Bursaspor mucize arıyor!

türlü istenilen başarıyı yakalayamayan Bursaspor için 2023 yılı da hüsran ve hayal kırıklığıyla geçerken, camia 2024 yılına umutla bakmak istiyor.

Yeşil-beyazlı kulüp, ‘Süper Lig şampiyonu’ apoletiyle 2. Lig’de ilk kez mücadele ettiği 2022-2023 sezonunda son maçta ligde kaldı. 2 Temmuz’da yapılan olağanüstü genel kurul sonrası göreve gelen Recep Günay yönetimi de hem mali hem de sportif olarak istenilen başarıyı ortaya koyamazken borcu 1,5 milyar TL’ye yaklaşan 60 yıllık çınar daha da dibe çöktü.

MUCİZE ARIYOR

Bu sezon yer aldığı TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta ilk devreyi 14 puanla 17. basamakta tamamlayan ve ateşi en derinden hisseden Bursaspor, yaptığı itiraz sonuç vermezse gerekli yükümlükleri sağlayamadığı için aldığı 3 puan silme cezası resmiyete kavuşacak ve 11 puanla son sıraya demir atacak. Diğer yandan transfer tahtası da kapalı olan yeşil-beyazlılar, tüm zorlukların içerisinden çıkacak bir çıkış yoluyla mucizeye imza atmanın umudunu az da olsa taşıyor.

KONGREYLE MERHABA

Kaosun eksik olmadığı Bursaspor Kulübü, 2024 yılına olağanüstü seçimli genel kurul ile başlangıç yapacak. İlk oturumu 13 Ocak Cumartesi günü saat 14.00’te Yüzüncü Yıl Atatürk Stadyumu’nda yapılacak genel kurulda çoğunluk sağlanamadığı taktirde ikinci oturum çoğunluk aranmaksızın 20 Ocak Cumartesi günü aynı saat ve yerde gerçekleştirilecek. Aday olmak isteyen isimlerin noter onaylı 100 imzayla birlikte 6 Ocak Cumartesi günü Divan Başkanlık Kurulu’na başvuracağı yeşil beyazlı kulüpte kimlerin aday olacağı merak ediliyor.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Mucizeler onu isteyenler için her zaman vardır.
  Yeter ki inanalım.
  Tüm Bursaspor camiasının yeni yılını kutlarım.
  Sağlıklı huzur dolu başarılı bir yıl temenni ederim.
  🇹🇷🇹🇷🇹🇷🐊🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  6
  4
 2. Recep Mudanya gitsin okey oynasın adi erif Bursaspor’un başına gelmis en adi başkan denilen adam kaybol Recep birdaha kulübün yanından gecme

 3. Bursalılar için bu borç bir haftada ödenir. Salın çevreyoluna parlak Bursalı Gençleri kamyoncuların altına yatıp dişlerini sıkarak borçları bertaraf edebilirsiniz. Almanya’dan selamlar

 4. Sanıyorum bu konuda almanda,da bir hayli tecrübelisin. Sakın bir daha Bursam için senin alanına giren konuya girme. Bizler zamanı geldiğinde küllerimizden yeniden doğarız, fakat sen hiçbir zaman neyse nokta.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu