Bursaspor takas mı ediyor?

Frutti Extra Bursaspor forması giyen Egemen Güven ile Anadolu Efes forması giyen Tolga Geçim'in takas edileceği iddia edildi.

Anadolu Efes‘in girişimi üzerine Frutti Extra Bursaspor‘dan Egemen Güven‘le Anadolu Efes‘ten Tolga Geçim‘in takası konusunda ilerleme kaydedildi. Tarafların Cuma günü anlaşmayı resmileştirmesi bekleniyor.

Takas gerçekleştiğinde Anadolu Efes özellikle BSL maçları için yerli uzun sorununu çözmüş, Tolga Geçim de daha fazla süre alabileceği Frutti Extra Bursaspor‘a gitmiş olacak.

 

Kaynak
Basketfaul

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. İyi de kardeşim saçma değilmi. Egemen pivot ve bizde ilk 5 çıkıyor. Hayes’ten başka uzunumuz da kalmıyor. Tolga geçim ise 2 ve 3 numara oynuyor. Bizde o pozisyonda birçok adam var. Bizde hiçbirini kesemez. Bildiğin yedek oyuncu. Kesinlikle yazık olur. Üzerine yüklü bir para almamız gerekir. Ayrıca iyi bir yerli pivot bulmamız gerekecek. Çünkü Hayes çok çabuk faul problemine giriyor.

    28
    1. @Mithat yorumuna yanıt olarak

      Egemen’in tam takıma katkı sağlamaya başlamışken gitmesi bizim için çok zor olur takas artı üstünede para vereceklerse ve gelen paraylada iyi bir pivot alınıp Egemen’in yeri doldurulacaksa o zaman olur Tolga geçim de yabana atılacak bir oyuncu değil bizde iş yapar .

  2. Döviz kuru artışı nedeniyle takımın giderlerindeki dengeyi sağlamak için üzerine mutlaka para alınarak bu iş yapılıyordur, ayrıca Anadolu Efes ile sonraki süreçte de farklı oyuncular konusunda destek sağlanabilir.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu