Bursaspor resmen TFF’ye başvurdu

Bursaspor, pazar akşamı saat 19.00'da Eyüpspor'la İstanbul'da oynayacağı lig maçının kötü hava koşulları nedeniyle aynı gün saat 13.00'e alınması için Futbol Federasyonu'na resmen başvurdu.

Bursaspor, pazar akşamı saat 19.00’da Eyüpspor‘la İstanbul’da oynayacağı lig maçının kötü hava koşulları nedeniyle aynı gün saat 13.00’e alınması için Futbol Federasyonu‘na başvurdu.

KAR VE BUZLANMAYA KARŞI ÖNLEM İÇİN…

Yeşil-beyazlı kulüp, önce Eyüpspor yönetimiyle görüşerek, kar yağışı ve ağır hava şartları nedeniyle akşam maç saatinde yoğun kar ve saha zemininde buzlanma olma ihtimaline karşın karşılaşmanın pazar günü saat 13.00’te oynanmasını istedi.

EYÜPSPOR KABUL ETMEDİ

Ancak Eyüpspor yönetimi, konuyla ilgili her türlü önlemi aldıklarını belirterek, maç saatinin değişmesine yanaşmadı. Bunun üzerine Bursaspor Kulübü, bu gerekçelerle TFF’ye başvurarak, karşılaşmanın pazar günü saat 19.00’dan 13.00’e alınmasını resmi bir yazıyla talep etti. TFF’nin Bursaspor’a vereceği cevap merakla bekleniyor.

Öter yandan hazırlıklarını tamamlayan Bursaspor kafilesi, Özlüce’den İstanbul’a hareket etti.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   ONLAR! ile hangi kurumu kastettiğini bilmiyorum ama TFF yi diyorsan maç saatleri daha çok YAYINCI KURULUŞUN! inisiyatifinde diye biliyorum.

   16
  1. @Vedat yorumuna yanıt olarak

   Bunlar hani Erzurum maçına trasferlerle girecekti yalanci bunlar başkan zaten başlı başına yalanci topçu satıp parasını kurtarma pesinde hocada onlara uydu kimbilir ne yalanlar söylediler hocaya deniz konuda kendini başına yalaka zaten siktir olup gitseler bursa rahatlicak. Amigo selimin arkasındayım bunlar tam fiyasko inşallah seçim olursa gelen yönetim düzlüğe cikarir sizin Allah belanızı versin yönetim hoca teknik menejer elimizdeki çocuklarla oynasak inanın dahaiyisini yaparlardı topçular birbir kaçıyor. Bunların hepsi pesemenk

   13
   31
  2. @Vedat yorumuna yanıt olarak

   Ya böyle bir havada neden 19 da oynanır anlamam. Eyüpsporda boşuna işi zorlaştırıyor kabul etmeyerek. Sanarsın çok başka bir coğrafyadan geliyoruzdan hava şartlarından dolayı zorlanacağız.

   20
   2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu