Bursaspor, Mustafa Er ve Batalla’yı resmen göreve getirdi

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden açıklamayı yapt.

Kulübün açıklaması şöyle;

Kulübümüz, teknik direktörlük görevi için geçtiğimiz sezon takımımızda görev alan başarılı çalıştırıcı Mustafa Er ile üç yıllık anlaşmaya varmıştır.

Teknik direktörümüz Mustafa Er ve değerli ekibi; Pablo Martin Batalla, Fatih Şen, Serdar Kurtuluş, Murat Alkan, Aykut Erdoğan, Emre Oğuz‘a, görevlerinde başarılar diliyoruz.

Kamuyunun bilgisine saygıyla duyurulur.

64 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Leventhocaaa yorumuna yanıt olarak

   Uefa Pro Lisansa sahip birinin de bulunması gerekir; yoksa teknik direktörümüzün yeterliliği yok A lisans sahibi olarak. Fazlı da gitti. Yeni yönetimin bu eksiklikten haberi vardır inşaallah.

   3
   7
  2. @Leventhocaaa yorumuna yanıt olarak

   Bende herkes gibi çok sevindim. Olması gereken hocamız ile devam etmekti. Fakat Mustafa Er, Battalla birlikteliği çok romantik görünsede yapılmak istenen ilk kötü sonuçlarda Mustafa hocayı kovup yerine Battalla yı oturtmak olacaktır. Bunu 10 yaşındaki çocuk bile anlar :)) 😊😊

   8
   33
   1. @Perihan Korkmaz yorumuna yanıt olarak

    Doğru söylüyorsun, üst üste 2 yenilgi 1 beraberlik alsa herkes “Mustafa Er defol, Batalla tehnik direğtör ossun” diyecek zeki ve her şeyi bilen ulu Bursaspor taraftarı.

    1
    1
   2. @Perihan Korkmaz yorumuna yanıt olarak

    Senin kalbin fesatsa biz ne yapalım dostum işte bu mantıkla gittiğimiz için buradayız başarı yetine başarısızlıktan beslenen bir taraftar grubumuz var

    8
    8
   3. @Perihan Korkmaz yorumuna yanıt olarak

    Hakli gibi görünüyorsunuz bacım. Yine de niyet okuyuculugu yapmasak iyi olur diye düşünüyorum. Bu gün yeni sayfanın ilk satırlarındayız. İcraatlar başlasın, önümüzü bir görelim. Sonrasını bir düşünürüz. Şimdilik her şey yolunda gidiyor. Güzel günler göreceğiz.

    9
    4
   4. @Perihan Korkmaz yorumuna yanıt olarak

    önce başkandan başlayayım. gönlüm herkesin tanıdığı, inandığı ve desteklediği birinin başkan olmasıydı, ama bu olmadı.
    şimdi, yoğurdu nasıl yediğini görmek adına kendisine destek vermek, zaman tanımak ve sabır göstermek zorundayız.
    en azından ligin ilk yarısına, ya da kendi bırakana kadar.

    sıradan ve sokaktan bir taraftar olarak ondan ricam, önceliği KULÜP YAPILANMASI olsun. süper lig uğruna ve heyecanıyla 10-15 transfer yapıp ekonomik risklere girmesin. bu kulübün sonu olur. söz verdiği gibi kombine ve biletlerini % 30 oranında düşürsün. dolu bir stadın ne anlama geldiğini, stadın reklam ve kira gelirlerinin, gişe hasılatının en az 10 katı olacağını taraftara anlatsın. inandırsın.
    medya ve taraftarı dinlesin, ama asla teslim olmasın.

    mustafa er, batalla ikilisi çok doğru gibi dursa da bir o kadar da büyük risk. bir taraftan mustafa erin başarı grafiği. diğer tarafta batallanın camia içindeki ağırlığı.
    endişem, zaman içinde mustafa er’in, batalla isminin altında kalma olasılığı.
    her ne kadar yönetim-mustafa-batalla üçlüsü kendi içinde sorun çıkarmasa bile, gelen sonuçlara göre medya ve taraftar bu olayı mutlaka kaşıyacaktır.

    çünkü ülkemizin medya ve taraftarı tamamen sonuca odaklı.
    kazanıyorsan iyi başkan. iyi hoca. iyi futbolcusun.
    kaybettiğinde tu-kaka, kazma-kürek, çer-çöp ve yazmak istemediğim çok daha ağır suçlamalar.

    10
    2
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Eser kardeşim,bu söylemler çok yanlış.Biz işimize bakalım.Zaten dostumuzdan çok düşmanımız var.Suları bulandırmanın anlamı yok.

   1. @Barbaros16 yorumuna yanıt olarak

    Oldu. Gözlerim doldu. emin Adanur da para basıyordu zaten bu transferler için. Geçen gün matbaa makinasının başında gördüm kendisini.

    2
    5
  3. @Leventhocaaa yorumuna yanıt olarak

   Mustafa Er ve Pablo Martin Batalla.

   Rüyaydı gerçek oldu!

   Şimdi sıra bizde.Maddi olarak herkes gücü yettiğince takım için bir şeyler almalı.

   Çocuklar inanın,inanın çocuklar herşey çok güzel olacak İnşaAllah.

   44
   4
  1. @darkdragon yorumuna yanıt olarak

   Müthiş Bi ikili olur ayrıca bataja yabancı oyuncu transferinde yardımcı olabilir, güney Amerika dan çok ucuza kaliteli futbolcular gelir, yerli oyuncu transferine gerek yok bizim genç yeteneklerimiz Türkiye nin en iyileri, güney Amerikali ve kendi gençlerimizle Bi harman yapılırsa bu ligin çok üzerinde Bi seviyede takıma sahip oluruz

   4
   4
   1. @AntiBatuhan yorumuna yanıt olarak

    Doğru lan valla. Bak hiç onu düşünmediydim. Arda Turan Hagi’nin yanında yetişti Barcelona’ya kadar gşitti. Vefa Temel de Batalla’nın yanında yetişip, hiç olmazsa bi Atletico Madrit falan yapar.

    5
    7
 1. Allah utandırmasın. Mustafa hoca ve Batallanın takımın başına geçirilmesinde çok sevindim. İkisinin de her zaman kulübün menfaatleri doğrultusunda hareket edeceklerine eminim. Umarım tahta açılır da teknik ekibin istekleri doğrultusunda düzgün transferler yapılır.

  98
  4
 2. Bursaspor’un yere düşen 25 kuruşunun bile değerini bilen bu kirli düzenin temiz adamı Allah muvaffak etsin inşallah. Başarılı olsanda olmasanda çok özel bir hoca olarak devam edeceksin. Teknik direktörlukte maç maç her hoca hata yapar ama sendeki cesaret bilgi her şey var.sen varsan benim inancım tam. Allah senin başarısızlığını bekleyenlere fırsat vermesin. Yolun açık olsun hocam

  62
  4
  1. @GreenWay yorumuna yanıt olarak

   Ulan böyle böyle derken, daha ilk maç Menemen deplasman yenilgisi, sonra içerde Keçiören beraberliği, 3’üncü maç Ümraniye 2-0 yenilgi, hadii langırst Ertuğrul Hoca hesabı Batalla’ya da bağırmasın millet, istifaa istifaaa diye.

   6
   3
 3. Bursaspor’rumuza camiyamıza hayırlı olsun arkdslar gecmise bir sunger cekip takimımıza yonetime hocamıza ve futbolcu gurubuna tam destek vermemiz gerekiyor taraftar olar
  ak herkezin güçü yettiği kadar bu forma kombine gibi olabilir artik taraftar olarak türbunde bütün kırgınliklari küskunlükleri bırakıp tek catı altında takımıza sayip çıkalım .başka BURSASPOR yok

  28
  5
 4. Ben adil cenkçilerinde bu ekipte olması taraftarıyım.Onun olduğu zamanlarda takım kolej havasına bürünüyor,takıma çok iyi abilik yapıyor ve yönetimle oyuncu arasında müthiş bir köprü.Umarım görev alır tekrar

  16
  5
 5. Başarı durumu ne olursa olsun, bu adamı yuhlayan olursa ben Bursasporluyum demesin. Hatta ben insanım bile demesin.

  14
  5
 6. Sanırım takıma sihirli el dokunuyor.
  Önce idari anlamda ve ardından kulübe de Mustafa Er ile birlikte değişim sürüyor.
  Göreceksiniz özellikle taktiksel anlamda PMB ile birlikte takım bambaşka olacak.
  Artık Batalla nın olduğu yerde üzülmek yok.
  Bravo yönetim.

  11
  4
  1. @X Generation 16 yorumuna yanıt olarak

   Emin Bey Giray Bulak işi nooldu yaa? İlk açıklamanızda yeni sezon için takımı Giray hocamıza emanet edicez demek gibi buram buram tecrübe kokan bir açıklama yapmıştınız. Nooldu Giray Hocamıza? 4 gözle bekliyoruz. Mustafa Er’le falan olmaz bu işler

   1
   8
 7. Ben ilk devreyi kolay kolay göreceğini zannetmiyorum.. Batalla’yı ayırıyorum.. Diğer antrenör kalitesi ÇOK DÜŞÜK.. Kariyerlerine bakın MALTEPE, BOZÜYÜK, ÇANKIRI.. Trajikomik.. KIRŞEHİRSPOR cv’si olan MUSTAFA ER ile olmaz maalesef.. Geçen seneye benzemez bu sene.. Çat çat çat 7’de 7, 9’da 9 gibi lige seri girmemiz lazım ki çıkalım.. Artı olarak taktik becerisi SIFIR olduğu için çareyi 15.dk’da genç futbolcuyu çıkararak bulamaz bu sene.. Alınacak direk katkı koyacak 6-7 futbolcudan birini ilk 15.dk’da çıkarda göreyim.. Son olarak Başkan Emin Adanur ama resmiyette değil, hoca Mustafa Er ama resmiyette değil.. Buradan iyi çocuk doğmaz.. İNŞALLAH YANILIRIM..

  10
  67
  1. @Sepp Piontek yorumuna yanıt olarak

   anlattıklarının teorik olarak bi doğruluğu var ama, hayat pratiği, hele hele futbol bambaşka bir olay.
   10 günlük bir kursla, diplomayla, belgeyle gerçek antrenör olunmuyor maalesef. mustafa hocayı bunlarla değerlendirmek büyük haksızlık.
   bir eşek yükü kitap okuyup bunun altında ezilmiş koca, koca profesörleri tv ekranlarında hergün seyrediyoruz.
   gereksiz bilgiler, sahip olan için yük! ten başka şey ifade etmiyor.
   mustafa hoca için, ”aynası işidir kişinin lafına, diplomasına, kıyafetine bakılmaz!”
   başkan içinde, ”akıl yaşta değil, baştadır!” deyip konuyu kapatayım.

   6
   5
  2. @Sepp Piontek yorumuna yanıt olarak

   Mustafa Hoca bu yıl bazı renktaslarımın gözünde de level atlayacaktır.. 10-15 dk da oyundan cıkarma çaresizligine düşürülmüştür hoca. Kadro derinliği 0 idi arkadaşlar.. Bu takım tek forvet, tek sağ bek, tek tek tek… oynadı.. Hafife alınıyor ama bence Mustafa hoca elindeki kadroyla müthiş işler yapmıştır. Taktik konusunda da bir maçta 3 farklı formasyon denediğini gördü bu gözler, tuttuğu oldu, tutmadığı oldu ama aradı, imkansızlıklara rağmen aradı, 15 dk da oyundan aldığı cocugu kaybetmeyeceğini bildiği için alabildi ki bu da önemli bir hoca başarısıdır, arma için çok mücadele ettiğine inanıyorum, bu yıl da inşallah mükafatını alacak. Antrenör kalitesinden dem vurmuşsunuz Pabloyu ayırarak ama yanılmıyorsam eğer ilk deneyimi olacak onun da.. Bence bir ruh yakalamaya çalışılıyor ve ben sonuna kadar destekliyorum, şampiyon kadroyu bir hatırlayın derim.. Şampiyon yap bizi diye tribünlerin bile makara yaptığı bir sol bekle ama inanmış yüreklilerle şampiyon olduk biz. Bence biraz sakin olup beklemek gerek.. Herkes farkında sezonun öneminin.

   17
   4
  3. @Sepp Piontek yorumuna yanıt olarak

   Tecrübeli topçularda 15 dakikada bariz hatalar tapmaz.Hocanın o değişiklikleriyle Bolu,Akhisar,Ankaraspor gibi maçları kazandık.Neyse bir güruh maalesef kötüye odaklı.İnşaAllah herşey bizim için güzel olacak.Tecrübeli kaşarlar 3 senedir içimizden dışımızdan geçti.Sonuç rezillik ve çuvalla borç.Mustafa Hocaya ve ekinine güvenelim.Başaracaklar

   17
   4
   1. @Emre yorumuna yanıt olarak

    Ne güruhu, ne kötüye odaklısı arkadaşım.. 2.lig’de o senenin adıyla LİG A’da Levent Kızıl başkan olduktan sonra çok başarılı olan YALÇIN GÜNDÜZ ile devam etti mi? Yaşın kaç bilmiyorum, biliyor musun o yılları.. Benim derdim BURSASPOR’UMUN zarar görmemesi.. Avrupa’dan ve süper lig’den takip edilen birçok futbolcumuz varken, sence bu takım 6. sıradaki takımdan 14 puan fark yemesi başarı mı? Dediğim gibi İNŞAALLAH YANILAN BEN OLURUM..

    3
    4
 8. Mustafa Er bu kulüp için hep zor
  Zamanlarda degil elini gövdesini
  Ortaya koymuştur istikrar için
  3 yıllık yeni sözleşmeyi haketmiştir
  Batalla da bu süre zarfında hem
  Türkçeyi hem gerekli belgeleri alıp
  Gerekli tecrübeye erişip 3 sezon sonra
  Bursasporumuzun hocası olacaktır

  10
  4
 9. Gercekten dağ fare doğuracak…bu adamın arkası karanlık.. 10 yil önce market onunde mısır satacaksin ama şimdi baskan oluyorsun..güven vermiyor..kötü günler bekliyor

  8
  65
  1. @Semih yorumuna yanıt olarak

   E ona bakarsan 150 kiloluk Erkam Yıldırım’ın da 5 yıl önce bi kuruş parası yoktu, şimdi milyar dolarları var. Sırf iyilik olsun diye pazar filesine koyduğu tıbbi yardımları taa Venezüella’lara kadar bırakıp geliyo. Onun için, bu işlerde bilip bilmeden konuşmayın. Emin Başkan’a da mok falan atmayın. Adam çalışmış kazanmış. Size ne.

   1
   4
 10. Bu ekip ile 10 yıllık sözleşme yapın. Amaç sportif başarı değil amaç temiz toplum. Çalmayan cirpmayan gelecek nesillere karakteri ile örnek olacak aidiyet duygusu gelişmiş, yaptığı işten mutlu olan, yardımlaşma duygusu gelişmiş, büyüklerine ve şehre saygılı futbolcular yetiştirmek. Başarı en kolayı.

  3
  4
 11. Mustafa Er’in geçen sene yaptıkları bence de takdir edilmeli fakat ben Ömer Erdoğan’ın yanında Mustafa Er ve Batalla’yı görmek isterdim

  1
  6
 12. TÜM YORUMCULARIN İYİ NİYETİNDEN EMİNİM.TRANSFER İÇİN BEKLENTİ İÇİNDE OLUNMASIN.DİĞER TAKIMLARA GÖRE BURSASPORUMUZ ÇOK ŞANSLI .BERABER OYNAYAN 17 GENÇ ARKADAŞ VAR.ONLAR GEÇEN YIL DENEYİM,TECRÜBE KAZANDI.2-3 NOKTA TRANSFER İLE SÜPER LİGE ÇIKILIR.ATABERK GERİ DÖNDÜRÜLMELİDİR.ATAN VE TUTAN İYİ İSE BAŞARI GELİR.GENÇLERE GÜVEN VE SABIR=BAŞARI.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu