Bursaspor profesyonel sözleşme imzaladı

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden Ahmet Çobanoğlu ile profesyonel sözleşme imzalandığını şu ifadeler ile duyurdu;

Kulübümüz, altyapısında yetişen Ahmet Çobanoğlu ile profesyonel sözleşme imzaladı.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizde gerçekleşen imza törenine Başkanımız Recep Günay, Gençlik Geliştirme Kurulu Başkanımız Mesut Uçaner, futbolcumuz Ahmet Çobanoğlu ve ailesi katıldı.

23 kez milli takım formasını terleten Ahmet Çobanoğlu’na yeşil-beyazlı forma altında başarılı yıllar geçirmesini dileriz.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. ÖNEMLİ OLAN AHDII VEFA DUYGUSU İNŞALLAH BU EVLADIMIZ UZUN YILLAR ŞEREFLİ FORMAMIZI TERLETİR

  24
  5
 2. 2011-2012 den falan önce olsaydı kesinlikle çok güzel temennilerde bulunurdum. ama bugün maalesef aynı görüşte değilim.
  şimdi tam tersi bugün bu çocuklar adına çok üzülüyorum.
  bunların burada ki bu ortamda futbolcu olmaları mümkün değil.

  oysa taraftarlar olarak bu kadar sonuç odaklı olmasak.
  bu oyunu savaş gibi görmesek.
  Bursasporun bizim için ne anlam ifade ettiğini ya da etmesi gerektiğini anlasak.
  kadro ve sonuçlardan bağımsız şekilde biraz fedakarlıkta bulunup 15 günde bir 5-10 liramıza ve 2-3 saatimize kıyıp çoluk çocuk, kadın erkek timsah arenanın yolu tutsak.
  orayı doldursak. orada elimize, dilimize ve belimize sahip çıksak.
  çok değil sadece bir tam sezon böyle bir ortamı sürdürsek. ertesi yıl ülke ve dünya gündemine girer. şehrin, kulübün ve stadın marka değeri tavan yapar. timsah arenanın bütün ticari alanları para basar. o para da kulübün yedi sülalesine yeter,
  ne siyasetin ne de sermayenin desteğine mahkum olmazdık…

  14
  2
 3. Yorum yazdırmayan Tarık Çapçı şimdi de Mayıs’ı işaret etmiş. Bahsettiği güçlü yönetim o zaman gelecek yerseniz… Nasılsa hesabını soran yok, at bol keseden! Abicim zaten gazeteciliğiniz şüpheli, tetikçi olmayın bari. Boşuna yerel medyada tıkanıp kalmamışsınız zaten, çok belli! Uluslararası kurumlarda bu mesleğe yıllarını vermiş bir profesyonel olarak söyleyeyim: Yeteneksizliğiniz ve küçük gölün büyük balığı olma durumunuz göze çok fena çarpıyor. Hiç öyle duayen gibi takılmayın. Serkan Yetişmişoğlu dışında aranızda gazeteci göremiyorum.

  9
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu