Bursaspor sözleşme yaptı ve kiraladı!

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden bir bilgilendirmede bulundu.

Bilgilendirme şöyle;

Profesyonel futbolcumuz Canberk Yurdakul’un sözleşmesi 2022 yılına kadar uzatılmış olup, Futbolcumuz sezon sonuna kadar Makedonya Ligi ekiplerinden FC Shkupi takımına kiralanmıştır.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Make16 yorumuna yanıt olarak

   Kardeş o kubilay bu hafta adana demir e var sayıyorum 2 tane gol atarsa ve bu takım o gollerle 3.puan alırsa ne diyeceğiz ?? Bravo kubilay aferin sana mı diyeceğiz ?? Ya da 2 tane gol attın yaa bu kubilayı hâlâ niye kiralamıyormusun mu ?? Diyeceğiz. .. YAPMAYIN ETMEYİN ALLAH AŞKINA. .. AMAÇ SÜPER LİG E ÇIKMAK MI ?? KUBİLAY I KOVMAK MI ??? KARAR BU TARAFTAR IN. ..

   40
   10
 1. Canberk gelecek vadeden yetenekli bir kaleci . Shkupi başkent Üsküp takımı olup sahibi Olgun Aydın Peker aslen Giresunludur aynı zamanda Giresunspor’un eski başkanıdır.Taraftar grubu Müslüman Arnavutlar ve Türklerdir.Bu yüzden Canberk in yabancılık çekmeyip takımına çabuk uyum sağlayacağını düşünüyorum.İnşallah form tutar ve Bursa’ya 5 ay sonra bomba gibi döner.Kendisine hayırlı olsun diler ve başarılı olmasını temenni ederim.

  17
  1
  1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   Ataberkin hala biraz zamanı var okan kocuk gibi kiralık hamlesi düşünülmeli onu da taraftarın önüne atmamak lazım kubi gibi olmasın sonu

 2. Bence güzel bir hamle ama eksik kalmış
  5 yıllık sözleşme imzalansaydı o zaman ayakta alkışlardım, yine de tebrikler

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu