Bursaspor taraftarı son dakikada kahroldu

Merinos Kongre ve Kültür Merkezi konser alanında kurulan dev ekranın karşısında bir araya gelen iki bine yakın Bursaspor taraftarı, UEFA Avrupa Ligi play-off turu rövanş maçında Hollanda'nın Twente takımdan son dakikada yediği golle kahroldu.

 

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin Merinos Kongre ve Kültür Merkezi konser alana kurduğu dev ekran karşısında bir araya gelen iki bine yakın Bursaspor taraftarı son dakikada yenilen golle maç öncesi karnaval alanına dönen alan biranda sessizliğe büründü. UEFA Avrupa Ligi play-off turu rövanş maçında Hollanda'nın Twente takımı oynanacak maç öncesi konser alanında dev ekranın karşısında toplanan Bursaspor taraftarı hep bir ağızdan söyledikleri marş ve tezahuratlar ile alanı stadyum havasına soktu. İlk yarının son dakikasında Pinto'nun attığı golle yakılan meşaleler, ikinci yarının başında arka arkaya yenilen iki golle yerini tedirginliğe bıraktı. Maçın uzatmalar gitmesi ile iyiden gerilen Bursaspor taraftarının, uzatmaların son dakikasında yenilen dördüncü golden sonra ise ağzını bıçak açmadı. Maçı en önde izleyen küçük taraftarın üşümesine rağmen battaniyeye sarılıp maçı heyecanla izlemsi ise gözlerden kaçmadı. Maçın bitiş düdüğü ile beraber alanı dolduran taraftarları UEFA Avrupa Ligi'nden elenmenin hüznü kaplarken, alanı dolduran binlerce kişi sessizce evlerinin yolunu tuttu.

 

Bursadabugun

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu