Bursaspor resmen yayınladı

Bursaspor Kulübü Derneği Olağan İdari ve Mali Genel Kurul İlanı

Kulübümüzün Olağan İdari ve Mali Genel Kurulu’nun aşağıdaki gündemi görüşmek üzere 19 Şubat 2022 Cumartesi günü saat 11:00’da Bitci Timsah Park Stadı Toplantı Salonu’nda yapılmasına, çoğunluk sağlanamaması halinde ikinci toplantının 26 Şubat 2022 Cumartesi günü saat 13:00’da U.Ü. Fethiye Kültür Merkezi Toplantı Salonu’nda çoğunluk aranmaksızın yapılmasına karar verilmiştir.

 

BURSASPOR KULÜBÜ

YÖNETİM KURULU

Üye katılım listesini buradan indirebilirsiniz.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Gambazci yorumuna yanıt olarak

   Gülelim mi yani? Selimiye takıntı yapmış gibisin.adanur gitti diye üzüldün galiba.alacaklilar listesinde emin başkanın.sehrin dinamikleri öder artık.

   7
   4
  2. @Gambazci yorumuna yanıt olarak

   Hadi bakalım selim
   Bu duruma el atmanı bekliyoruz hala texastan bir açıklama yok borcu söyle ödücez şunu transfer edicez hadi neredesin adam gitti sende hangi deliğe saklandın seni dört gözle bekliyoruz

   1. @Gurur yorumuna yanıt olarak

    Gurur
    Sana sonuna kadar katılıyorum selim görevini yaptı şimdi pusuda bekliyor bundan sonra gelecek yönetim için bunların işi bu bursasporu karıştırmak kına yaksınlar şimdi.

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Gaza gelip aday olsunda birazda biz yuhalayak öyle dışardan atıp tutmakla olmaz geç otur bakıyım başına gelecekleride gör bu teksas denen oluşumu topyekün yok etmek lazım faydalarından çok zararları var ha bunlara ünitimsah bide maratondaki bazı çorbacılarda dahil adam gibi tek çatı altından bir tribün kurup devam etmek gerek yada şuan ki tribünlerdeki isimleri değiştirip çalcuları def etmek ve yenilenmeye gitmeliyiz

   14
 1. İbrahim yazıcıya ertugrul saglama söven taraftar bütün başkanlara söven taraftar şimdi mutlumusunuz küfürbazlar bak sizin yüzümüzden dürüst insanlar aday bile olamıyor

 2. BÖYLE SAÇMALIK OLMAZ..ADAM MADEM OY KULLANNAMAZ NİYE LİSTEYE YAZIP DA ADAMLARI AFİŞE EDİYORSUNUZ??? MESELA 1.SIRADA ALPER TANSAL…KARŞISINDA OY KULLANAMAZ..2.SIRADA KADİR ŞANKAYA… YAHU DİREKT KADİR ŞANKAYA DAN BAŞLARSIN OLUR BİTER..1. KADİR ŞANKAYA…BURSASPOR DİVAN KURULU BU İŞLERLE İLGİLENSİN..İNSANLARIN GURURUNU KIRMAYIN..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu