Bursaspor oynadığının karşılığını alamıyor!

Pazar günü Bursaspor'la karşılaşacak Kasımpaşa'nın teknik direktörü Mustafa Denizli zorlu mücadele öncesi Bursa Hakimiyet'in sorularını yanıtladı.

Bursa’nın kendisi için çok önemli bir yere sahip olduğunu dile getiren deneyimli teknik adam, “Eski dostlarımı göreceğim için çok mutlu olacağım” diye konuştu. Mustafa Denizli, “Bursa benim çok eski göz ağrım. Milli takımın başındayken en önemli maçlarımızı oynadığım şehir. Genç milli takıma seçilmeme vesile olan kişi yine bir Bursalı olan sevgili dostum Osman Çağalıkoç‘un babası federasyon yönetim kurulu üyesi ve genç milli takımlar sorumlusu Mithat Çağalıkoç. O nedenle ben çok farklı duygularla Bursa’ya geleceğim. Arkadaşlarımla, eski dostlarımla birlikte olacağım için mutluyum” diye konuştu.

ŞAMPİYONLUĞA TANIKLIK ETTİM

Bursaspor‘un Türk futbolunun güzide bir kulübü olduğuna vurgu yapan tecrübeli teknik adam, “Bursaspor‘un şampiyon olduğu güne ben de tanıklık ettim. Şampiyonluk kupasını havaya kaldırdığı maçta Beşiktaş‘ı ben çalıştırıyordum. O gün Bursa‘nın, Bursasporluların nasıl bir mutluluk yaşadığını gördüm.” ifadelerini kullandı. Samet Aybaba yönetiminde Bursaspor‘un bu sezon çok iyi mücadele ortaya koyduğunu belirten Kasımpaşa Teknik DirektörüMustafa Denizli, “Bursaspor çok iyi oynuyor, iyi mücadele ediyor. Oynadığı futbolun karşılığını alamadıklarını söyleyebilirim. Başlarında da çok sevdiğim dostum Samet Aybaba var. Ben, bu nedenle iki iyi futbol oynayan takımın mücadelesinin keyif vereceğini söyleyebilirim.” şeklinde görüş belirtti.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Futbol bir tutku ve heyecandır, her daim böyle açıklamalar yapmalı futbolun başındaki insanlar… müsabakalarda yenebiliriz, yenilebiliriz sonuçta rakip takımlarda bu ülkenin takımı, rakip taraftarlarda bu ülkenin vatandaşı…maçın sonucuna göre İnsanlar kişisel EGO’larını tatmin etmek için küfür, aşağılayıcı hareketler yaptığı için bu durumdayız… bence hepimiz sağduyulu, centilmen olduğumuz sürece çok şeyi değiştirebiliriz… saygılar

  145
  2
  1. @Krita yorumuna yanıt olarak

   çok doğru söylüyorsun ama insan görümlü müsveddeler çok bak hayvan demiyorum hayvanlar bu edepsizlerden daha akıllı , edepli ve vefakardır

   52
   3
  2. @Krita yorumuna yanıt olarak

   Aynı açıklamaları Samet Aybaba beşiktaş maçı öncesi yapsa yerden yere vurursunuz ama…. İstifaya bile zorlarsınız…

   59
   8

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu