Bursaspor taraftarının sabrı taştı!

Bursaspor Kulübü'ne destek vermeyen sanayi kuruluşlarına karşı Bursaspor sevdalıları tepki vermeye başladı.

İşte taraftarın açtı o pankart!

41 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu tepkiyi daha kibar bir dille gündeme getiremez miydiniz ?!
  Örneğin; “Başka BURSASPOR YOK” ! “BURSASPOR’ u sahipsiz birakma” ! gibi..
  Bu kafa neyin kafası Allah aşkina !? Tehditle mi destek isteyeceksiniz ?! Her yönden sınıfta kaldığımızın resmi resmen !
  Erzincan maçı sonrası Selim’ in Hasan’ ın üstüne yürüyüp tehdit etmesi de akıl alir gibi değil ! Elinde 3 tane tecrübeli oyuncun var onlara da böyle dayilik taslarsan, oynatacak oyuncu bulamazsın ! Adam sana kaç maçtır iğneyle oynuyorum abi çocuklara yardım ediyorum diyor sen ona böyle oynayacaksan oynama diye artistlik yapıyorsun…
  Kökten değişim şart! Başta corbacilar kulüpten derhal tasviye edilmeli…!

  219
  24
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular zorla güzellik olmaz ayrıca bunu yapanlar ne kadar dürüst oldular takım otobüsünde Batalla Harun ü dövmeye kalk sonra dayak ye hava alanında futbolcu ile tartış saygı sevgi yok sen ben kavgası menfeatçilk almış yürümüş ahlaksızlık diz boyu adama sorarlar senin yanında saha ya 15 yaşında çocuk su atıyor her hafta 14 bin tl ceza aldırıyor merdivende tel örgü tepesinde kileri indirip tribünde sözünü geçirip idare edemiyorsun futbolcuya hoca ya yönetime laf söylüyorsun ey tirbüncü abiler lütfen sizler tribünde kalın ne zaman kongreye Başkan işlerine girdiniz yok benim şu kadar oyum var bu kadar delege arkadaşın var dediniz kulüp bu hale düştü sizler başkanlardan yöneticilerden menfeat sağladığınızı bilmeyen yok bedava deplasmana otobüs bedava bilet evet her hafta deplasman da kolay değil bir tek orada haklısınız ama herşey de bedavamı zaman ki tirbün siyasi otorite ile beraber yürüdü işte asıl o zaman işin içine siyaset girdi yahu koskoca şehir takımı Türk futbolunun alt yapısının en güçlüsü bu seviye ye getirildi tükenişe yok oluşa koşar adım gidiyor götürülüyor bu ülkede birşeyler düzelecek ise bir Bursa değil 10 Bursaspor feda olsun ama bu ayıp Bursa nın değil ülkenin ayıbıdır

   1
   1
  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Doğru tespit şu otçu taraftarlardan kurtulmamız lazım.Bu tip taraftarlar yüzünden herkesi kendimize düşman ettik.
   Bize daha bilinçli ve daha kültürlü taraftar lazım.
   Bursa şehrinede herşeyin en güzeli yakışır
   Başkalarını sorgulamadan önce kendimizi sorgulamamız gerektiğini unutmayalım.Şapkamızı önümüze koyalım…

   5
   1
  1. @Metin yorumuna yanıt olarak

   Kulüp ne halde biliyon değil mi? Kimler gerektirdi bu hâle onlarında biliyoruz.
   ilk başta adlî merciler BURSASPOR veBURSASPOR gibi zor durumda olanan yada kapanan ANADOLU KULÜPLERİNDE yapılan yolsuzluklari araştırdılar.

   3
   16
   1. @1963 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

    Bu pankartı hazırlayanların kaç yaşında bilmiyorum fakat adli işlem yapılır ve bu işlemden dolayı bu kişiler ceza alırsa çok mu hoşunuza gidecek merak ediyorum. O kişiler sizin ailenizden olsa çok mu sevinecek siniz.
    Gençlerimizi ateşe atmayalım

    14
    3
  2. @Metin yorumuna yanıt olarak

   Ayranı yok içmeye atla gidersin çeşmeye. Hala atar hala racon hala ayar. Hala ders almadınız belli.
   Teknik direktöre ayar, yönetime ayar, futbolcuya ayar, gidene ayar gelene ayar, otobüs durdurmalar, olmayan yönetimi istifaya çağırmalar, futbolcu dövmeler maç sattı diye suçlamalar daha neler neler. Bu şapşallar kendini nerede görüyor sormak lazım. Klüp kapanacak bunlar ergen muhabbeti yapıyor hala.
   Siz ne sanıyorsunuz lan kendinizi. Gerizekalılar dilenciliğin bile bir adabı var. Yaptığın her işi batır borç yap sonra gel destek iste. Babanız verir mi lan böyle destek. Terbiyesizlik yapıyorsunuz koskoca şehrin adını kötüye kullanmayın. Sanayiciye takımın ne katkısı var. Kim kime sürekli bedava destek verir. 3-5 zibidinin kuru sıkı tehditinden kim korkar. 1.5 milyar borç olmuş. Bunun günlük faizini ödeyemez bu şehir. Ulan Texas!! Bütün pisliğin başı sensin ya neyse.

   33
   1
  1. @bursaspor1963 yorumuna yanıt olarak

   Bu işler böyle çoluk çocuk tarzında görenleri güldürecek şekilde pankartlarla olmaz . Bunlar çocukça işler . İnsanlar güler geçer . Yapılacaksa adam gibi taraftarların toplanıp bir sessiz yürüyüş yapmasıdır . Onbinlerce insan sessiz sakin ama vakur içinde tepkisini yürüyüşle dile getirmeli . Böyle üç beş çocuğun çocukça pankartları insanları sadece güldürür .

   17
  2. @bursaspor1963 yorumuna yanıt olarak

   Allah Aşkına Bursaspor’un taraftarı da mı var?
   Yahu kardeşim sabrınız taşsa ne olur taşmasa ne olur!
   Yahu kardeşim siz olsanız ne olur, olmasanız ne olur!
   Yahu kardeşim kulübün bu hallere düşmesinin sebebi zaten sizsiniz…

   26
   4
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Bu taraftarı eşkıyaya benzetemezsin. İlk başta kulübü bu hâle getiren hırsızlar, soysuzlar, soyup gidenler başka dilden anlamazlar. Bir BURSASPORUMUZ kaldı.

   26
 2. Allah akıl fikir versin bizim taraftarımıza böyle yapınca işler düzelecekmi zannediyolar iş adamları sponsor olmuyo iş adamları başkan adayı olmuyo adamlar delimi böyle bi ortama girsinler ulan zaten herşey kötü üstüne bide daha kötü olsun diye herşeyi yapıyolar ya hey allahım ya

  27
 3. 3-5 dengesizin suç teşkil eden pankartını Bursaspor taraftarı diye lanse etmek neyin kafası? Maçta sahaya atılanlara neden kızıyorsunuz ki bunları haber yapıyorsanız? Mezar falan filan, geçin bunları!!! Yüzünü saklamış primatlar bir de !

  25
 4. Bularin kulübün tasviye edilmesi için bilinçli yapıldığına inanıyorum! Amaç iyice sahipsiz bırakmak ve acı son ! Sponsor bile bulamayacak hale geleceğiz Uludağ gibi dev firmalar hem de bursali olmalarina ragmen bu sene sponsor olmadı! Görünen köy kılavuz istemez…
  Bu zibidiler kimin piyonu ?!

  22
  2
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Pankartın asıldığı yere bak yıllardır çorba içtikleri yer ,böyle devam edin futbolculara kabadayılık yapın iş adamlarına pankart asın hep beraber Bursasporumuzun kapısına kilit vurun

   15
 5. Destek olacak adam bile bu pankarttan sonra destek olmaz . Adamlar koskoca parayı elinde tutan sanayiciler kalkıp çorbacılar tehdit ediyor . Napacaksın öldürecek misin hepsini teker teker ? etin ne butun ne yoksa iş mi vermeyeceksin ?

  16
 6. Bu neyin kafası la ? Adamı oyarlar, artık o devirler bitti; tehditle destek mi istenir? adamın veresi varsada vermez..çok saçma olmuş…

  14
 7. Ulan her sene en az 4 defa sanayicilerden destek isteniyor. Adamlar mal mi? Paralar car cur oluyor. Once son 10 senede taraftarin neden oldugu seyircisiz maclar ve para cezalarini teksas olarak bi zahmet kendi aranda topla 20 milyon tl gibi bir para. Teksas gitmeden, bu kulup duzelmez.

  13
 8. bu pankart Bursaspor taraftarının eğitim düzeyini anlamak açısından iyi olmuş,Ayrıca bu haberi yapıp,bu pankartı Resmileştirmek hiç hoş değil.Bu bir spor,eğlence,Yarında İş adamlarının; işyerlerinimi basacaksınız.biz spor taraftarıyız,şehir eşkiyası değil,Eşkiya olanlar,Maçlara gelmesin,Bursaspor Taraftarı olmasın.sevgi ve saygılarımla

 9. Of onlarda çok korktular şimdi.Korkudan hemen paraları verirler.Savaş mı çıktı ne oldu kim kimi vuracak.Bunlar çoluk çocuk muhabbeti,karşı taraf açılan pankarta sesli gülüp kahkaha atmıştır.

 10. Sportif başarisizliktan degil ama taraftar yüzunden bursasporluyum demeye utaniyorum, bu ne olum biri cikip höt dese hepsi çil yavrusu gibi dagilacaklar bunlari bilmeyen de sicilya mafyası zanneder.

 11. Birçok Kurtuluş reçetesi sunulabilir
  $ Özlüce tesisleri Bursaspora verilip
  Bir müteahhitle anlaşip oraya avm
  Rezidans tarzi yapilaşma sonucu geliri Bursaspora kalmali kulüp vakifköy yada
  Belediyenin belirledigi farkli bir yere taşinmali
  $ Şirketleşme işlemleri yapilip 1 milyon tl degerinde 1000 şirket bulunup 1 milyar tl degerinde a.ş. kurulmali yönetim bu şirket sahiplerinin içinden seçilip kulübü yöneten kara ve zarara ortak olan olmalilar

  5
  1
 12. Kimse işi siyasete dökmesin suç ne belediye başkanında ne siyasette 3 senedir servetlerine servet kattılar kapılarına ne maliye ne müffettış gönderdiler 40 senedir 4 milyonluk sehirden geçiniyorlar bursada herseyin bası önce bursaspordan geçer bunu kimse unutmasın herkesde doldu taştı sağ duyulu biçimde yakısır biçimde tepkimizi dile getirmemiz gerekiyor..

  4
  3
 13. Ahahahhaha bizim taraftar yine medet ummaya başlamış :d başkanlar takımın anasını ağlatıyorken suspus gelenler klubü soyarken suspus sonra gidip kombine almazsınız çakma mal giyersiniz şimdi çıkmış tehdit ediyor adam sana sktri çeker ağlamaya zırlamaya gerek yok takımın üstüne düşüp düzgün bir hocayla tekrardan yükselişe geçmeliyiz

 14. Bu şekilde tepkilerle Bursaspor
  bir yere gelemez bu durum taraftarin da
  Sabrinin kalmadigini gösteriyor
  Yönetim madem 2024 yilina kadar
  Burada dogal olarak maddi çikmaz için
  Onlar çare bulmali yeni projeler
  İcraatler hayata geçirmeli
  İşe birçok taraftar ve Bursali bilinci olan
  İnsanlardan görüş alarak başlamali
  Benim bir projem var
  Bir fikrim var
  Bursaspor için kurtuluş reçetem var
  Gibi bir organizasyon sosyal medyada
  Başlatilabilir

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu