Bursaspor şirketleşmeli!

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay, Bursaspor için yapılacak kampanya ile ilgili yapılan toplantıda dikkat çeken bir konuya değindi.

Bursaspor‘un şirketleşmesi gerektiğinin altını çizen İbrahim Burkay “Yönetim sistemini belirlemek Bursaspor kulübünün kongresinin belirleyeceği olaydır. Yardım ve bağışlarla şirket yapısına ulaşması şart. Yıllardır konuşulan şirketleşme konusunun bir an önce hayata geçirilmesini dikkate sunmak istiyorum. Bursaspor büyüktür. Büyük kalmaya devam edecektir. Herkesi takımımıza destek vermeye davet ediyoruz. Türk futbolunun içinden çıkamadığı açmaz. Bursaspor öncü olacak. Birkaç takım var incelemesini yapıyoruz. Bursaspor sevdalısı iş insanlarından oluşan ekip oluşturuyoruz. Genel kurul ve divanın çalışması önemli.” dedi.

 

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Olur mu ya.Hele bi durumu düzeltsinler yine devam edecekler hortumlamaya.Hiç sevmem o mendeburu.Sonuçta 1060 blok bekliyor uygun zamanı menfaate gelirse kaldıracaklar elleri.Kulübün bu asalaklardan kurtulması lazım…

  2. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Aaa ne diyorsun sen kimse onların bursasporluluğunu sorgulayamaz.. ne istifası ..nerde beleş yemek yiyecek sonra onlara kahvede çay söylemez millet istifa ederlerse..nerede hürmet görecekler sonra kimin ismi altında bu ni’met leri bulacaklar..bunların suyunu kes bak hemen takım değiştirirler..görünce tiksiniyorum artık adamları..

 1. Bursaspor şampiyon olduktan hemen sonra şirketleşme kararı alsaydı şimdi kulüp hem finansal hem de sportif başarı olarak başka bir yerde olurdu.Her sene süper ligde 4 büyüklerin korkulu rüyası şampiyonluğa oynayan bir takım olurduk.Başkan İbrahim Burkay ın sözlerine katılıyorum.Bu ekonomik çıkmazdan kurtulmamız için yönetimin bir an önce şirketleşme kararı alması gerekir.

 2. Hele sukur birilerinin kafasi basmaya basladi sirketlesme tek cozum. Boyle devam ederse kimin ne yaptigi hep gizli kalacak kimse sorumluluk almayacak bu kadar basit.

  2
  2
 3. evet doğru söylemiş adam biz para verelimde siz parayı yiyin diye veriyoz parayı verdiğiniz her yeri şefav olarak görmek istiyoruz diyor haklı olarak bu böyle değilmi nerde paralar recep bölükbaşı ali ay daha neleri hesap verdilermi

  1
  2
 4. Bursasporun gerçek kurtuluşu şirketleşme olduğunu hepimiz bilsekte buna direnen bir kesim olduğu bir gerçek.

  1
  2
 5. sonuna Kadar katiliyorum..sirketlesmeli..baska türlü gelir ve giderler asla belli olmaz..hicbir baskana ve yönetimede güven olmaz..

  1
  2
 6. Tutturmuşlar şirketleşmeli diye. Ondan önce o kadar çok çözülmesi gereken iş var ki.
  1- Stadın durumu
  2- Mali tablo
  3- Yönetim
  4- Vizyon
  5- Alt yapının durumu
  6- Taraftarın durumu
  7-Üye yapısı
  8-Divanın yapısı ve işlevi
  9- Denetleme kurulunun durumu
  10-Çalışanların netelikleri ve mali durumu
  Siz bunlara çare bulmadan şirketleşşek ne olur şirketleşmesek ne olur?

  1
  4
 7. Bravo İbrahim Burkay. Ha şöyle yola gel.Azıcık da Bursasporu düşün. Ticaret odası vasıtasıyla Bursaspor’a yap bi kıyak da, dötü kurtaralım.

  1
  1
 8. Sampiyonken yapacaktin o isleri, marka degerin yerlerde kime satacaksin hisseni…turkce meali şu biz yardim yapmayacağız size akıl vereyim.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu