Bursaspor Özer Hurmacı’yı açıkladı!

Bursaspor Kulübü basın mensuplarına Özer Hurmacı ile ilgili bir bilgilendirme geçti.

Kulübün paylaşımı şöyle;

Futbolcumuz Özer Hurmacı yaplan MR tetkikleri sonucunda sol hamstring Biceps Femoris kası derin fasyasında grade 1 yaralanma ve ödem sağ ayak bileğinde darbeye bağlı fibula ve talus kemiklerinde yaygın kemik iliği ödemi saptanmıştır

24 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @kara16 yorumuna yanıt olarak

   Ne o formayı terleten futbolculara ne de bizim gibibu yorumu okuyan Bursasporlulara terbiyesizlik yapma. Ağzını topla , Adam ol !

   14
  1. @Z_09 yorumuna yanıt olarak

   Bunlar züğürt tesellisi dostum.Gerçekleri görelim.Süper lige çıkma arzusunda olan bir takımın böyle oynama lüksü yok. Ama kabahat bizde,bu kazmalardan olağan üstü bir başarı bekliyoruz.

   37
   1
   1. @Diren Bursa yorumuna yanıt olarak

    Eksi 3 puan bizim sonumuzu getirdi, bugün kulüpler borç batağında, mesela ads ama adalet bu kadar işte. Birde rakiplerimize göre daha zayıf kadromuzun oluşu bizi bu durumlara getirdi, keşke play off dan çıksak ama korkarım ki bu sene bu ligde kalıcı olacaz

   1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

    Şimdi bu Altay konusunda milleti yanıltan şu millet ilk maça bakıyor diyor ki bunlar Erzurum’daki ilk maçı 3-1 kazanmış, kendi evlerinde oynuyorlar üstelik playof iddiaları var. Halbuki ilk maçta Altay’ın Erzurum’u yenmesi birazda hakem desteği ile oldu. Yoksa ne Bursa taraftarının çok korktuğu ADS nede Altay öyle ahım şahım yenilmesi imkansız takımlar değiller.

 1. Ninemin bıyıkları olsaydı dedem olurdu adana d çıktı büyük ihtimalle hatayda çıkar bursada bişey beklemeyin aynen bu senede devam 1 lig takımda inanç yok futbolcu kalitesi 0 yönetim zaten 0 böyle bir takım playofta ne yapar hiç birşey keçiören takımına yenilen takım hiç bie şeyi hak etmiyor

  9
  5
 2. bu ihtiyarlarla playof bile büyük başarı seyirci olsaydı belki playofta süper lige çıkabilirdik ama seyircisiz bu ruhsuz takım asla çıkamaz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu