Bursaspor “Saha olayları” nedeniyle PFDK’da!

Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinden yapılan bilgilendirmeye göre Bursaspor Kulübü PFDK'ya sevk edildi.

Türkiye Futbol Federasyonu‘nun açıklaması şöyle;

Bursaspor Kulübü‘nün 12.09.2021 tarihinde oynanan ALTINORDU-BURSASPOR A.Ş TFF 1. Lig müsabakasındaki “saha olayları” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 52. maddesi uyarınca PFDK‘ya sevkine,

Bursaspor Kulübü antrenörü VOLKAN KÜRŞAT BEKİROĞLUnun aynı müsabakadaki “sportmenliğe aykırı hareketleri” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 36. maddesi uyarınca 13.09.2021 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK‘ya sevkine karar verilmiştir.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @msbsholl yorumuna yanıt olarak

    Yöneticilerin alayı ceylan. Bu işi hiç bilmiyorlar. Çevreleri de yok. Mesela şu anda Levent Kızıl başkan olsaydı, PFDK’nın ceza vereceğini duyar duymaz TFF Başkanı’ni arayıp “hop nooluyo aga” der, cezayı mezayı kaldırırdı. Ama malesef Bursaspor şu anda ergen’lerin elinde sahipsiz kuzu. Ama yine de kaybetmeyin umudunuzu. Bugünler geçecek. Yine eski parlakj günler mecbur gelecek. Herşey güzel olacak. Sabır diyelim ve bekleyelim. Bu akşam Samsun da koyarsa çok şeyin değişmesi adına düğmeye basılır Bursa’da

    7
    1
    1. @Uğur yorumuna yanıt olarak

     Bende şöyle düşünüyorum !
     Madem bu yönetimin tecrübesi yok neden Levent bey yada tecrubesi veya çevresi olan x bir kişi yönetime destek çıkmıyor bu konularda ,???????

     1. @Metin yorumuna yanıt olarak

      Çünkü şu anki siyasi konjonktür buna müsait değil. Son yıllarda yaşatılan ortamın donanımlı adamlara ve kaliteli insanlara tahammülü yok. Düşük profilli ve sıradan adamlar seçilerek, ayakların baş, başların ayak edildiği bir sistemle varlığını sürdüren bir idari yapı var. O yüzden, kendini bilen adamlar şu dönemde bu işlere girmiyor ve meydan bu ergenlere kalıyor.

 1. Altınordu takımı her yıl bıze kendi evinde pislik yapıyor.Ne yazikki on yıl önce Bursaspor ismini ağızlarına alamayacak camialar bize rakip olup18 yaşındaki topculari bize her maç küfür eder hale geldi .

  2
  1
 2. Artık stajer hoca istemiyoruz bursaspor antranör yetiştirme yurdu değil gitsinler amatör liglerde önce kendilerini geliştirsinler sonra profosyenel takım çalıştırsınlar başkanımız elinden geleni yapıyor gayet iyi kadromuz ve bu lig için kaliteli oyuncularımız var yeni takımız demek bir bahane değil ligde her takım yeni takım kurdu fakat böyle stajer hocalarla bir yere varamayız bize kaliteli süper lig veya avrupa tecrübesi olan daha öncede başarıları olan bir hoca lazım bursaspor deneme tahtası değil..

 3. Helal olsun Volkan bekieoğluna nasıl itiraz ettiğini gördük hakeme.Kesin demiştir senin Allah belanı versin emeğimizi çaldın diye şerefsiz hakem 3 penaltıyı vermedi resmen ard niyetli biz halen eleştiriyoeuz sahanın hakimiydik hoca diyoki oyundan memnunum vay senmisin diyen ulan takım tek kale oynadı ne çok bilmişler var siz anca başkan gitsin hoca gitsin yine ali ay gelsin kamat gelsin onun peşindesiniz yazıklar olsun çorbacılar sizi.

  1
  3
 4. Ya bu federasyon yemin mi etmiş her hafta bize ceza kesmeye. bıktım her maçtan sonra şu pfdk haberlerinden.

  1
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu