Bursaspor o haberi yalanladı!

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı.

Açıklama şöyle:

Bugün önce bir yerel gazetede, ardından sosyal medyada kulübümüz hakkında 6 puan silme ve 3 dönem transfer yasağını gündemde olmasına yönelik “asılsız ve gerçeği yansıtmayan haberler” yer almıştır.

Zorlu ve çok önem verdiğimiz karşılaşmalar öncesinde yaşadığımız süreç, maalesef bu karşılaşma öncesinde de amacını  anlamadığımız şekilde tekrarlanmıştır.

Öncelikle kasıtlı olduğuna inandığımız bu haber, gerçeği yansıtmadığı gibi gerek kentte, gerek camiada, gerek yönetimimiz, gerek teknik heyet ve oyuncularımız üzerinde de olumsuz etkiye neden olmaktadır.

Geçmişten gelen borçlarla ilgili FIFA’da bazı dosyalarımızın bulunduğu herkes tarafından bilinmektedir ancak söz konusu asılsız haberlerde bahsedildiği gibi yakın bir zamanda kulübümüze böyle bir ceza gelmesi söz konusu değildir.

Kulüp Başkanımız Mesut Mestan, eksi 3 puan silinmesi kararının iptaline yönelik İstanbul’da bizzat kendisinin itiraz başvurusu yaptığı gün ve en önemlisi  zorlu Erzurumspor maçı öncesi ortaya atılan bu iddialar oldukça manidardır.

Birlik ve beraberlik içinde olmaya ihtiyacımızın bulunduğu bugünlerde,  bu tarz haberlerle bizleri yıkmaya çalışanlar, maalesef istedikleri sonuca ulaşamayacaklardır.

Bizler ne olursa olsun belirlediğimiz hedeften asla sapmadan Bursaspor’u layık olduğu Süper Lig’e taşımak için takımına gönülden destek veren renktaşlarımızla yolumuza emin adımlarla ilerleyeceğiz.

Söz konusu haberlerin yorumunu da kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.

Saygılarımızla.

BURSASPOR YÖNETİM KURULU

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Huso yorumuna yanıt olarak

   Önemli maçlardan önce bu tür haberlerle Bursaspor!a katkıda bulunduğunuzu mu düşünüyorsunuz .Bursaspor ‘a kendi yerel basınından bazı kalemler sadece gölge ediyor.Başkan ya da teknik heyetle olan sorununuzu başka şekilde halledin lütfen.Yakalanan ahengi bozmayın .Bizler neyin ne olduğunu görüyoruz.

  2. @Huso yorumuna yanıt olarak

   GÜNAYDIN İNŞALLAH BUGÜN ERZURUMU YENİP ŞAMPİYON LUK YOLUNDA HEDEFİMİZE EMİN ADIMLARLA İLERLEYECEĞİZ BAŞARILAR BURSASPORUMA,,,, ŞU SÜHA GÜRSOYU ZERRE KADAR SEVMEM İTİCİ BİR İNSAN ASLI OLMAYAN HABERLERİ YAPMAKTAN ZEVK ALIYOR SANKİ ,,,, AMA BU YAPTIĞI HABERİDE BİR YERE NOT EDİP BEKLEYİP GÖRELİM ,BEN BU SÜHA,YA TEPKİMİ ŞİMDİLİK GÖSTERMİYORUM

  3. @Huso yorumuna yanıt olarak

   Bursasporlu bir gazeteci kendi kulübünün yatak odasını herkese açmaz.
   Böyle birşey varsa bunu kamuoyu ile değil önce yönetimle paylaşır.

  4. @Huso yorumuna yanıt olarak

   Süha şüha bilmem ben. … Yazıda her şey belirtilmiş. .Yalanlarla dolanlarla üçkağıtçı lar bu klübü bu şehri batıramaz. …. Bizler Osmanlı nın torunu CUMHURİYET ÇOCUK LARIYIZ. …. BİNLER DOĞARIZ. … BURSASPOR İLELEBET YAŞAYACAK TIR. …. VAR SA DÜŞMAN LAR BİLSİN. ..

   13
 1. Bu haber yalan olabilir ama 500 trilyon borç olduğu gerçek ve bazı borçlar çok yakında başa bela olabilir kembo gibi ki adam iyi bile dayanıyor ona yapılan muameleye göre. Bu sene ligden çıkamaz isek bir daha çıkmayı imkansız görüyorum çıkarsakta herşey güllük gülistanlık olurmu oda taraftara iş adamlarına şehrin ruhuna bağlı yoksa 500 milyon borçla süper lige çıksan ne fayda

  14
  18
 2. Valla Siz öyle diyorsanız doğrudur. Bu haber yapan tekzip yayınlasin o zaman.Yayinlatin da görelim. yalan haberse.
  avukatlar ne iş yapıyor. adam bi yerinden uyduruyorsa çocuk oyuncağı değil gazeteci bunlar .buyrun ..

 3. SÖYLE BİR BİLETLERE BAKALIM DEDİK
  YARIN MAC OLDUĞUNDAN
  KLAVYEÇİLER İN HABERİ YOK HERHALDE
  BURSASPOR İÇİN HAYATİ ÖNEMİ OLAN MAÇA
  500 TANE BİLE BİLET SATİLMAMİS
  GS FB MAÇINA TAKILACAK KOMBİNE CILERİDE
  DÜŞÜNDÜĞÜMÜZDE
  10 BİN ÖLMASI BİLE MÜMKÜN GÖZÜKMÜYOR
  YAZİKKİ NE YAZIK HEP DEDİĞİM GİBİ
  BIZDEN ASLINDA BİŞEY OLMAYACAK
  ARICA EYLÜLDE KONUŞACAĞIM DEYİP ORTAYA ÇIKMAYAN
  MESTANİN KAFASINDADA
  İNSSLLAH VUR KAÇ SENARYOSU YOKTUR Kİ
  BEN HALA ÇOK KUVVETLİ OLDUĞUNU DUSUNUYORUM
  SONUÇ İTİBARIYLA BİZDEN BİŞEY OLACAK GİBİ GÖZÜKMÜYOR

 4. Takım iyi yönetilsin vakıfköy iyi yönetilsin 500 milyon borçta biter yeni 500 milyonlarda kazanılır yaterki bu iki iş iyi yapılsın bunu yapmak çok zor değil yeterki bunların başındakiler ADAM olsun

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu