Bursaspor Olağanüstü Genel Kurulu gerçekleştirildi

Bursaspor Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurulu 3 saat sürerken Erkan Kamat tek Başkan adayı olarak girdiği listeyle açık oylama sonucunda Bursaspor Kulübü'nün yeni Başkanı oldu.

Bursaspor Kulübü’nün yeni başkanı ve yönetim kurulu şu isimlerden oluşacak;

Asil Liste: Erkan Kamat, Besim Hacıoğulları, Coşkun Yavuz, Emir Akbayır, Ersin Toker, İsmail Akıer, Mesut Günal, Mesut Gündüz, Salih Güleç, Sedat Şengül, Şenol Tosun, Talip Aynigül, Ünsal Mendi.

Yedek Liste: Alpaslan Oğuz, Okan Bayrak, Süleyman Çelik, Samet İlhan, Özgen Karadayı, Ersoy Horoz.

Disiplin Kurulu Asıl Liste: Özgür Alpaslan Sümer, Engin Demir, Feyyaz Alptuğ Memişoğulları.

Disiplin Kurulu Yedek Liste: Erdinç Sümer, Alper Pekcan, Burcu Ergün.

TFF Delege Kurulu Asıl Liste: Erol Dağlıoğlu, Osman Akın, Ali Bocan, Erdal Aktuğ.

TFF Delege Kurulu Yedek Liste: Mehmet Can Yazıcı, Mehmet Göral, Erdinç Kırcımanoğlu, Nedim Kıymak.

34 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @yandimcavus yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim yapılabilir aslında ama kulübün kapatılıp yeniden farkli isimle yapılabilir ama bu sefer yeni takım kurulduğu için amatör veya 3 ligden başlarız örn bursaspor diye geçmez frutti extra bursaspor basketbol takımı gibi bize destek olan onur market , erikli , uludağ içecek vs bursasporun önüne gelir uludağ bursaspor , erikli bursaspor ve yahutta bursaspor fk 3 lige çıkan bursa yıldırımspor , karacabey , inegöl veya orhangazispor üzerinden isim değişikliğiyle yapabiliriz örnleri çok kardemir karabükspor , gaziantep fk , demir grup sivasspor vs

   3
   1
   1. @OKAN yorumuna yanıt olarak

    açıklama için teşekkürler lakin o zaman neden basketbol amatörden başlamıyor hatta avrupada devam edecek. önüne isim gelme konusunda sponsorla alakalı bir konu şu an bursasporun başına da bir ilave yapılsa bu bursasporun adını değiştirmez konumunu da değiştirmez. diğer semt takımlarının ismini değiştirip devam etme konusunda da zaten bunu hiçbirimiz istemiyoruz. benim düşüncem şu ki bursaspor basketbolu levent kızıl ve sezer sezgin büyüttü onlar sahip çıktı. aynı şekilde futbolda da “bursaspor kuçuk olsun benim olsun” diyenler başaramadı. bence kongre bu işe bu kadar çabuk olur vererek bursasporun basketbol şubesini gözden çıkardı. bizimde asıl derdimiz (futbol!) olduğuna göre inşallah levent kızıl aldığının karşılığında futbola bir fayda sağlar. yoksa zaten yalçın canbazın ifade ettiği gibi 7 yılda bu hale geldik 7 yılda toparlamazsak bursaspor basketiyle futboluyla tarih olur gider. furitti ekstra bursa basket yaşamaya devam eder.

  2. @yandimcavus yorumuna yanıt olarak

   Basketbol takımı şuan borç batağında değil çünkü, işler tıkırında,olası bi haciz el koyma durumlarında basketbol şubesine karışamasınlar diye yapılmış güzel bi hamle düşünenleri tebrik ederim.

   1. @Mesut 16 yorumuna yanıt olarak

    Erkan Kamat Bursaspor’un Toplam Üyesinin sadece 10% oyunu alarak Başkan oldu yani 4 bin 130 üyenin sadece 593’ü seçime katılıyor Genel kurulda yapılan açık oylama sonucu yeni Başkan- hey gidi hey sadece 10% destek alan nasıl ben Bursaspor’un Başkanıyım diyebilir hangi destekle- Bitti Son Fin!

    7
    37
    1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

     Doğru söylüyor niye eksi liyorsunuz. Düştüğümüz durum bu yazıklar olsun. Koskoca şampiyon kulüp. Neyin kafası bu yahu. Yok bu sene gençlerle devam edelim. Tahtayı açmayın diyen var ya. Nasıl bunu düşünüyoruz. Büyük bursaspor noldu da Balıkesir beraberliği sizi mutlu ediyor. Biz Beşiktaşla berabere kalınca elimizden kaçırdıkdık diye sinir oluyorduk arkadaşlar. Ne oldu size yahu bune aymazlık. Yazık be yazık.

     4
     5
 1. İşiniz gerçekten çok zor. .. ALLAH yardımcımız olsun. .. Akıllı politika ile planlı program lı yol izlersiniz zorlanabiliriz belki ama yol un sonu aydınlık olur umarım. .. 5. Sezon dur çok çileler çektik .. İnanın taraftar lar olarak biz lerde yorulduk. .Artık yorulmaya üzülmeye mecalimiz yok. .. İNŞALLAH GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ. .. GÜNEŞLİ GÜNLER ….

  26
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Recep Bölükbaşı yeniden yönetime sızmış. (Resimde ayaktakilerden sağdan 3’üncü) Ayrıca oturanlardan 1,2 ve 3’üncü üyeler Messut Mestan’a mı özendi ki, kongreye çorapsız gelmişler?

  2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Maddi darbogazi aşacak yegane isim Ali ay başkandır. Yine yanlış işler yapılıyor. Yine hüsran dolu günler bizi bekliyor. Bu yönetimden hicbirsey olmaz.

   3
   35
   1. @Apo yorumuna yanıt olarak

    Madem Ali Ayin çok parasi vardı ,bu kadar borç nasıl oldu.Kimseye para vermediği için _3 puan ve transfer tahtasının kapanmasının sebebi nedir ,birde bi dünya alacağı var hayret hiçbir oyuncuya ödeme yapma ama bi dünya alacağın olsun insanın aklı almıyor.

   2. @Apo yorumuna yanıt olarak

    Takımı bu hale zaten ali ay düşürdü sen kimin kafasıyla yaşıyon aç kaldınız heralde kafanda güzel hetalde

  3. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Bence Erkan kamatın; arkadaşlar bu seneyi yaktık hedefimiz öncelikli önemli borçları düzenli ödeyerek önümüzdeki senenin önünü açmaktır. Seneye de nokta transferlerle hedefimiz olan süper lige cıkmaktır, açıklaması bana çok dürüst ve mantıklı gelir. Sizin düşünceleriniz nelerdir?

   6
   1
   1. @Şahsi fikir yorumuna yanıt olarak

    Renkdaşım. . Kalıcı ve akıcı gelirler lazım. .. Kimseyi kırmadan üzmeden ..Mesela sanayi cilerden aylık peşin olan meblağ lar. . Bunlara bir isim bulunur. Yani aylık olarak. .( Zor olacak belkide ) …Mesela büyük şehir belediye sinin burnunu klübün içine sokmadan. . Buski su faturalarından ( Bursa halkından değil. ) topladığı faturalardan yani her bir fatura dan klübüe 5. TL para aktarması. . Otopark gibi yerlerden yine klübe para aktarması. . Kültür park gibi yerlerden yine para aktarması. .Ama mutlaka denetleyen bu gelen paraların nereye gittiğinin hesabı nı soran kurum yada kurumlara hesap verecekler. . Şimdilik aklıma gelen bunlardır renkdaşım .. Daha çok şeyler var da aklımda Onlarıda daha sonra paylaşırım renkdaşım. . Kal sağlıcakla.

    1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

     Dostum bizi kurtaracak olan şey senin gibi düşünenler olacaktır. Hemen hemen her yorumuna katılıyorum diyebilirim aynı düşüncedeyiz çünkü sende menfaatsiz Bursasporlusun. Sağlıcakla.

 2. Hemen kolları sıvayıp şehrin dinamiklerini harekete geçirin ! Plan proje ve kaynağınız neyse hemen açıklayın kaybedecek bir sn bile yok ! Aynı filmi izlemek istemiyoruz…
  Yeni yönetim Bursasporumuz için hayırlı olsun.

  23
  6
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Evet seçim prosedürü bittiğine göre görev zamanı.
   Sayın başkan ve yönetim kurulu üyeleri yeni görevleriniz hayırlı olsun.
   Sizlere tek tavsiyem geçen sezon başında ki hataya dusmeyip tahtayı açmak için zorlamayın.
   Sizler yapılabilecek her şeyi yaparak bir an önce personelin ve oyuncuların maaşlarını guncelleyin.
   Şunu unutmayın ki oyuncunun hesabı boş olursa her türlü problem olabilir.
   Mevcut kadro ile ilk yarıyı nasıl olsa en kotu ortalarda bitiririz.
   Siz de zaman kazanmış olursunuz.
   Devre arasında da iyi birer golcü ve oyun kurucu alarak şampiyonluğa ulaşmak çok doğru olacaktır.
   Ne kadar baskı olursa olsun çıkın bu açıklamayı yapın.
   Allah hepinize kolaylıklar versin.
   Her türlü derdin üstesinden gelecek kadar güç versin.
   Allah utandırmasın.
   Hepinize saygılarımla.

 3. Selim Paşa nın anlattıklarına bakılırsa Bursaspor’un borcunun yüzde 16 sı gerçek borç gerisi de hep eski yöneticilere …yani aslında borcumuz yok…bu nasıl bir insafsızlık her gelen cebimden veriyorum demiş ama aslında vermemiş aksine çalmış üstüne de faiz ekleyip dolara çevirmiş dolar da 7.30 olunca borcumuz 7,3 kat çoğalmış bu nasıl bir şeytani plan hayret doğrusu…
  Selim Paşa bana destek veren olursa kısa zamanda borç kalmaz bunları mahkemeye taşıyalım dedi..
  Birlik zamanı diyenler lütfen Selim Paşa ya destek verelim Allah aşkına Bursaspor aşkına..

  16
  2
  1. @Alperr yorumuna yanıt olarak

   Biz olmasak deplasmana kim gidecek. Her hafta deplasman yapıyoruz. Bunları nasıl karşılayacağız. Cebimizden mi? Deplasmanda bağırınca işte taraftarımız demeyi biliyorsunuz evde çekirdeğinizi yiyerek.

   1
   4
   1. @Maraton cefa yorumuna yanıt olarak

    sizin kadar bizde gidiyoruz deplasmalara. ama DEPLASMAN OTOBUSUNDEN BAHSETMEDIMKİ. BEDAVA KOMBINE PESINDE KOSANLARDAN BAHSETTIM BEDAVA BILET KOVALAYANLARDAN BAHSETTIM. STORE DEN 1 TANE ORJINAL URUN ALMAYANLARDAN BAHSETTIM. Kİ BUNLARI YAPANLARIN COGU DISARDA 5 TANE BIRASINI ICER İÇERDE SİGARASINI ICER AMA KLUBE 1 KRŞ FAYDASI OLMAZ ÜSTÜNE ÜSTLÜK HER MAÇ KÜFÜR EDER SU ATAR SAHAYA, DAHA COK CEZA YEDİRTEREK KLUBE FAYDASINDAN COK ZARARI OLUR. KUSURA BAKMAYINDA HIC BIR KLUBUN BOYLE TARAFTARA IHTIYACI YOKTUR. ( HE BIRDA O 1060 KİŞİDEN HİÇ BAHSETMIYORUM )

 4. Can çekişen bursasporun bu akşam fişi çekildi… Mustafa ere teslim edilen takım bu sezonun düşmeye aday 1. Takımıdır…

  9
  11
 5. bundan sonra biz gercek taraftarın yapacagı bir iş var hic elestirmeden yönetime takıma sahip cıkmak o taraftar guruplarına musama göstermemek.. ALLAH basarılı kılsın inşallah bursasporumuzu yönetimi.

 6. ooffff offff borç almış başını gidiyor.
  sanayici bursaspordan kaçıyor.
  Belediye istediğini başa geçiriyor
  Yönetime Bakıyorum parası olan yok.

  İşimiz Çoook Zor Çooook

  5
  4
 7. Erkan Kamat Bursaspor’un Toplam Üyesinin sadece 10% oyunu alarak Başkan oldu yani 4 bin 130 üyenin sadece 593’ü seçime katılıyor Genel kurulda yapılan açık oylama sonucu yeni Başkan- hey gidi hey sadece 10% destek alan nasıl ben Bursaspor’un Başkanıyım diyebilir hangi destekle- Bitti Son Fin!

  5
  13
 8. formalite bitsin tüzük gereği mazbatasını alsın çok iş var haydi hayırlısı tahta açılmaz ise bu işler boş olur heyacanını kaybeder

  3
  1
 9. YENİ YÖNETİME TAVSİYEM RİCAM KUTLAMALARLA ZAMAN GEÇİRMEDEN İŞE KOYULMAK. çünkü zaman yok.5 tane saglam oyuncu aldımı 2 si forvet yeter.

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu