Bursaspor sorusuna Prosinecki’den tepki!

Azerbaycan dün akşam karşılaştığı Kuzey İrlanda karşısında, 90. dakikada Stuart Dallas‘tan yediği gol sonrası 1-0 mağlup olurken, Prosinecki basın toplantısında sinirlerine hakim olamadı. Azeri gazetecinin “Türk basınına bakılırsa, sabah Bursaspor ile görüşmek için Türkiye’ye gideceksiniz… Bu doğru mu?” sorusuna cevap veren Prosinecki, “Benim AFFA (Azerbaycan Futbol Federasyonu) ile yıl sonuna kadar sözleşmem var. Belki siz benim gitmemi istiyorsunuz!” dedi. 

Bunun üzerine gazeteciler, “Biz değil, menajeriniz dedi ki, Valencia’dan teklif geldi ve Prosinecki kabul etmedi. Yıl sonuna kadar burada mı kalacaksınız?” 

Prosinecki bu soruya da “Benim gerçekten de gitmemi istiyorsunuz? Ben AFFA Başkanı ve Genel Sekreterle konuşmalıyım. Ondan sonra size bir şeyler diyebilirim.” cevabını verdi. Prosinecki Bursaspor sorusuna sinirlenerek önündeki bardağı da kırdı. Azerbaycan 2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri C grubuna muhteşem bir başlangıç yapmış ve 3 maçta 7 puan toplamıştı. Buna karşın Azerbaycan sonraki 3 maçta puan alamadı ve 7 puanla 4. sıraya kadar geriledi.İşte Prosinecki‘nin basın toplantısında kırdığı bardak… SON DAKİKA GELİŞMESİ!Azerbaycan Futbol Federasyonu Genel Sekreteri Elkhan Mammadov, “Prosinecki’nin sözleşmesi devam ediyor. Türk basını görüşmelerin olduğunu yazsa da, sonunda bunun yalan bir bilgi olduğu ortaya çıktı. Bursaspor yönetimi asla Federasyonla Prosinecki hakkında görüşmedi. Biz onları tanımıyoruz.” ifadelerini kullandı. 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu