Bursaspor ne zaman başlayacak?

Yöneticilerin İsmail Ertekin ve Tahsin Tam ile görüşmelerini sürdürdüğü, temmuz ayının 10’undan sonra takımın toplanarak yeni sezon çalışmalarına start verilmesi planlandığı öğrenildi.

Kurban bayramına denk gelmesi nedeniyle önümüzdeki hafta net tarihlerle birlikte ilk etapta antrenmanlara katılacak oyuncuların da açıklanması bekleniyor.

TFF 2.Lig’de yeni sezon 27-28 Ağustos’ta oynanacak ilk hafta maçlarıyla başlayacak.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @bursaspor1963 yorumuna yanıt olarak

    Hepimiz futbol otoritesi, teknik direktör ve her şeyiz takımı elbirliği ile buraya getirdik. Biz susun artık bakalım ne olacak lyeter yaptıklarımız çok biliyorsanız yönetimi devir alın .

    6
    2
  1. @PMB_10 yorumuna yanıt olarak

   Dediğim gibi Bursaspor’un Yerel Gazete ve Bir Odadan Çalışan TV’lere Rapor Edecek Bir Manda Dışkı Kalmadı Para Yapamayacaklar Bir An Evel Sezon Açılsada İş Çıksa Derdindeler! Ya Adam 3’cü Ligdeyiz Sezon 3 Ay Sonra Açılacak Bu Ligdeki Çoğu Futbolcu Para Yapsın Diye 2’ci İşlerinde Çalışmaya Başladı Bile Bu Ortamda Sizin Gibi Oturuyorlarmı Sanıyorsunuz Peeeeh Siz 1.2 Milyarları Götürenleri Araştırmayın Yazmayın Üçüncü Lige Düşünce Yok Transfer Yok Lig Açılsın – Hadi Orada! Gidin Köye vs Elma Erik Toplayın Biraz Para Kazanın Sezona Daha 3 Ay Var!

  2. @PMB_10 yorumuna yanıt olarak

   Yok be yaa. Bu başkan Emin Adanur kadar şerefsiz değil. Allahı var. Ben Ak Partili falan değilim ama, Ömer Furkan Başkan hiç olmazsa insan evladına benziyor. Bu Muşlu Emin falan insan değildi be yaa. Nereyi temsil ettiğinin falan farkında değildi. Bursaspor Kulübü başkanı sosyal medyada tweet atarmı be ya? Bu Emin denen adam resmen Kulübün amk, ve gitti. Utanmaz arlanmaz. Geçen gün bi de çorbacı Arnavutların düğününde utanmadan göbek atıp halay çekiyomuş lavuk.

   11
   4
   1. @Faik yorumuna yanıt olarak

    Sen nerelisin sayın ırkçılık yapan kardeş.Yok hata yapana Muşlu öteki hata yapana arnavut.Bende arnavutum çorbacı degilim macada hep paramla kombinemle giderim.storeden senin aklına gelemeyecek kadar ürün alırım.oyle Muşlu tanıdıklarım varki hepsi adam gibi adamlar dir.adamlik şehirle yoreyle olmaz kalple olur.once bunu öğren öyle yorum yap.once Muşlu ve Arnavut kökenli kardeşlerinden özür dile…

 1. İsmail hoca bizim, Tahsin hoca bizim, futbolcu kardeşlerimiz bizim. Forma için, şehir için, bizim için oynayacağınızdan hiç bir şüphemiz yok. Size sonuna kadar tam destek.

  12
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu