Bursaspor Sefa Yılmaz’ı istemedi!

Bursaspor'un gündemine son olarak Trabzonspor'la sözleşmesini fesheden Sefa Yılmaz geldi.

Transfer arayışlarına devam eden Bursaspor‘un gündemine son olarak Trabzonspor‘la sözleşmesini fesheden Sefa Yılmaz geldi.

Geçen sezon hem Alanyaspor hem de Gaziantepspor‘da kiralık olarak forma giyen tecrübeli kanat oyuncusunun menajerler tarafından kulübe önerildiği belirtildi.

Bursaspor yönetiminin 27 yaşındaki kanat oyuncusunun son dönemdeki performansıyla ilgili yaptığı araştırma sonrası gelen öneriyi kabul etmediği belirtildi.

Kaynak
Olay

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Samuel kalu sağ kanat fırtına gibi gent forması giyiyor titi ve Enes’in tanıdığı bir isim piyasa değeri 3 milyon € kiralık olarak gelebilme ihtimali yüksek scoot ekibimiz bir baksın derim

   1. @Ünitimsah yorumuna yanıt olarak

    ironidir o. alanyanın altın yedeği olduğunu bilir. bilmiyorsa bursaspor ve futbolla yatıp-kalkan biri için daha büyük zaaf. aslında gereksiz bir haberi tartışıyoruz. nasıl oluyor da istemediğmiz halde gündemimize giriyor?!. bence bunu sorgulayalım…

 2. Kanat oyuncusu bulamadığımız bu dönemde Sefa Yılmaz iyi olur. Trabzonspor’da iken beğenir idim. Bildiğim kadarı ile ailesi de Bursa’da oturuyor.

  1
  13

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu