Bursaspor Tanrıverdi’yi açıkladı

Bursaspor'da Ümit Şengül'den boşalan Gençlik Geliştirme Program Sorumluluğu görevine getirilen Koray Tanrıverdi ile ilgili resmi açıklama yapıldı.

Bursaspor Kulübü‘nün paylaşımı şöyle:

Koray Tanrıverdi ve ekibinin imza töreni 26 Temmuz Cuma günü saat 15.00’de Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri’nde basına açık olarak gerçekleşecektir. İmza törenine yönetim kurulu üyelerimiz, a takım teknik heyetimiz katılacaktır. Koray Tanrıverdi ve ekibine başarılar dileriz.

Bursaspor Kulübü

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Personel için imza töreni düzenlemek nedir anlayamadım. o halde yeni muhasebeci , çayçı, masör falan alınca da imza töreni yapalım . Bunlar hep Selçuk Erdoğan ın işleri saçma sapan adetler. İş bilmeyenleri etrafına toplayıp kendisini evliya çelebi gibi göstermeye çalışıyor. Bu yapılan olay tam anlamıyla mahalle yanarken saçını taramak olmuş ;klüp transfer tahtasını açamıyor ,alacaklılar kapıda ,futbolcular kaçıyor, stadyum soyuluyor ama bunlar hala menfaat peşinde.

  20
  12
 2. Eskiden Bursaspor TV’de çıkan arkadaş değil mi bu. Çok konuşan ama konuşmaları hiç bir bilgi kırıntısı içermeyen bir arkadaş diye kalmış aklımda.

  1
  3
 3. Bursasporlusunuz şimdi birde siz değil mi ? Kendi içimizden birisi olmasına rağmen bilginiz yok. Yazık…2012-2013 yılında Bursaspor pilot takımı yani B.P.F.D.D nin takımı BursaGüvenspor altyapı hocasıydı Koray Tanrıverdi kendisi eski kaleci ilk Bursagüvenspor macerasında takımı namağlup türkiye şampiyonasına gidince Vakıfköyden kaptılar hemen. Yıllardır gerek kaleci antrenörü gerek farklı bölgelerde takıma faydası çok büyüktür Naim hocayla birlikte. Kendisi benim de hocamdır. Allah başarılarını daim kılsın hocam emeğin çok büyüktür.

 4. Bursaspor kimlere emanet, kimlere emanet ediliyor, lan şu 1400 kombine alan taraftarımız ortak akıl konseyi oluştursa Bursaspor bundan dağa kötü yönetilemez.

 5. Meşhur bir söz var Bursaspor’un yeni yönetiminin göreve getirdiği bu adamların hangisinden “İkici El Araba Alırsın” ? Böyle önemli pozisyonlar yanlış adamlara verilirse Bursaspor’un geleceği olmıyacak alt yapıyla böyle oynanmaz Bursaspor’un Bursaspor olmasında taşlar oynandımı Bursaspor’da bitti demektir! Ne Enes Ünal Ne Zeki Çelik Ne Baliç Ne Boliç bir daha çıkar!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu