Bursaspor taraftarı isyan etti!

Bursaspor Kulübü tarafından 2023-2024 sezonu kombinelerinin satışa çıkacağı açıklanırken rakamların geçtiğimiz sezona göre oldukça yüksek olması tepki çekti.

Bursaspor‘da kombine fiyatlarına büyük zam geldi. Geçtiğimiz sezon ile bu sezonun fiyatları şu şekilde;

2022-2023 sezonu kombine fiyatları;
Güney Kale Arkası (Teksas): 400 TL
Doğu Üst Tribünü: 750 TL
Doğu Alt Tribünü: 900 TL
Batı Alt Tribünü: 1.500 TL
VIP Tribünü: 2.000 TL
1963 Tribünü: 3.500 TL


2023-2024 sezonu kombine fiyatları;

Güney Kale Arkası (Teksas): 2.000 TL
Doğu Üst Tribünü: 3.500 TL
Doğu Alt Tribünü: 4.500 TL
VIP Tribünü: 7.500 TL
Batı Alt Tribünü: 9.000 TL
1963 Tribünü: 15.000 TL


İşte o tepkilerden bazıları;

61 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu şehrin cefasını çeken Teksaslıların kanını aksan yeşil beyaz akar, Ali Abileri için gece gündüz imza toplarlar ama uğruna ölecekleri Bursaspor’un 17 maçını izlemek için 10 kilo beyaz peynir parası çıkmaz ceplerinden.
  Sanki geçen sene çok doldurdunuz da stadyumu, bu sene taraftar gelmesin diye artırılmışmış fiyatlar.

  Fiyat politikasını desteklemiyorum, yönetimin fazla zam ile yanlış yaptığını düşünüyorum ama bu paraları cebine atacağına dair ahlaksız yorum yapanların da kimden çorba parası dilendiğini biliyorum.

  77
  92
  1. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Bedava bilet olmadan maca gelmeyecek adamlar bilet parasindan sikayetci. Kardesim ona 10 milyon ver buna 20 milyon ver diye bagirirken is kendine gelince 200 tl bilet parasi olurmu diye tepki gosteremezsin. Biletler pahali mi pahali. Ama yonetim mac izlemen icin belirlemiyor bu rakami. Klube destek olmak icin verin diyor. Pamuk eller cebe beyler. Bos bos cigirtkanlikla kurtulmaz bu takim.

   3
   1
  2. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   öfkemi ve hızımı alamadım yoruma devam ediyorum.
   biraz önce yazdıklarımda sorunu ortaya koymaya çalışmıştım. şimdi çözüm önerilerimi sıralıyorum.
   a- Bursasporu ”BEN ADAYIM!” diyen değil, camianın ”SEN ADAYIMSIN!” dediği güvenilir ve donanımlı bir başkan kurtarır.
   b- medya ve taraftarın, böyle bir adaya görevi süresince hiç bir işine karışmayacağına dair adeta ”NAMUS SÖZÜ!” vermesi gerekir.
   c- son olarak da medya ve taraftar son 10 senede neler yazıp, çizdi ve yaptıysa bundan sonra ki süreçte bunların tam 180 derece tersini yapmak zorunda.
   tabi gerçekten Bursasporlularsa ve de bu kulübü gerçekten seviyorlarsa…

  3. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   – Bursaspor’un taraftarı mı kaldı Allahaşkına.
   – m.ali alaboranın gezi de söylediği ”mesele 2-3 ağaç değil! hala anlamadınız mı!?.” ne ise kombine fiyatları da ”para-pul-ekonomi!” falan değil. mesele teksas.
   – aslında aldıkları karar doğru. ancak sorun sadece teksas ile sınırlı değil ki.
   – en başta kendileri olmak üzere ali’si, emin’i, yerel medyası ile düştüğümüz durumun aynı oranda suçlusu ve sorumlularıdır.
   – bu kulüp, bu kadar profili düşük tribün, medya ve yönetimler kamburuyla yoluna devam edemezdi. edemedi de.
   – artık deniz de, yol da bitti.
   – Bursaspor sizlere ömür.
   – mefta’nın ruhuna Fatiha…

   4
   1
   1. @Teksas_Tommiks yorumuna yanıt olarak

    geçen sene dolar euro ile bu sene dolar euro dengesine bakarsan, fiyatların normak olduğunu görürsün. Asgari ücret 4500 lira idi. şimdi oldu 11.500 lira.

    2
    1
   1. @EMRE16 yorumuna yanıt olarak

    Trabzonspor kombine en alt 3500 TL den başlıyor şimdi baktım.yalan iş yapmayalım.giden gider gitmezse kimse daha iyi olur.en azından çocukların üstünde baskı olmaz.olur olmaz adamlardan küfür yemez .biz gençlerin başarılı olduğu ve Ali Akman’ın sıçıp ikinc yarı ahenkli bozduğu sene Corona vardı tribünler boştu.

   2. @EMRE16 yorumuna yanıt olarak

    Bilgilendirmeniz için teşekkür ederin. Bilet fiyatlarının pahalı olduğu konusunda hemfikiriz. Bence geçen sene bile pahalıydı. 44 bin kişilik stadyuma çok ucuz bilet kalabalık taraftar politikasının daha doğru olacağını düşünüyorum.

    Yine de bu yanlış karar üzerinden yönetime toptan saldırıya geçilmesi ahlaki değil. Bunu belirtiyorum sadece. Bir de yönetime saldırırken aldığı tepkilere yersiz duygu sömürüsüyle cevap verenleri tiye aldım. Bu kadar.

    21
    18
    1. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

     Taraftarın %90’ı bu yönetimi istemiyor birde Trabzonspor’un bilet fiyatları daha ucuz olunca taraftarın yüklenmesi normal ama Texas istidaya çağırmak için ne yapar gelir bence

     Taraftar istifaya davet etmeye gelmesin diye bilet fiyatları pahalı yapılmış diye düşünüyorlar bende biraz hak veriyorum biletlerin Trabzon’dan pahalı olması bana normal gelmedi Trabzon süper lig’te daha ucuza bilet satıyor biz 3. ligteyiz daha pahalıya satıyoruz

     Eğer Recep Günay paralı bir başkan olsaydı istifa mevzusu olmayacaktı tek sıkıntı Para onuda çözecek kişi belli

     Ben her görüşe saygı duyuyorum sonuçta hepimiz Bursaspor için en iyisini istiyoruz

     11
     9
     1. @EMRE16 yorumuna yanıt olarak

      Ya Teksas sanki para verip bilet alıyormuş gibi yorum yapmayın.

      Yıllarca arkamızdan ittire kaktira bedavaya maça girdiler.

      5 kuruş para da odemediler.

      Utanmadan bir de teksasi savunuyorsunuz

    2. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

     Taraftarın %90’ı bu yönetimi istemiyor birde Trabzonspor’un bilet fiyatları daha ucuz olunca taraftarın yüklenmesi normal ama Texas istifaya çağırmak için ne yapar gelir bence

     Taraftar istifaya davet etmeye gelmesin diye bilet fiyatları pahalı yapılmış diye düşünüyorlar bende biraz hak veriyorum biletlerin Trabzon’dan pahalı olması bana normal gelmedi Trabzon süper lig’te daha ucuza bilet satıyor biz 3. ligteyiz daha pahalıya satıyoruz

     Eğer Recep Günay paralı bir başkan olsaydı istifa mevzusu olmayacaktı tek sıkıntı Para onuda çözecek kişi belli

     Ben her görüşe saygı duyuyorum sonuçta hepimiz Bursaspor için en iyisini istiyoruz

     12
     9
     1. @EMRE16 yorumuna yanıt olarak

      Ben kendisinin istifaya çağırılmamak için böyle bir adım attığını zannetmiyorum. Bence istifaya çağırılmayı çok dert eden bir kişilik değil, benim hatırladığım kadarıyla Bursaspor tarihinde ilk kez üyelerin yeter imzasıyla kongre talebi oldu.

      Ben Recep Günay’ı tanımıyorum etmiyorum, konuşmalarından yola çıkarak çok sevmediğimi de söyleyebilirim. Buna karşın, kendisinin geçmiş dönem finansal yolsuzluk iddialarına dair yıllardır hiçbir yönetimin takınmadığı tavır hoşuma gidiyor ve bu konuda sonuna kadar destekliyorum.

      Sizin de söylediğiniz gibi bilet konusunda da kendisiyle aynı cephede değilim. Her şeyin fiyatı artıyor belki ama tam da bu yüzden insanlar ihtiyaç olmayan hususlarda harcayacak daha az para ayırabiliyorlar. Bu sebeple bilet fiyatlarına bırakınız bu miktarda zam yapmayı, zam yapılmasına dahi karşıyım. Benim burada rahatsız olduğum tek husus, Recep Günay’a karşı belli zümrelerin çıkarları adına topyekûn bir savaş açıldığına ikna olduğumdan ötürü herkesin bu konudaki tekil yanlışı yönetime toptan yansıtmalarıdır. Burada iyi niyetli bir eleştiri olmadığını görüyorum.

      Nazik tavrınız için teşekkür ederim. Ben de sizin görüşünüze saygı duyuyor ve nazikçe katılmıyorum. Zamanında Bursaspor’u şahsi çıkarları için kullanan kişilerin ekmeğine yağ sürecek bir tutum olduğunu düşünüyorum yalnızca.

      14
      10
      1. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

       o yüzden istifaya diyenleri mahkemeye verme kararı aldı, gazetecilere istifa derseniz mahkemeye vericem o yüzden dedi. yoksa dert etse öldürecek adamları herhalde

 2. Bu fiyatlar işsiz, güçsüz, çorbacı, hapçı, madde bağımlısı, küfürbaz, kulübe sürekli ceza ödeten biz teksaslılara cezadır.

  Biz şimdi nasıl gircez maça?

  54
  1
 3. Allah Allah şasırdim da kaldım,ülkede yillardir hicbirseye zam gelmezken,hatta hatta bir çok ürünün fyatları düşerken kombinelerin bu kadar zamlanması manidar.

  39
  12
   1. @Bilet yorumuna yanıt olarak

    Şu bigi mesajına bile eksi verilen bir platform veya taraftar profili !!! niçin buralardayızın çok güzel örneği.sırf keni egosu tatmin olsun diye inadına gerçekleri görmek istameyen bir kitle ve taraftar beter olalım bize bunlar yüzünden müstahak .

   2. @Bilet yorumuna yanıt olarak

    Trabzon borcunu kökünden temizleyecek kadar bir stad sponsorluğu imzaladı bileti 5 e verse ne olur 500r verse ne olur kendini niye onlarla kıyaslıyorsun ? Ayrıca Trabzon gelir getiren bir ligde senin gelirin 0 seviyorsak verelim görelim taraftarlıgı

  1. @Mistik11 yorumuna yanıt olarak

   Kesinlikle katılıyorum fiyatlar gayet makul Bursaspor taraftarı işçi kesim diyorlardı e asgari ücret 2 senede yaklaşık 6 katına çıktı ne olacaktı ya.

   22
   11
 4. önceden stadı dolduruyordunuz sanki de şimdi fiyatlara ağlıyorsunuz… tepki gösterenlerin çoğu stada bedava giren çorbacı tayfasıdır zaten.

  alın 2 bin liraya kombinenizi destekleyin takımınızı. millet o paraya tek forma satıyor…

  25
  4
 5. Yaa bırakın bu paraları veremiyorsaniz gidin başka takımı tutun kulübün durumu ortada madem fanatik bursalisin al kardeşim kombine ni takımına katkı sağla bunu da yapamıyorsan hiç mız mız lan mayın borç ortada kulüp kapanma noktasına gelmiş hala neyden bahsediyorsunuz sahte Bursalılar yazıklar olsun hepinize tühhhh

  23
  11
 6. Bilgilendirme: Bu fiyatlar taraftar gelmesin diye yapılmaktadır. Şimdi bazıları diyecek ki Bursaspor kazansın vs ancak buradan gelen para bankaların ve haciz koyan diğer kurumlara gidiyor. Bursaspor’un kasasına giren bir kuruş para yok. Kısaca Recep Günay hem buralara borcumuz yok deyip, kişi ve kurumlara mahkeme açtığını beyan ediyor. Hemde bizim cebimizden buralara para ödememizi istiyor. İşte yönetimin 2 yüzlülüğü aslında tek amaç taraftar gelmesin tepki göstermesin.

  Açıklama Bursaspor Medya sayfasına aittir

  22
  32
  1. @EMRE16 yorumuna yanıt olarak

   Öncelikle fiyat politikasinin sebebi olan taraftar gelmesin tepki almasin mantigina katiliyorum, ama gelecek para bankalara gidecek iki yüzlülük yorumu tamamen bilgi kirliligi, sen kombineni kulüp satiş magazalarindan nakit olarak aldigin taktirde kulüpte o parayi banka hesaplarina koymadigi sürece kimse gelip senin kasandaki parana çökemez

   11
   4
 7. 2 paket sigara fiyatını hayatının anlamı olduğunu iddia ettiği takımına vermemek için çığırtkanlık yapan “büyük” Bursaspor taraftarı.

  22
  9
 8. türkiyenin başındaki zat sabah akşam zam yaparken sesiniz çıkmıyor bursadaki zat zam yaptımı hemen zıplamayın gerçi siz böyle şeylere alışıksınız ilk anda bir zıplar gibi yapıyorsunuz nasıl oluyorsa hemen alışıyorsunuz helal sana RECEP GÜNAY işte böyle şeylerle gel seyredeceğiniz takım şuan ki yeri ne olursa olsun bursaspordur ucuz hayat devri 15 seneden beri bitti bu ülkede senelerden beri beşli çetelere suriyelilere araplara dış borç faizi ödediğmiz ingiliz bankalarına patatesin soğanın ayçiçek yağının samanın en üst fiyattan bize satan rus ve ukrayanın ve buna benzer ülkelere verdiğimiz paraya ses çıkarmıyorsunuz ülkenin parasıyla yapılan köprüden geçerken biri şöyle demişti 200 liracık geçiş üçretini garanti ettik bunu milletin parasından vereceğiz derken sesiniz çıkmadı bursa spora mı gelince bağırıyorsunuz isterseniz gelin isterseniz gelmeyin yeni yüz yılın gerçekleri bana göre az bile yapmış çabuk alışırsınız bunu daha önceleride ispatladı bursalılar

  21
  8
  1. @isyan yorumuna yanıt olarak

   Çok güzel özetlemişsin ama % 52 anlamadı. Onlar yeraltında bulunan Jelibon maden rezervleri için halay çekiyorlar.

   3
   1
 9. Köftöhor amcalar neredesiniz lan sesiniz çıkmıyor. Hadi recep amcanıza para lazım vip den kombine alın hemen bekliyorum gerçi aldıgıniz kombine parası onada gitmiyor ya!

  Neyse siz toplanıp yorumlara eksi falan basın. Sizin çeneniz anca burada öter biz yine stadyumda recebe söveceğiz sizide bekliyoruz isterse 1000 TL yapsın kapiş anlaştık :)))

  Öyle 3,5 tane fake hesapla burada sallamakla olmuyor o işler 🙂

  16
  38
   1. @radikal31 yorumuna yanıt olarak

    Hadi yine yönetimi övüp takımın iyiliği için imza toplayanlara kızın küfür edin bakalım cezasız ilk maçta tribünde olabilecek misiniz veya ne kadar dolu olacak ? Formalar da absürt fiyattan satılır mı maça giden az forma alan da az olur

    4
    8
  1. @Teksas16TR yorumuna yanıt olarak

   Bir iş bul gir çalış. Adam gibi alınteri ile para kazan. Bırak bu çeyrek mafya ayaklarını . Ulan cebinde 100 TL bile yok sen kalkmışsın yok 1000 TL yapsanız gidicem diyorsun.

   20
   4
 10. beyler sıkıntı yok
  hep destek tam destek.
  RADİKAL olarak yeni kale arkasındaki yerimizde olacağız.
  OKADARRRR

  15
  10
 11. Fiyatlar cok normal buesaspora destek olma zaman 20000 kombine satildiginda tahtada acilir transferde yapilir bursasporun kimseye ihtiyaci kalmaz destek olun kostek degil saldırin biletlere

  14
  8
 12. İsyan yok destek var ❗️Hadi bakalım tribünlerde temizlik başlıyor sanki ? Günay bize 3-5 bin kemik taraftar yeter dedi herhalde ❗️? Fiyatlar ondan bu kadar arttırılmış olabilir ❗️Bazıları gelmesin diye…
  Bu adama inanmak istiyorum, ancak bir tarafım da parasız nasıl olacak o iş diyor, bilemedim ?❗️

  14
  13
 13. Bende bu fiyatlara ne kombine nede maç başı bilet alırım yönetim bu fiyatları birdaha gözden geçirsin. Bir baba hem kendine hem çocuklarına nasıl bilet alacak birde asgari üçretliyse vay haline bunun birde yemeği yol parası var. Zengin olan bile bu lige bu paraları vermez.

  5
  6
 14. Sayın Günay size yaptigim yorumlarda
  Hatirlattigim gibi sizi tanimam etmem
  Ama Bursasporun herşeyine çöken
  Ali ayin başkan olmasini istemeyerek
  Onu ve önceki yònetimler hakkinda
  Soruşturma başlatma çabani desteklemekle birlikte bugün ki
  Açikladiginiz kombine bilet fiyatlarinin
  %400 civari zamli tarifyle satişa çikarilmasi ne ülkede ki enflasyonla ne de Bursaspora destekle açiklanabilir, olsa olsa taraftari görmemektir amaç bu konuda ki
  Yanlişinizi eleştirip derhal geri adim
  Atmanizi ve basketbol şubesinin açikladigi şekilde günümüz şartlarina uygun olarak
  Yeni sezon kombinelerinin zam yapmadan
  Geçen sezon ki fiyatlarla ayni yapmanizi
  Talep ediyoruz, ücretin düşük tutulmasi Taraftar sayisini arttiracak olup,
  Firmalar tarafindan gerek kombine alimi
  Gerekse sponsorluk anlaşmalari daha
  Fazla ragbet görecektir,
  Unutmayin insanin oldugu yerde
  Ticaret de olur-sosyalleşme de olur
  Gelişim ve degisim de olur

  4
  4
 15. Taraftarın %90’ı bu yönetimi istemiyor birde Trabzonspor’un bilet fiyatları daha ucuz olunca taraftarın yüklenmesi normal ama Texas istidaya çağırmak için ne yapar gelir bence

  Taraftar istifaya davet etmeye gelmesin diye bilet fiyatları pahalı yapılmış diye düşünüyorlar bende biraz hak veriyorum biletlerin Trabzon’dan pahalı olması bana normal gelmedi Trabzon süper lig’te daha ucuza bilet satıyor biz 3. ligteyiz daha pahalıya satıyoruz

  Eğer Recep Günay paralı bir başkan olsaydı istifa mevzusu olmayacaktı tek sıkıntı Para onuda çözecek kişi belli

  Ben her görüşe saygı duyuyorum sonuçta hepimiz Bursaspor için en iyisini istiyoruz

  3
  13
 16. Yol gitmekle tataftarlık olunmuyor.Car car konuscan para vermican sonra borcun kapanması hakkında yorum yapacaksın.Bedava biletle başkan bepenmeyeceksin herkese istifa diye sallayacaksın.Asgari ücretin bile geldiği noktada 2 bin lirada 1 senelik sevdiğinize ayırın.

  2
  1
 17. Gelirinin olmadığı çok zor durumda olduğun 2.ligdesin.Yok Trabzonun bileti ucuzmuş.Trabzon nerdeyse bğtğn borcunu bir stad isminden kapatacak anlaşma yaptı.5e de satar 15e de satar.Ve Trabzon gelir olan bir ligde süperligde.Senin gelirin var mı 0.
  Farazi örnek 20bin kombine satsan en basitinden 2bin liradan 40milyon TL gelir demek.
  Asgari ücretin bile geldiği noktaya bak.Stad önü 5 tane bira içip 200 lira verip bedava biletle stada girip o başkana küfür digerine istifa herkese sallama vs yapacagına CANIM FEDA dediğin takımına 2bin Lira para ver 1 senelik ne olmuş ? Öyle sadece yol gitmekle taraftarlık olunmuyor.Kulube yedirilen cezaları bile ödeyemedi daha bu taraftar.

  2
  1
 18. Arkadaşlar recep günay gerçekten çok ama çok akıllı bir adam diyelim ki biletler 50 . 60 tl den satışa sunuldu ne olacak o zaman ali ay denilen beyfendi veya emin adanur denilen beyfendi kalkacak toplu bilet alacaklar sonra nerde hapçı .tinerci. ayyaş . bedavacı var gidip onlara dağıtacaklar bu soytarılarda ne yapacak maça gelip ona buna her şeye küfür edecekler sonuç bursaspora para cezası zaten 60 tlye satılan biletten para kazanamıyacaksın üstüne birde ceza ödeyeceksin amaç burda maçlara ağzı bozuk kalibresi düşük insanların gelmemesi ve bursasporun apartto bekleyen tff kurnazlarına ceza ödenmemesidir yapılan bir şeye saygı duyun seyredeçeğimiz takım bursaspor.. 200 tl az bile ucuza maç seyretmek isteyenler yıldırım spor maçlarına gide bilirler ben türbünde yerimi alaçağım her seneki kombinemide en kısa zamanda yenileyeğim helal olsun RECEP BAŞKAN.

  2
  1
 19. Öncelikle bir maçın biletini ödeyemeyen kitle zaten maça gelmesin. Onu ödeyemeyecek tiplerin zaten ne kendisine nede takıma bir faydası olmaz. O adam takıma da yük. Cebinde para olan biraz daha elit kitle maça gelmeli. Gördük Amed maçında esrarkeş teksaslilarin ne yaptığını. Tekrar yazıyorum. Bu takım toptan değişmeli, taraftarı dahil, besyolda, yıldırım tarafta oturan aç kitle maçlara alınmalı, bizim gibi elit kitleyi maça almalılar, o sebeple biletlerin fiyatlarının yükselmesini doğru buluyorum. Aynı Bodrum’da bir lahmacuna 1000 lira ödeyen kitle gibi, aç adamın Bodrum’a gitmemesi için nasıl lahmacun 1000 lira ise besyolda oturan aç teksaslilarda maçlara alinmamali

  1
  2
 20. Burada bu fiyatları ve Recep günayı destekleyenlerin aklından, kalbinden gerçekten şüphe ediyorum. Aynı takımı tutmuş olmaktan utanıyorum tıpkı takımına zarar veren çorbacı tayfadan utandığım gibi..

  1
  2
 21. Gelirinin olmadığı çok zor durumda olduğun 2.ligdesin.Yok Trabzonun bileti ucuzmuş.Trabzon nerdeyse bğtğn borcunu bir stad isminden kapatacak anlaşma yaptı.5e de satar 15e de satar.Ve Trabzon gelir olan bir ligde süperligde.Senin gelirin var mı 0. Farazi örnek 20bin kombine satsan en basitinden 2bin liradan 40milyon TL gelir demek. Asgari ücretin bile geldiği noktaya bak.Stad önü 5 tane bira içip 200 lira verip bedava biletle stada girip o başkana küfür digerine istifa herkese sallama vs yapacagına CANIM FEDA dediğin takımına 2bin Lira para ver 1 senelik ne olmuş ? Öyle sadece yol gitmekle taraftarlık olunmuyor.Kulube yedirilen cezaları bile ödeyemedi daha bu taraftar.

  1
  1
 22. Fiyatlar pahalı falan değil. Ha Çorum FK ile kıyaslarsan pahalı, ben BURSASPORun ta kendisiyim diyorsan az. 2000 tl kredi kartından çektirip taksitlendiremiyorsan da kusura bakma bu sezon tribünde olmayıver. İşportada 3çorap 100liraya satıyorlar 2000tl kombine mi pahalı falan değil, fiyat algınızı güncelleyin.

  1
  1
 23. Ulan maça gitmesen bile kombine almamız lazım 2 bin liranın ne değeri kaldı bir akşam yemeğine gidiyorsun 3 kişi bin liradan aşşağı çıkamıyorsun beleşçi çorbacılar

  1
  1
 24. Biletler Ucuzken Stat doldu sanki her maç
  Ceza almadıkmı?
  Değişen ne oldu daha Cezamız bitmedi
  Çorbacılar geleceğine Aklı Başında insanlar gelsin
  Seceresini Tutmadım muhak’kak bir’bilen vardır
  Lütven yazsın Kaç TL Ceza aldık /2021/2022/
  Sezonunda
  Hani bi Ata Sözümüz var derki
  Delinin Getirdiği Çırpı Üstünü Kurutmuyor

  1
  1
 25. Bilet fiyatlarını çok bulan; daha doğrusu bedavadan bilet bulmaya çalışan, gişe önünde sinyale yatan, Takımın hertürlü ceza alması için elinden geleni yapan sonrasında ”biz Bursasporluyuz yha” çeken arkadaşlar için bu fiyatları koyduklarını düşünüyorum. Zira 1 ay içinde 4 paket az sigara alır paşalar gibi kombineni alır destek olursun. Sözde değil icraatle Bursasporlu olunur. Pamuk eller cebe.

  1
  1
 26. Zaten mevcut taraftarı kaybettiniz. Yeni nesli de bu şekilde başlamadan bitiriyorsunuz. Ben şimdi 2 çocuğumla maçlara gelen biri olarak 600 tl vermem. Zaten pamuk ipliğine bağlı yeni nesli yok ettiniz tebrikler.

 27. ben geçen seneki fiyatları düşük buluyordum bu sene zam yapılmasıda normal ama 2ligdeki takımın bilet fiyatıda bu olmaz . geçen sene 30 lira azdı bu sene 200 çok. 2000 lira eyw büyük bir rakam değil ama sadece ben gitmiyorum o stada 45 bin kişilik stad birkaç bin kişinin kombine almasıyla dolmaz ve o stadın yaktığı elektirik osu busu kimse gitmesede aynı dolsada aynı stadı doldurmaya çalışsanız daha mantıklı olmaz mı . şimdi sadece size küfür etmek isteyen insanlar gelecek maça tamam herşeye %200 zam geldi ama şöyle bir dönemde amaç stadı doldurmak olmalı

 28. Sevgili Bursasporlular şampiyon olmuş takım değeri 70 milyon doların üzerinde olan bir takımız sevdamız vardı şampiyon olunca herkesim takımı ben şampiyon yaptım deyip parça pençik yapıldı oysa ki eğitime insana yatırım yapsaydık sen ben kavgamız olmadaydı çıkar menfaat peşinde koşmayım dürüst ahlaklı insanları yönetici olarak seçseydik şurada kullanılan kelimeler yapışan yorumların boyutundan herşeyi siyasete bağlamaktan burada topluluk olarak aslında kimse kusura bakmasın burda olduğumuZ gerçekten çok normal

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu