Bursaspor neden teşekkür ettiğini açıkladı!

Bursaspor Kulübü dün yapmış olduğu Alinur Aktaş ve Mustafa Dündar’a teşekkür mesajı sonrası gelen tepkilere yönelik bir açıklama yayımladı.

Bursaspor Kulübü’nden yapılan açıklama şu şekilde;

Bursaspor Kulübü, dün olduğu gibi bugün de tüm kişi, kurum, kuruluş ve siyasi görüşlere eşit mesafede olup bu duruşunu sürdürmektedir; aksi düşünülemez!

Bu tarafsızlık ilkesine bağlı olarak kulübümüze maddi ve manevi destek veren kişi, kurum, kuruluş ve siyasi partilere teşekkürlerimizi her platformda gösterdik.

Göreve geldiğimiz andan itibaren hassasiyetimizi koruduk. Kulübümüze yapılan maddi yardımları şeffaf ve günlük olarak kamuoyuyla paylaştık.

Unutulmamalıdır ki Bursaspor Siyaset Üstü Bir Kuruluştur!

Hem tarafsızlığımızı hem de şeffaflık ilkesini korumaya devam edeceğimizi kamuoyuna saygıyla duyuruyoruz.”

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu

37 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @i am vengance yorumuna yanıt olarak

   Bu site artık dedikodu yalan yanlış haberlerin sitesi oldu ve bunların nedenide yazarlar gazeteciler gazeteler şu 2 milyar TL nasıl yok oldu araştırmasınlar yeterki veya yok olan 42 milyon Euro’yu net transfer gelirlerini köşe yazılarında yer vermesinler diye ortaya bir kemik atıyorlar bütün konu devleti yerme cadı kazanına dönüyor onlarda kukla babalarının talimatlarını yerine getirip kenarda oturup gülüyorlar onlar için yeterki adamları başa geldin memleket bölücüler tarafından yakılmış umurlarında değil

   10
   4
 1. SADECE LAF EBELİĞİ???? SÖYLESENE EFENDİ NEDEN SEÇİMDEN 1 GÜN ÖNCE???? MESELA NEDEN GÖREVİ BIRAKIRKEN KONGREDE SÖYLEMİYORSUN DA SEÇİM GÜNÜ SÖYLÜYORSUN???? HEPİNİZ BİRER “PROJE” SİNİZ…KULA KULLUK EDENE YAZIKLAR OLSUN…

  64
  15
 2. her şeyi açıklamış, bi’ niye teşekkür ettiğini açıklamamış. ben de zannettim bi tesis, arsa, para falan bağışladılar. seçim öncesi sipariş gelmiş, yazmışlar. bursaspora maddi manevi destek veren bi bu iki başkan mı da onlara teşekkür edildi? durup dururken ne bu? açıklama da iyice üzerine mum dikmiş. bari somut bi şey söyleseydiniz, stad bakımı çim bakımı filan. herkese eşitmiş de destek veren herkese teşekkür edermiş de bilmem ne. ne diye teşekkür edildi diye soruyoruz? cevap: biz tarafsızız, herkese teşekkür ederiz.

  bu sitede başlığı atan arkadaş da haberini yaptığı metni tekrar okursa memnun olurum, niye teşekkür ettiğini açıkladığı kısmı da görmek isteriz.

  55
  9
  1. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   bu kulüp artık bir süper lig kulübü değil. 10 tane kombine alan bir kurum ve kuruluşa bile yönetimler artık TEŞEKKÜR! açıklaması yapıyorlar.
   kaldı ki belediye olmasaydı çoktan tahtalı köyü boylamış, helvamız yenmişti.

   heee, belediyenin destekleri, bu adamların yönetime talip olup gelmeleri zaten başlı başına birer hataydı.
   belediye kimseye yaranamayacağını,
   yönetimin de bu işlerin boylarını aşacağını bilmeleri gerekirdi.

   8
   7
 3. Bir kongre üyesi olarak ben teşekkür falan etmiyorum. Tam seçim öncesi çok gereksiz bir açıklama. Bu kulüp ne çektiyse, trúbünler bölündüyse siyaset yüzündendir.

  35
  7
  1. @obursali yorumuna yanıt olarak

   Kongre üyesi olup; yıllık aidat ödeyince önemli oluyorsun yani? Külüp ne çektiyse tribünler yüzünden çekti, bunu da anlayın artık. Hayatında bir baltaya sap olamamış adamların istek arzu ve tavırları bu hale getirdi.

   4
   5
 4. Bursaspor yönetim kurulu ! Bu tür açıklamaları gidin kendi ticari sitelerinizden yapın. Kendi menfaatiniz için Bursaspor resmi sitesini kullanmayın.

  24
  5
 5. Seçimden bir gün önce yaptıkları bu açıklamayla kendilerine olan güveni sıfırladılar. Bundan sonra hangi yüzle birlik olalım diyebilirler, hangi yüzle destek isteyebilirler. Bursaspor için gelmediklerini resmen gösterdiler.

  13
  1
 6. Yanlış yaptın sinan bür zaten geçicisin siyaset yapma yeri değil zamanı hiç değil kimsenin değirmenine su taşıma zaten gideceksin etin ne budun ne bursaspora hiç bir katkın olamaz bari dik dursaydın taraflısın artık isin yok kulüpte

  10
  3
 7. Neden açıklama yapma gereği duydunuz? Demekki taraf olduğunuzu ima eden bir demeç verdiğinize inandınız şimdi de hatanızı tamir etmeye çalışıyorsunuz! Amacınız yardım yapanlara, katkı sağlayanlara teşekkür etmek ise ona göre demeçler verseydiniz. Sizinde sözde anlatmaya çalıştığınız gibi BURSASPOR U siyasete bulaştırmadan kendinize güvenerek iş yapın. Birilerinin kolunuza girerek sizi yonlendirmesine izin vermeyin. Yok ağaca merdiven olmadan çıkamayız diyorsanız yönetime hiç gelmeyin!

  8
  2
 8. Tatmin edici bir açıklama değil. Eğer birilerinin kuklası olacak iseniz mayıs ayındaki seçime aday olmayın lütfen. Çünkü kulübün 1 saniye bile kaybedecek vakti kalmadı.

  6
  1
 9. Kurtuluşumuz teksasın batışıdır. Hiçbirşeye faydaları yok, boşa muhalefet ülke muhalefeti gibi. Boş gezen sürüsü, gereksizler.

 10. Yahu belediye veriyor zaten tüm paraları. Onlar ne derse gelen yöneticilerde bunu yapıyor. Görmüyor musunuz gelen başkanları bu sene kimin parası var. Hangi parayla yönetecek kulübü. Yani mecburen yayınlayacak o mesajı aksi takdirde kulübün elektriği bile ödenmez
  Arkadaslar Bursaspor maalesef sampiyon olduktan sonra Sahipsizzzz
  Bu kadar basit
  Gelen her yönetici kendi çıkar ve menfaat ilişkisi için geldi
  Binada taraftar alet oldu.
  Taraftarın en büyük bölünme sebebi siyaset
  Rant is kapısı
  Kimsenin bu kulüp filan umrunda değil
  Kimin umrunda işte benim gibi menfaat beklemeden iyi kötü forma alan bilet alan adamların umrunda bizim de ekonomik gücümuz belli
  Maalesef çocukluk sevdamizi bitirdiler
  Nasıl olur nasıl düzelir bilmem
  Ama bence çok zor
  Yani bugün bu partiye yarın başkasına teşekkür edilmek zorunda çünkü para yokkkkkjj

  6
  5
  1. @Hkilic yorumuna yanıt olarak

   Bursaspor şampiyon olduktan sonra sahipsiz falan kalmadı, ŞIMARDI!
   şampiyonluğu taşıyamadı.
   bir şampiyonlukla tüm avrupayı ezip geçeceğini sandı.
   anderleth ve tweente ye elenmeleri dünyanın sonu gibi gördü.
   oysa o mağlubiyetler bizim çıktığımız markalaşma yolunda ki ödememiz gerek birer zorunlu bedellerdi.
   diğer sebeplerin bazılarını bu sitenin dünkü ”Bursaspor Alinur Aktaş’a teşekkür etti!” başlıklı habere yazdım.

   4
   1
 11. Sinan Bür başkan olduğu gün yazmışlardı bunlar tavanın dibini sıyırmaya gelmiş aç tavuklar nasıl olsa bursaspor düştü bari biz cebimizi dolduralım derdine düştüler ispatlayamam ama mevcut iktidar partinin seçimden seçime bursaya gelen kukla millet vekil varank denilen adamın bunlara yem olarak ne kadar verdiği araştırmalı bu günde kalkmışsınız neden teşekkür edildiğini açıklamaya ançak siz bunları ilk okul seviyesindeki kişilere yedirirsiniz sizin nekadar aç tavuk olduğunuzun ispatıdır ne kadar yetim hakkı yemeye kul hakkı yemeye meraklıymışsınız siz ve sizin gibiler yüzünden insanlığımdan utanıyorum sizler RECEP GÜNAYIN Tırnağı olamazsınız Recep günay en azından inandığı bir dava üzerine mücadele etmişti haklıdır haksızdır bilemem başarırdı başaramazdı bilemem en azından o kişi tek başına da olsa inandığı şeyi yaptı peki siz ne yaptınız kendi oyunuzu parayla sattınız BANA GÖRE OY BİR NAMUS MESELEDİR kendi oyunuzu sattığınız gibi başkalarınında satmasını sağlamak için bursaspor üzerinden milleti yönlendirmek amacıyla algı yarattınız yediğiniz ekmek boğazınızda kalsın aldığınız nefes ise ciğerlerinizde patlasın şeref yoksunu aç tavuklar utanmadan birde seçimden sonra sokaklarda gezersiniz insanın yüzünde eşşek derisi kaplı olunca demek böyle oluyormuş

  5
  2
  1. @Ertan yorumuna yanıt olarak

   Çok şükür ali nura sandıkta cevabı Bursa taraftarı verdi. Bursasporumuzu bitirmek için gelmişti. Görevini yaptı şimdi defoldu.

   4
   1
 12. Klübü ziyarete gelen tüm siyasetçilere de aynı teşekkürü yayımlamadıkları sürece, yönetim be teşekkür ettikleri kişiler Bursaspordan, Bursadan gittikleri güne kadar hem kongre üyeliğimden, hem de klübün resmi hesaplarını takipten çıkacağım. Kendileri çalıp kendileri oynasınlar, aşkımızı da çaldılar ve kaybettirdiler bize. Hükümsüzdür.

  4
  1
 13. Bu chp sempatizanları da Bursaspor’u sürekli kulübe faydası dokunmamış cepheye çekmeye çalışıyorlar. Chp’nin Bursaspor’u kullanmaktan öte ne faydası oldu?
  Dünyanın en güzel Stadyumunu yaparsın yaranamazsın, belediye olarak yardım edersin yaranamazsın.

  4
  16
  1. @Bursa Aşığı yorumuna yanıt olarak

   Belediyenin görevi bizden aldığı paraları şehrimizin insanlarının zaruri ihtiyaçlarını karşılamak ve hizmet etmek refah seviyesini artırmak için olmalı. Birilerinin hafta sonu keyfimiz için hesapsızca yapılan harcamalarını karşılamak belediyenin görevi olamaz.Oy devşirmek için takıma hizmet ediyormuş gibi şirin olmaya çalışmak yanlış.Bursa da yaşayan bir vatandaş olarak hakkımı helal etmiyorum. Bursaspor kulübünü hiçbir zaman çamur atmaya çalıştığınız parti yönetmedi, Şimdi siz beni de şucu veya bucu diye etiketleyebilirsiniz. Bursasporu kullanan, TOGG.la Özluceye ziyarete gelen kimdi, hangi partidendi.Bursa belediyesi hangi partinin elindeyse takımı kullanmaya çalışanlarda onlar. Siyaseti futbola ve spora karıştırmak hiç doğru ve hoş değil.

 14. açıklamaya bak çay demle! ulan takım amatöre doğru yol almış ne desteğinden bahsediyorsunuz! sizlerin yalakalığı, çıkarı bilmem nesi için kulübü maşa olarak kullanmaktan yılmayan başkancıkları getirmeye doyamadı bu kulüp ondandır zaten amatöre doğru düşüşteyiz. yerel medya pompalamasyonu ile bür geldi diğer tahtayı açmak için cebelleşen aday getirilmedi. ulan zırtolar yazıcının kardeşini seçmediniz be! sebep hep aynıydı! çıkar! siyasi uzantılar, maşalar! doymadınız daha! açıklamaya bakın sanki tüm yardım eden (her kimse çoğul kullanılmış) belirtilmiş gibi açıklama yapıyor. madem çoğul kullandınız muhalfet partilerini de belirtin neden sadece iktidar yalaması! oradan salak gibi görünüyor muyuz? bizden bir cacık olmaz toplum olarak da bitiğiz. şu leş süper ligin bile kaç misli altındayız. varın siz düşünün ne derece düştüğümüzü. şimdş bazı hayalperest gerçekçlikten kopuk halüsinasyon gören ergenimsiler gelip kalkmasını biliriz çekmişiz kafaları dalmışız bataklıklara derler ama millet ağzını bıraktı başka organlarıyla gülüyor halimize siz duygusallığınızla rüsva etmeye devam edin herkese bizi.

 15. Beyler Alinur aktaş ve bakanlık dönemi Varank dışında kulübe destek olan bir tane siyasi olmadı. Külübe rica ile başkan ekip de kurdu; yönetimin anasına bacısına söve söve küstürdünüz. Sonrası gene malum, sürekli olarak sövdüklerinizde sonra hep daha kötüleri geldi ve sonunda Recep Günaya kadar düştü olay. İnsanlar layık oldukları ile yönetilirler gerçeğini unutmayın. Şuan taraftar profiline göre yönetildiğimizi de unutmayın. Yöneticiler kulübe kim destek olursa teşekkür ederler. Artık şu şahsi siyasi saçmalıklarınızı bırakın bir kenara; iyi birşey yapana veya yapmaya çalışana teşekkür etmeyi öğrenin.

  3
  12
 16. Ulen Sino, topçuluğun zamanında da o koca göbeğinle futbolcu olamamıştın, şimdi de başkan olamamışsın. Niye destek açıklaması yaptın, niye düzeltme yayınladın. Oturun kardeşim evinizde, siyaset Bursaspor’dan elini çekene kadar karışmayın, ne halleri varsa görsünler.

  1
  1
  1. @Edıardo yorumuna yanıt olarak

   Zavallısın olum sen. Google’a Sinan Bür yaz gir bak bakalım koca göbekli, futbolcu olamamış Sinan Bür’ü, Tan AKEPE kafası işte. Bilgisi yok, ama fikri var. Amk cahilleri. 61 yıllık Bursaspor tarihinin ilk 10’unda yer alan en parlak oyuncu ve tarihin en genç kaptanlık verilmiş oyuncusdur Sinan Bür. Ama senin gibi zır cahiller ve beyinsiz fikirler sahibi lavuklar yüzünden şu anda TFF 3’e düştük biz.

   1. @Rauf yorumuna yanıt olarak

    Yavaş gel çocuk. Yalakalığını yaptığın topçu kaç defa A milli olmuş. Sıradan vasat bi oyuncuydu işte. Neyse konu o değil, konu omurgasızlık. Talimatla edilen teşekkürü ertesi gün yumuşatmaya çalışmak. Seçimlere bir kaç gün kala gelen o talimatı uygulamıyorum demeye götü yememiş işte. Akp’ye de hiç oy vermedim ayrıca. Bursaspor’a verdiği zarar bi tarafa, dünya görüşüme de uygun değil.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu