Bursaspor sponsoru açıkladı

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada Ziraat Türkiye Kupası 5. Turu'nda oyanancak Göztepe - Bursaspor maçının deplasman sponsorunu açıkladı.

Bursaspor Kulübü‘nün paylaşımı şöyle;

Ziraat Türkiye Kupası 5. Turu‘nda deplasmanda Göztepe ile karşılaşacak olan Bursaspor‘un deplasman sponsoru ‘Uludağ Kuyumculuk’ oldu.

Sponsorumuza kulübümüze vermiş oldukları destekten dolayı camiamız adına teşekkürlerimizi sunarız.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Bu biraz çiviyi geçmiş. İzmir’de lüks bir otelde bir geceliğine tam pansiyon üzerinden 30 oda kapatmak en az 30 milyar. Ha san Gülayan helal olsun agamoğlu

 1. Her firma 100 er bin tl katkı da bulunsa
  Bursa şehrinde bursaspor sevdalısı
  Bin tane firma bulamaz mıyız
  100 milyon tl imkansız degil bence
  Kısa vadeli borçları kurtarır topçuların
  Maaşları ödenir, tahta açılır 4-5 kaliteli
  Yeni takviye yapılır
  Süperlig potasına girilir

 2. Renkdaşlar klubün mali durumu ortada takımında Maşallahı var ama aksayan noktalarda mevcut.Bu takımın sahibi kravatlılar değil cefakar atkılılardır,kravatlıların klübü ne hale düşürdüğü ortada,Ali Ay klubün bütün gelirlerine temlik koydurduğunu biliyoruz yani Türkcesi resmi olarak klubün kasasına delikli kuruş girse zatı kravatlının cebine giriyor.
  Atkılı renkdaşlarım parada toplansa,yardım kampanyası da düzenlense,stordan alışverişte yapsak nafile bizim sosyal medyanın gücünü kullanarak zatı kravatlıya baskı yapmamız gerek bu şekilde hic degilse alacaklarını biraz ötelerse düzenlenecek etkinlikler ve kampanyalardan gelecek nakit akışı takıma can suyu olacaktır.Belki tahtayı açtırmayı başarırsak 2-3 nokta transfer ve futbolcuların,emektar çalışanların bir kısım alacak ve primlerini ödeyebilirsek takımdaki hava pozitif yönde değişecektir.Geçtiğimiz 5 sene içerisinde maaşlar ödenmediğinde neler yaşadığımızı hepimiz biliyoruz ve aynı senaryoyu yine yaşayabiliriz.Renkdaşlarım sizden ricam bu yazıyı tüm Bursaspor platformlarında,facebook,ınstangram ve Twitter da paylaşmanız gerekirse defalarca 20 Aralık Pazar günü #BursasporaCanSuyu #AliAyİnsaf #AliAyNefesAldır #KocaÇınarSahipsizDeğildir #ILAYTEXTILE #SenBenYokBursasporVar taglarını Bursaspor görselleri ile küfürsüz olarak paylaşmanızdır.Pandemi döneminde toplanıp yürüyüş ve protesto yapamıyorsak bile gücümüzü çeşitli nedenlerle bölünerek değil birleşerek bu şekilde gösterelim yoksa Bursaspor yok olacak.
  Saygılar..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu