Bursaspor PFDK’ya sevk edildi

TFF’den yapılan açıklama şöyle;

BURSASPOR Kulübü’nün 08.05.2022 tarihinde oynanan BURSASPOR-BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR Spor Toto 1. Lig müsabakasındaki “saha olayları” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 52. maddesi uyarınca, “merdiven boşluklarının boş bırakılmaması” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 49. maddesi uyarınca ve “usulsüz seyirci alınması” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 49. maddesi uyarınca PFDK’ya sevkine,

BURSASPOR Kulübü kaleci antrenörü MURAT ALKAN‘ın aynı müsabakadaki “saldırısı” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 44. maddesi uyarınca 09.05.2022 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK’ya sevkine karar verilmiştir.

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. SAHA OLAYLARI, MERDİVEN BOŞLUKLARI, EEEEEE…HANİ ÇİRKİN VE KÖTÜ TEZAHÜRAT MADDESİ NEREDE?? TFF UYUMA BURSA YA YAZ CEZA YAZ GİTSİN..NASILSA SAHİPSİZ, VUR ABALIYA….

  32
  2
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Bursa deneme tahtası Bursa’nın bakanları ben size oy verilen hepsine ne chap naakp nah alırsınız belediyeye dahi vermiyecem bursa karacabeyden daha degersiz bu kadar eziyet olurmuya bizim sdadımız merdivenler götünemi batıyor

   2
   1
 2. ceza gelmese sasardim zaten..süperligteki küfürler televizyondan duyuluyo ceza yok ama bursaspor elini kaldirsa yaz cezayi..bunlar alismislar..hicbir olay olmasa bile ceza yazarlar

  26
  1. @bronx16 yorumuna yanıt olarak

   Mustafaçaglar elma dersem çık baban bitmişdi AKP’ye dua etsin ifrazdan kurtardı fabrikayı ???bankadan sorumru bakanımız

   2
   3
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Asıl Operasyonu sezon başında senin gibi hep yalama tam yalama yalakların sabah akşam yaladığı Emininiz yapmıştı.Utanmadan hiç bir şey olmamış gibi hala yüzsüz yüzsüz mesaj yazıyorsun burada.

   19
   14
    1. @Teksas yorumuna yanıt olarak

     Utanicak ne yaptık çorbaci !? Bı de Teksas yazmış ncikine !
     Gerçek Teksaslilar 70 lerde kaldı şimdiler Çorbasasli!
     Cefakar vefakar gerçek Büyük BURSASPOR taraftarına selam olsun ! Bu cendereden de çıkacağız Evvelallah…?

     6
     3
   1. @YAŞLI TİMSAH yorumuna yanıt olarak

    İhtiyar bak dalgana ! Bu söylemleriniz artık sikmaya başladı ! Biz Bursasporumuz için yöneticisinden hizmetlisine kadar destekledik ve desteklemeye de devam edeceğiz ! Kotu iş sahibinindir ! Bizi BURSASPOR bağlar…!
    Bursaspormuz için inadına hep destek tam destek ! Boşuna ellerinizi ovusturmayin çorbaniz kesildi…!

    5
    2
 3. Saçma sapan bir uygulama. Sanki kulüp polislik yapacak. Suç işleyen beden cezalandırılmıyor. Pasolig kartı niye çıkartıldı bir işe yaramayacak mı. Küfür eden ben değilim ama küfür edenle aynı tribündeymişim diye bende cezalandırılıyorum kulüpde. O kadar kamera neye yarıyor. Sizden bşr halt olmaz. Futbolun içine ettiniz.

 4. Durup dururken sahaya sise atmak nedir passolig bu ne yahu hani kisiye ceza? Turkiyede birileri futbol bitsin diye ugrasiyor anlamak mumkun degil.

 5. Ula TFF sende kafa Yok Bursa Spor gibi her maçına ceza yazabilecegin başka kulüp varmı bu tk.kume düşerse cezaları kime keseceksin akıllı ol

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu