Bursaspor PFDK’da!

Bursaspor ve Karacabey Belediyespor, hafta sonunda oynanan maçtaki çirkin ve kötü tezahüratlar nedeniyle PFDK’ya sevk edildi.

TFF’den yapılan açıklama şöyle;

BURSASPOR Kulübü’nün 02.09.2023 tarihinde oynanan KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.-BURSASPOR TFF 2. Lig Beyaz müsabakasındaki “çirkin ve kötü tezahüratı” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 53. maddesi uyarınca PFDK’ya sevkine karar verilmiştir.

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. Kulübü’nün 02.09.2023 tarihinde oynanan KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.-BURSASPOR TFF 2. Lig Beyaz müsabakasındaki “çirkin ve kötü tezahüratı” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 53. maddesi uyarınca PFDK’ya sevkine karar verilmiştir.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Herkes sanırım benim gibi sitere bakıyor son beş yıldan beri acaba acaba acaba güzel birseyler olur mu para bulunur mu oyuncu transfer olur mu takım potaya girer mi bir üste çıkar mı diye. Hani çok sevdiğin maalesef yatalak olur da genede kiyamazsin belki iyileşir ayağa kalkar diye beklersin ya hani onun gibi birşey işte.
  İnsan içinde Bursaspor sevgisini bitiremiyor be.
  Çocukluk sevdası kahroluyor kızıyor kusuyor şort cevirmek istiyor ama olmuyor be kardesim işte
  Ne olucaginida bilmiyoruz artık
  Takım bir alt lige mi kapanacak mı ne olucak emin olun kimse bilmiyor
  Amaaaaaa
  Tek isteğim her kim bu kulübe kazık attıysa haram lokma yediyse rant sağlayıp iş kurup kulübe zarar verdiyse
  Bu dunyada ben benim gibi karşılıksız bu takımı seven taraftarin önünde o kişilerin battığını sıkıntılar çektiğini lokma yiyemedigini görelim
  Madem bizim karşılıksız sevdamızı yok ettiniz
  Sizin tüm hisseleriniz
  Sönsünnnnn
  Öyle yasayinnnnn….

  73
  3
  1. @Hkilic yorumuna yanıt olarak

   Bursaspor’un durumu gayet net ;
   Borç 1.5 Milyar TL Belki 2 Milyar Olmuştur Yüksek Faizler Ve Enflasyon İle Klasman Olarak 3’cü Kademedeyiz Futbolcu Gurubu 2/3 U21 Geri Kalanı U17-U18 Yani Elde Ne Var Fazla Birşey Yok Birde Parası Olmayan Yönetim Borç 50-70 Milyon Euro İken Hangi Gizli Çıkarı Olmayan Akıllı Başkan Olur? Ve Şu An İtalya 2 Ligde 5 Milyon Euro’ya Satılık Varken 3’cü Ligde 3 Milyon Euro’ya Satılık Meşhur Takım Varken Stadyumu Tesisine Sahip Olmayan Bursaspor Yam Yam Kazanına Yenmek İçin Girermisin?

   1. @Bozkurt yorumuna yanıt olarak

    Geçen sene de benzeri yorumlar yapılmıştı, şimdide aynı değişen bir şey yok..Kaldığı yerden devam ediyoruz..Takım başarısız olunca bu tablonun değişmesi mümkün değil.

   1. @Ozsntci yorumuna yanıt olarak

    Bi tanesi benim. Yazıp durmayın amk. Moralim bozuluyo. Naapem, bi halt yedim, yanlışlıkla düşürdüm takımı. Hadi gene glem, hatamı telafi edem, takımı tekrar kurtarem dedim, bu sefer de Hatçe Recep koltuktan kalkmıyo. Yapıştı kaldı yavşak. Naabıcaz bilmiyom. Du bakam bu hafta Ankaraspor da koyarsa belki kaçar lavuk. Çünkü sıkışınca kaçma hastalığı var. Kongreden ee kaçtı, Kracabey’deki maçtan da kaçtı. Bu hafta Sütaş Arena’dan da kaçarsa, Allahın hakkı üç, bi daha dönmez işallah.

 2. neymiş kilometrelerce deplasmana desteğe gidyorlarmış gitmeyin kardeşim sizinle olmuyor işte gitmeyin beceremiyorsunuz sadece küfür biliyorsunuz !!!! başka ne biliyorsunuz futbolu mu biliyorsunuz hayır , desteği mi biliyorsunuz hayır her şey güzel giderken herkes iyi hadi tribünde kötü günde iyi olsana olamazsın çünkü iyilik senin geninde yok…!!!

  45
  2
 3. Para yok. Borçtan dolayı gırtlağa kadar b*kun içindeyiz. Ölmemek için çırpınıyoruz. Bu küfürbaz hayvanlar verdikleri zararla ölümümüzü hızlandırıyor.

  Ulan hayvanlar. Ya zeka ürünü protesto bulun. Ceza yedirmeyin. Ya da küfürü maçta etmeyin. Gidin Özlüce’de edin.

  Yeter ulan!

  22
  1
  1. @YaVuzBu16💚 yorumuna yanıt olarak

   Aslında yorumunda bir yanlışlık var senin yavuz arkadaşım timsah bataklığı bu gençleri hak etmiyor yetim haklarının yendiği haram zade olan bir yerde kim top oynamak ister sadece ATATÜRK isminden rahatsız olanların yapmış olduğu bir bir senaryodan nemalanan bursa büyük şehir belediyesi başkanı Recep altepenin 500 milyoncuk ceplediği bir yer bu gün düşüne biliyormusun paramızın bu kadar değer kaybettiği bir zamanda bile 500 milyonun ne kadar büyük bir para olduğunu. Bu timsah bataklığı bursaya yakışmıyor her zaman yetim haklarının yenildiği koskocaman bir kara leke olarak anılacak zaten önünden gecen normal vatandaşlarımızın çoğu timsah bataklığını görünce kafalarını çeviriyor boşuna dememişler haramın olduğu yerde ot bitmez diye tff bile çim bozuk diye kapattı tabiii bunlar anlayana anlamayana davul zurna çalsan anlamaz

 4. sel felaketinden zarar gören şehirlerimize geçmiş olsun . Lakin anlamadığım bir durum var Bizim sucumuz yok zamları ALLAH yapıyor diyenlere oy verenler birazcık başları sıkıştığında neden ALLAHIM Sen bizi koru diye yalvarıyor iyi bir şey olursa başkasından bil kötü bir bir şey olursa ALLAHTAN Bil Ne güzel düşünce RABBİM neden koruyacak onu da anlamadım sen düzensiz plansız alt yapısız yerlere ev yap ve bu evlere imar affı gelsin diye de bazı şeyleri görme umursama yağmurda karda çamurda halimiz ne olur diye düşünme. kusura bakmayın ama RABBİMDE yardım etmez RABBİM insanları yaratırken onlara beyin vermiş şu kısacık yalan dünyada kullansın diyerek zaten RABBİM gerekeni yapmış sen neden RABBİMİN verdiği aklı veya beyni kullanmadın hep işin çakallığını düşün dara düştüğünde ALLAHIM sen koru . Yağmurda yağacak depremde olacak yangında çıkacak sen evini depreme dayanıklı yaptıracaksın alt yapısı olmayan yere ev yapmayacaksın yangın tehlikeli bir şeyse yangını büyümeden önleyeceksin İlk defa yağmur yağmıyor ilk defa deprem olmuyor ilk defa yangın çıkmıyor hayat uzun bir sınavdır sen öğrenene kadar hayat hep seni sınar öğrenmeye niyetiniz yoksa sucuda başkasında aramayacaksın

  4
  1
 5. Kendini Bursasporu un tek sahibi ve gündem belirleyici gibi düşünen malum grup, şimdi memnun musunuz! 60 km.uzaktaki bu şirin ilçemize gidip R.G.istifaa diye yaptığınız hakaret içerikli tezahuratinizin ceza bedelini de yönetime yuklediniz! Tahta borcu, yapılandırılmış borçlar ve diğer borçların üzerine sizin sevgi gosterileri(?)borcu da ilave oldu. Keşke seyircisiz oynama cezası hiç bitmese, şimdiden belli, bu hafta iç sahada oynanacak maçta da aynı durum tekerrür edeceğinden eminim. Malum grup, kiralık akıllılar siz şimdi kendinizi takıma katkı sağlayan, takımı coşturan ve iyi skorlar alınmasını sağlayan Türkiye nin en organize taraftari mı oluyorsunuz? Siz maçlara gelmeyin kardeşim! Kimse sizin pisliklerinizi örtmek zorunda değil! Böyle taraftarlık olmaz, takıma böyle katkı sağlanmaz. Karacabey seyircisi sizin yaptığınız o tezahüratları daha hala hayretle anmakta! Güzel örnek(?) Olmuşsunuz yani!

 6. Oraya gidip kötü tezevrat yapan bursaspor lu olamaz. Büyün len artık kötü yöneticiler kadar kötü taraftarların da suçu bursasporu bu durumun dan. Ne yani küfür ettiniz noldu
  Destek için değil köstek oluyorsunuz çorbacı grubu

  1
  1
 7. Sizin gibi Taraftar olmaz olsun
  Yerin dibine batsın Allah sizi Kahretsin
  Ulan şu Kulübe verdiniz Zarar yetti’be
  Daha dün bir bugün iki Ceza kapıda
  Çüüüüşşş ulan size çüüüüşşş

 8. Şimdi kim ödeyeçek bu cezayı bunlar taraftar diye geçinen içeride dışarıda küfür olmadı kendi aralarında kavga eden kendilerini BURSASPOR taraftarı zanneden BURSASPOR düşmanları şimdi ödeyin ne kadar ceza geleçekse böyle ceza aldırcaksanız gelmeyin maçlara gerçek Bursasporlular gelsin.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu