Bursaspor satışa çıkartıyor

2022-2023 sezonu boyunca geçerli olacak olan “Otopark Kartları” Stadyum Bursastore mağazamızda 17 Kasım 2022 Perşembe (bugün) saat 12:00’dan itibaren satışa sunulacaktır.

Sınırlı sayıda olan otopark kartları 500 TL bedel ile sadece Büyükşehir Belediye Stadyumu Batı bloğunda bulunan Localar, 1963 Tribünü, VIP Tribün ve Batı Alt tribününde hak sahibi olan taraftarlarımız tarafından kullanılabilecektir.

Otopark kartları her maç için tek giriş hakkına sahiptir. Araç giriş kartları üzerinde bulunan QR kodları yetkililer tarafından kontrol edilerek; giriş yapmış olan araçların tekrar geçişlerine müsaade edilmeyecektir.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. zaten bir avuç taraftar geliyor onlarada gelmeyin diyorsunuz . destek olsun diye en pahalı 1963 tribününden kombine aldım birde otopark parası çıktı şimdi . sezon yarıya yaklaştı şimdi mi aklına geldi.

  38
  2
 2. Ulan otopark kartı şu döemde satılır mı bee? Bırakın millet arabasıyla gelecekse gelsin. Otoparka koyup tribüne çıkın. Zaten Cacıkspor’larla maç yapıyoz. Siz şükür edin ki, o adamlar özel arabasıyla sizin bu dötü pohlu maçınıza gelirse gelecek. Ulan sanki her hafta Fenev, Galatesaray’la falan oynuyoz da, milletten otopark parası alıyonuz. Al işte, senin bu haftaki rakibin kim? Isparta 32 Spor. Haftaya? Hatay 31 Spor. Ondan sonra Karabük 69 Spor. Ee? Bi de kalk, otopark için 500 lira iste. Oldu canım be.

  25
  4
 3. BURSA da belediyenin bir çok otoparkı var,hatta her caddede,Burda % 10 pay verin yeter.Yada otoparklarda geçerli Bursa spor otopark kartı çıkarın Aylık 250 tl yapın.

  11
  1
 4. Geç alınmış karar zaten kaç bin kişiye oynuyorsun bu ligde.Ayrıca diğer stadlarda kale arkaları demir korkuluklar kaldırılmış bizim figüran olmuş hapisane stadımız ne zaman özgürlüğüne kavuşacak hem stad dışı da buna dahil.

  11
  1
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Bu nasıl iştir.Şimdi bir belediye tutmuş devletten ozluceyi istiyor herhalde arkasına bakmadan kaçan emin adanur gibi kişilere peşkeş çekmek için.Bu yönetim buna izin vermez vermemeli.Yorumlara bakıyorum keleme gelince kıtır kıtır sapına gelinca mee.

 5. Büyük Bursaspor taraftarı yine maddi katkı yapma konusu gündeme gelince bir akşam yemeği parasını Bursaspor’a çok görmüş.

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu