Bursaspor sıcak bakmıyor!

Bursaspor ligde kalan maçların Antalya'da oynanması fikrine ise sıcak bakmıyor.

Bursaspor Kulübü son dönemde bazı teknik adam ve TFF tarafından dillendirilen maçların Antalya‘da oynanması fikrine olumlu yaklaşmıyor. Haziran ve temmuz döneminde Antalya‘nın sıcak havanın etkisi altına gireceğini hesaplayan yeşil-beyazlılar bu durumun koronavirüs kadar tehlikeli olduğuna dikkat çekiyor.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

   Seneler evvel Vestel Manisa – GS maçında Manisalı bir oyuncu sezon açılış maçında sıcaktan kalp spazmı geçirip futbolu bırakmıştı.oyunculari öldürmek istiyorlarsa buyursun oynatsinlar.

   3
   1
 1. Bu virus belası Antalya da yok muymuş ??? O şehir temizlenmişmi ??? Ucuz ve basit oyunlar bunlar .. İNŞALLAH böyle olmaz. .. Her takım kendi evinde oynar. .. Alırsın önlemini oynatırsın. .. ( Bu saatten sonra nasıl havaya girersin. .. Nasıl Cafe lerde kahve hane lerde maç seyredersin. ??? ) Niye Antalya da oynamak istemiyorsak ne olacak ??? Çözüm bu mu ??? Öleceksem kendi şehrimde kendi evimde ölmek isterim. .. ALLAH TÜM İNSANLIĞI KORUSUN.

  18
  4
 2. NEREDE OYNANIRSA OYNANSIN BİZ BU LİĞDE MİSAFİRİZ EYLÜL AYINDA AİT OLDUĞUMUZ LİĞDE OYNAYACAĞIZ BİZE ORASI YAKIŞIYOR ÇÜNKÜ HEM LİĞ HEMDE GÖNÜLLERİN ŞAMPİYONUYUZ ÇÜNKÜ BİZ BURSSAPORUZ

  17
  2
 3. Bu KOVİD19 Virusu mutasyona uğrayan,50-60 derece sıcaklıklarda dahi varlığını sürdüren bir virus olduğu bilim adamalrının tespit ettiği bir gerçek iken sadece ANTALYA sıcak diye orada onanır demek mantıllı ve doğru bir karar olamaz.
  SAĞLIK herkesin hakkıdır.Futbolcuda insan olduğuna göre şartlar müsait ise kendi şehjrinde değilse hiçbir yerde oynanmamalıdır.

  9
  1
 4. sıcak bakılacak tarafı yok. liglerin oynanması saçmalık. futbolun tüm paydaşlarının moral, motivasyon, olarak bittiği. ruhsal, fiziksel ve zihinsel olarak dip yaptığı ortamda ne ligi?!. ne devamı?!.
  büyütülmüşlerin (bizansın) gönlünü hoş etmek için işi oldu-bitti ye getirecekler.
  ortada hayati ve olağanüstü durum var. zaten ligin 4/3 ü oynanmış. ligin devamı herkes için büyük risk. en mantıklısı kaldığı haliyle ligin tescili.
  kaldı ki böyle yapan birkaç ülke var.
  ayrıca profesyonel boksta buna benzer bir uygulama yıllardır uygulanıyor. örneğin, ”müsabaka içinde boksörlerden biri kazara sakatlanır ve maça devam edemeyecek duruma düşerse o anda önde olan boksör maçı kazanır”

  7
  2
 5. Bizim süper lige çıkmamız liglerin tesciline bağlı. Gerisi hikaye. Son 6 hafta kazanacaz bilmem ne. 12 hafta kala başladık geri sayıma ama hep hüsran evinde boluyu es esi yeneme git 2 ay evde yat sonra gel top oyna. Biz normal giden sezonda bile son 6 haftadır kötüyüz. 2 ay yatıp gelip top oynayacaz. Liglerin tesciline bağlı bizim lige çıkmamız

  1. @fff yorumuna yanıt olarak

   net bir şey varsa -ki osmanklı denen zat göremez bunu- son 6 maçı kazanacağız diyen zihniyete sormak aklına bile gelmez…bundan önceki son 6 maçta tam 11 puan kaybetmiş bu hoca olduğuna inanmadığım adam…

   2
   1
 6. Bence Antalya nın öne çıkma nedeni oradaki turizmciye katkı anlamında.Tabi önemli ayrıntı ise 18 takımı ve 9 maçı kaldırabilecek tesis, konaklama ve saha imkanı olması.Fakat süper lig in maçları nasıl karar verilirse bizim liginde aynı olması gerekir.ÖNLEMLER ALINSIN KURALLARA UYULSUN MAÇLAR SEYİRCİSİZ NORMAL SEYRİNDE OYNANSIN DERİM BEN.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu