Bursaspor müjdeyi verdi “Bursaspor Dergisi”

Bursaspor Kulübü resmi yayın organı Bursaspor Dergisinin yeniden yayın hayatına başlayacağını duyurdu.

Bursaspor Dergisi, kulübümüzün resmi yayın organlarından biri olarak tekrar yayın hayatına başlıyor. Kulübümüz ile Pozitif Kurumsal iş ortaklığı çerçevesinde taraftarlarımızla buluşacak dergimiz, yeni yıldan itibaren yayınlanmaya başlayacak ve abonelerine ulaştırılacak.

Bursaspor’a Dair Her Şey Bu Dergide!
Bursaspor Dergisi’nde; kulübümüzün profesyonel ve altyapı takımlarından söyleşilere, tüm branşlarımızdan en özel içeriklere, şanlı tarihimizden kesitlere, camiamızdan haberlere ulaşabilecek. Bunun yanında kültür, sanat, teknoloji dünyasından en güncel içerikler de yine Bursaspor Dergisi’nde yer alacak. Sadece bir spor yayını olarak değil aynı zamanda kültürel ve tarihsel anlamda önemli bir arşiv niteliği taşıyacak Bursaspor Dergisi, tüm Bursasporlular için vazgeçilmez olacak.

Abone Olmak İçin Bursaspor Dergisi Çağrı Merkezi’ni Arayın!
Kulübümüzün resmi dergisine abone olmak isteyen taraftarlarımız Bursaspor Dergisi Çağrı Merkezi’ne 0224 532 1963 telefon numarasından ulaşarak abonelik işlemlerini gerçekleştirebilecek.

Bursaspor Dergisi Tüm Türkiye’ye Ulaşacak!
Bursaspor Dergisi aboneleri, dergimize çoklu üyelik gerçekleştirerek önemli bir sosyal sorumluluk projesine de katkı sağlayabilecek. Taraftarlarımızın yaptıracağı çoklu abonelikle birlikte Bursaspor Dergisi’ne ulaşamayan köy okullarındaki çocuklarımıza, gençlerimize, kardeşlerimize dergimiz en kısa sürede iletilecek ve Bursaspor aşkı nesillerden nesillere tüm Türkiye’yi saracak.

Bursaspor Dergisi ile ilgili tüm detaylar, yapılan iş ortaklığının kulübümüze sağlayacağı kalıcı gelir, kulübümüzün yazılı arşivi olmasının önemi ve çok daha fazlası yakında yapılacak olan dergi lansmanında açıklanacaktır.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Bu adam Bursaspor için çalışıyor önceden nerdeyse hergün kötü bir haberle sarsılırken bu adam geldikten sonra hergün illa güzel bir haber alıyoruz. Saha da işini yapması gerekenler yapmıyorsa bu adam ne yapsın. kim bu adam hakkında Bursaspor için kötü konuşuyorsa Bursasporluluğundan şüphe ederim.

    33
    2
  2. Biz de en çok bu haberi bekliyorduk, Bursaspor dergi çıkaracak mı acaba diye! Çok iyi oldu gerçekten. Çok büyük bir eksik kapanmış oldu. Şimdi vakit kaybetmeden günlük gazete için çabalamalıyız.

    5
    18

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu