Bursaspor Meditown ile imzaladı

Bursaspor Kulübü, forma sırt sponsorluğu için Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerinde düzenlenen basın toplantısında Meditown ile resmi sözleşmeyi imzaladı.

Toplantıya Bursaspor Kulübü Başkanı Ömer Furkan Banaz, Atış Şirketler Grubu CEO’su Ahmet Atış, Atış Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Atış ve basın mensupları katıldı.

Başkan Ömer Furkan Banaz düzenlenen lansman toplantısında yaptığı açıklamada “Bursa’mızın önde gelen inşaat firmalarından Atış Yapı ile sırt sponsorluğu lansmanımızda karşınızda olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Daha önce şort sponsorluğu, loca desteği ile takımımızın yanında olan Atış yapı, 2022-2023 sezonunda Meditown markası ile formamızın sırt sponsorluğunu üstlendi. Bursa’mızın güçlü markaları ile gücümüze güç katarak sezon sonunda hedefimize ulaşacağımıza inanıyoruz. Ahmet Atış başta olmak üzere Atış Yapı ailesine, Bursaspor‘umuza vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. Bursaspor‘un kendi içinde bulunduğu açmazları da kendi adımıza olabildiğinde tolere etmeye çalışıyoruz. Bu süre zarfında oluşabilecek tüm olumsuzlukları da giderme ile alakalı gayretimiz had safada. Yine bu süre zarfında bizleri yalnız bırakmadıkları için Atış Yapı Yönetim Kurulu Başkanı sayın Ahmet Bey‘e de tekrardan teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Atış Şirketler Grubu CEO‘su Ahmet Atış ise şunları aktardı: “2018-2019 sezonundan şort sponsoru olarak takımımızın yanındaydık. Bu zorlu süreçte de takımımızı yalnız bırakmamak adına grup markalarımızdan Meditown markamız ile bu sezon sırt sponsoru olarak takımımıza destek ermiş olacağız. Bursa‘da doğan ulusal bir marka olarak bizim için çok büyük mutluluk. Her zaman Bursa‘nın tüm değerlerine destek olduğumuz gibi Bursa‘nın da yanındayız yanında da olmaya devam edeceğiz. Başkanımız Ömer Furkan Banaz‘a da desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.”

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Allah razı olsun ne diyelim bu zor zamanda çıkıp destek olmuşlar koca sanayi şehri ne dev markalar var ama kıllarını kıpırdatmıyorlar neyseki böyle kişiler markalsr var hala.

  29
  2
 2. Sevgili Bursasporlular Sn Serkan Yazıcı dan ricam kulübün başında şu an için yanlış işler yapabilecek bir yönetim görünmüyor bunun için futbolcu alımı veya kulübe farklı konularda destek olur ise Bursa lıların Bursaspor a destek olması konusunda bir başlangıç olur ayrıca rahmetli de bunu isterdi

  9
  1
 3. Arkadaşlar şeffaflik ilkesi geregi
  Kol-sirt-sort-gogus farketmez
  Stadyum-tribunler ve reklam panolari da
  Dahil hatta özlüce ve vakifköy de
  Olmakla birlikte toplam anlasma yapilan
  Reklam ve sponsorluk ucretleri açiklanmali
  Forma ve kombine kampanyasi yapilip satilan forma ve kombine sayilari sitemizde anlik olarak güncellenmeli

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu