Bursaspor Proje Kurulu oluşturuldu

Bursaspor Kulübü, yeşil-beyazlıların projelerinin değerlendirileceği 'Proje Kurulu'nun çalışmalarına başladığını duyurdu.

Yeşil-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada; “Kulübümüz bir projeyi daha hayata geçiriyor. Camiamızın ve taraftarlarımızın, yönetim kurulumuza sunmak istedikleri projeler artık oluşturduğumuz ‘PROJE KURULU’ tarafından değerlendirilecek.

Bursaspor camiasının saygısını kazanan ve bugüne kadar birçok projede yer alan isimlerin bir araya gelmesiyle oluşturulan Proje Kurulu, yönetim kurulumuz ile işbirliği içerisinde çalışacaktır. ” denildi.

Proje Kurulu üyeleri şu şekilde;
Ömer Keskin
Metin Yüksek
Fatih Kaya
Mustafa Yıldırım
Tarık Çapçı
Cengiz Duman
Onur Zerey
Uygar Külhaşoğlu
Barış Sultansu
Fatih Öğreten
Sönmez Azak
Numan Çatmakaş

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Alttaki dükkanları düzenleyip bir büyük güzel dükkanı kira Alınmadan köfteci Yusuf’a verilmeli şart olarak 3-5 sponsorluk ve taraftar menüsü yapılması istenmeli menüden %lik pay istenmeli bizde taraftar olarak oradan yiyip kulübümüze destek olmalıyız… 2. Dükkanı starbucksa verip aynı şekil şartları istenmeli 3. Proje otopark sabit ücret 10 TL yapılmalı maç günleri ve dışında çalışmalı. 4. Proje kombineleri biraz uygun tutup alınacak taraftar sayısını her hafta full tutmalıyız.. Başkan bunları okursanız yaparsanız iyi bi ivme katacaktır kulübümüze saygılar emeği geçen herkese..

  53
  4
  1. @Zorba yorumuna yanıt olarak

   Güzel fikirler hatta karşıya hastane yapıldıktan sonra oralar çok yoğun olacak köfteci de kahveci de otopark ta 7/24 faal olur ve gerçekten iyi gelir olur oradan.. ama karşı çıktığım ve anlamadığım bı nokta var niye kombinleri ucuz tutalım diyorsunuz ya da çoğunlukta öyle fikir var… Bence 250 olan kombine fiyatını 350 yapalım zaten taksitle alıyoruz… Bı yüz lira destek vermeyeceksrk ne zaman destek vericez kulübe… 40 milyon ortaya koyuyorum dediğinde emin adanur o da para mı bişey e yetmez diyen çok oldu madem ben de kombineler ucuz olmasın herkes bı fedakarlık yapsın diyorum

   12
   1. @tu_navy1645 yorumuna yanıt olarak

    Kombineleri ucuz tutması her bütçeye hitap edeceği içindir benim senin düşüncemiz değil genele hitap eden maliyetler olmalı o yüzden düşük olur kapalı gişe oynar güzel bi atmosfer sağlanır. Adamlar vermek sitemediği için değil durumu neticesinde hareket ettiği için diyorum.

    3
    1
    1. @Zorba yorumuna yanıt olarak

     ben ne demek istediğini anladım kardeşim ama benim asıl anlatmak istediğim yine kapalı gişe oynayalım bu sene fadakarlik senesi olsun herkes üstüne düşeni yapsın ve 40 milyon u az bulan bir çok insan vardı o zaman 100-200 lira para mı bunun yanında verelim alalım kombinleri… Ayriyeten ful oynadigimiz her maçta ceza yedik çokta yaramıyor bize taraftar kültürü olmayıp sadece kufure gelen tiplerolmasın inşallah bu sene

     1. @tu_navy1645 yorumuna yanıt olarak

      Fedakarlık yapılmalı kesinlikle ama bu kombine de zor herkes yapamaz o yüzden dedim hayırlısı doğru bi tercih yapılmalı şu zamana kadar hatasız gelindi inşallah verdiğim fikirleri de değerlendirmeye alır emin bey

 2. Bu güne kadar bir çok kez önerdim fakat herhangi bir icraat olmadığı.Sicaksudaki Gökçen plazayı BURSASPOR GÖKÇEN AVM olarak faaliyete geçsin . Bursaspor için sabit bir gelir kaynağı ve birkaç Bursalı ya iş kapısı olur.Konumu çok güzel bir yerde ulaşım olarak ta metro otobüs yanında.
  Siz bu AVM açın alış veriş bizden.
  Kolay gelsin

  23
  1
  1. @Necmettin yorumuna yanıt olarak

   Oraya üst geçitten gelen yolu indiremediler daha . Kim dükkan açsı oraya. Salak mı Yusuf.
   Bu işte 1. Şart ulaşımı kolay olması gereken yer olması gerekir ki müşteri gidebilsin

 3. Bursa da ne kadar araba kiralama işi yapan işletme varsa şehir içinden çıkıp Timsah arenadan dükkanları kiralayıp stadın etrafını canlandırmak lağızım. Bu işi Belediyemiz yapar külüpmü yapar bilemem ama stadyumun etrafı canlanır bence

  13
  3
  1. @CEBELLİ 1963 yorumuna yanıt olarak

   Kiralamacıalr canlandırmaz yamyam çok Bursa’da daha kendini kanıtlamış bize marka değeri katacak firmalar olmalı Dominos , köfteci Yusuf, starbucks , hobi gıdalar İçin bunlar biçilmiş kaftan kıyafet için koton , addax , lcw, defacto biçilmiş kaftan benim fikrim.

 4. Kesinlik le, oto galeriye verilememli ama köfteci yusuf starbucks vs. Tarzı yerler çok iyi olur işlek bi yer olmalı,

  1. @Buffy16 yorumuna yanıt olarak

   Öncelikle ne pahasına olursa olsun Lacoste ile anlaşılmalı ve stadin ismi Lacoste Timsah Arena adını almalı. İkinci olarak piyango çekiliş vs seyler düzenlenmeli. Bursastore’de ürün çeşitliliği sağlanmalı. Machester United ile ikili ilişkiler kullanılmalı ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmalıdır. Daha çok var söylenecek şey.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu