Bursaspor resmi teklifi yaptı!

İlk kez Bursa Hakimiyet'in gündeme getirdiği Olarenwaju Kayode için Nijeryalı forvetin bonservisini elinde bulunduran Avusturya Wien Kulübü'ne resmi teklifini yaptı.

Dün telefonla yapılan görüşmede teknik direktör Paul Le Guen‘in ısrarla alınmasını istediği Kayode için Bursaspor oyuncuyu bonservisiyle birlikte renklerine katmak istiyor.

Paul Le Guen’in yönetime ‘Alırsanız gelecekte para kazanabilirsiniz‘ dediği futbolcunun kulübüyle sözleşmesi 2019’da bitiyor. Başkan Ali Ay konuyla ilgili yönetici ve kulüp personeline bu transferin bitirilmesi talimatını verdi.

Kaynak
Bursa Hakimiyet

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ne yapıp edin alın bu adamı, hızlı, çabuk, kaleye dikine gidebilen, bitiriciliği çok iyi biri, hem de genç, DENİZ, NECİDİ gönderin, SİNAN, BERAT ve KUBİLAYI da kiralık verin, bu adama paraya kıyıp 2-2,5 milyon euro bonservis teklif edin STANCU, SERCAN alternatifleri olur bu adam ileri uçta iş yapar, kaçırmayalım

  14
  2
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Le Guen istediyse alamazlar , adama üzülüyorum vallahi kaç tane adam rapor etti faydali olabilecek bir tanesini bile alamadilar bu da olmayacak

 2. Ekong imzalamadan önce saymıştım 60 tane filan futbolcunun transfer haberi yapılmıştı. O günden beri de 40 tane yapılmıştır.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu