otobüslerle adeta Ankara’ya akan yeşil – beyazlı taraftarlar, Fenerbahçe’yi yenerek Bursa’ya kupa ile döneceklerini dile getirdiler. Takımlarına ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam’a güvendiklerini belirten taraftarlar, maçın başından sonuna kadar takımlarını destekleyeceklerini kaydettiler.

Galatasaray’ın şampiyon olmasının ardından olaylar çıkartan Fenerbahçe taraftarlarına da tepki gösteren yeşil – beyazlılar, polis araçlarını deviren taraftarların serbest bırakılmasına tepki gösterdi. Taraftarlar, Bursaspor taraftarlarına verilen cezaların Fenerbahçelilere verilmemesinin çifte standart olduğunu vurguladılar.

Kaynak : haber3.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu