Bursaspor sona erdiğini duyurdu

Bursaspor'un 1 Temmuz 2022 Cuma günü başlayan "Yadigar" hatıra forması kampanyası sona erdi. Kampanyaya toplamda ₺1.173.983,00 TL katkıda bulunuldu.

“Yadigar” formaları her forma için en yüksek teklifleri veren 16, toplamda üç forma için 48 kişi/kuruma teslim edilecek.

Bursaspor Kulübü ” Kampanyamıza desteklerini esirgemeyen; şehrimizin ileri gelenleri, kentimizin en önemli markaları, teknik ekibimiz, futbolcularımız, eski profesyonel futbolcularımız, kulüp personelimiz ve koşulsuz şartsız takımımızın ardında olan Büyük Bursaspor taraftarına yoğun katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz. “Yadigar” Hatıra Forması kampanyamıza toplamda ₺1.173.983,00 TL katkıda bulunulmuştur.” ifadelerini kullandı.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sanayiciler neden destek olmadı!?
  Bursa’ da BTSO ya kayıtlı firma sayısı tam 50 bin ! Her biri bin TL destek olsa ortada borç morc kalmaz ! Ne kadar acıdır ki Takım bir alt lige daha düşünce Bursa’ mizin güzide markalari olan ULUDAG – AROMA – ERIKLI gibi firmalar her sene destek olurken bu sene forma sponsorluğu bile vermedi !? Ne o yoksa Bursasporla birlikte markalarınızin da mı düşeceğini sandınız? Bu taraftar bunu unutmaz!!!
  Bu da geçecek, düştüğünüz gibi kalkmasını da biliriz…!

  24
  13
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Bu iş gönül işidir. Bursa bunu unutmaz derken ne demek istedin, fabrikaları mı taşlıcan? Taraftar olarak herkese ayar verme işini bırakın!!!

   1
   2
  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Bu firmalar istesin birgünde borcu sıfırlar.100 firma bir araya gelse hepsi 1er ml eu verse borç birgün de biter ama bizim kulüp hırsızın huysuzun yol geçen hanı olmuş güven yok firmalar güvenmiyor acaba yaptığımız maddi yardımlar acaba kimlerin cebine gircek diye düşünüyor ve haklılarda.

 2. Toplam toplanan para 65 bin eur bile yapmıyor. Geçen sene yıllık 800 bin eur ya oynayan Matavz’ı düşündüğümüzde, ne kadar zor bir durumda olduğumuzu görüyoruz. Debelenmenin, acı çekmenin ve zaman kaybetmenin anlamı yok. Herkesin yaptığı gibi, artık aşağıdan bir takımı çıkartmanın ve Bursasporumuz’un fesih zamanı gelmiş. Çıkış yolu malesef yok !

 3. Görüklede 2 tane 2+1 daire alacak parayı toplamışız demek ki!!! FSM de gecede 50 bin yiyenler Bursaspora 1 gecelik eğlence parası vermediler. Renkdaşlar bu günleri asla unutmayın!! Yarın birgün o süper denen lige yine çıkacağız, o zaman “vay biz şöyle bursasporluyuz, vay biz şunu yaptık, vay biz şunu ettik” diyenlere okkala bir haaaaaa…..tir ulaaan çekin.

 4. TAM ANLATILMADADA SONRADAN TANIDIM ILE BU KADAR BU PROJEDE EMEĞİ GEÇEN VE DESTEK VEREN HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER INSALLAH BU SENE BURADAN AKAR GIDER IKI YIL SONRADA SÜPER LİGDE OLURUZ İNŞALLAH BIZIM YERMIZ ORASI

 5. 65.000 dolar. Bursasporun arkasinda ne kadar buyuk ! bir destegin oldugunu gormus olduk. Tum Bursa sehrine tesekkurler.

 6. 1 ml 173 bin nedir ya paramı bu..bu paraylamı kulüp kurtulacak diğer kulüplerde bir kişi 10 milyon tl bağış yapıyor.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu