Bursaspor mazbata töreni iptal!

Bursaspor Kulübü yarın yapılması beklenen mazbata töreni ile ilgili bir duyuru yayınladı.

Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı;

“Bugün yapılan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’da başkan seçilen Recep Günay’ın mazbata töreni, Divan Kurulu’nun yarın yapacağı evrak ve düzenlemelerden sonra yapılacaktır.

İlgimiz için teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.”

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bursali ve ya değil hiç mi kimsenin içi acımadı!!!
  Turk futbolun da ki çöküşün başlangıcıdır bizim durumumuz… Allah aşkına delikanlılar ise geçmiş yönetimi istifaya davet edenler cevap versin oldu mu istediğiniz oldu mu??? 1.3 milyar borç varken tahtanın kapalı iken ve ocak ayına kadar açılmayacak iken istifa ettirmek hangi aklın ürünü nerdesin Selim atıp tuttun ve kaçtın Selim ve avanesi yazık çok yazık oralarda bir şeyi temsil ediyorsunuz ama ikinci üçüncü adımın ne olabileceğini bilmiyorsunuz, eğer Bursasporum yaşarsa ( ki inşallah) siz tribünde olmayın siz ozluce de olmayın siz Bursasporumun hiç bir yerinde olmayın deplasmana gitmeyin siz görsel şölen yapmayın siz siz olun ama benim herseyimin yanında benim adıma olmayin…!!!!!

  83
  9
  1. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

   Selim efendi ve avanesinin Bursaspor’a verdiği zarar maalesef çok büyük.. Onları hiç bir platformda Bursaspor’u temsil ederken ,hatta statda maç izlerken bile görmek istiyorum.!

   79
   5
   1. @M.Gökmen yorumuna yanıt olarak

    Selim ve tayfası yönetim istifa dedirtirken bile kesin çorba almıştır ❗️Son maç öncesi ve sonrasi iyi incelenmelidir…❗️
    Başımıza ne geldiyse kendi menfaatini düşünen çorbacı, sinyalci, her gelen yönetimden biseyler koparmaya çalışan, kendini taraftar sanan kan emiciler yüzünden geldi ❗️

    48
    3
 2. Kim gelirse gelsin hemen istifa ve çamur atmalar . 1060 tane oy alıp kulübü batıran Ali Ay’a gel başkan ol diye yalvaran camiadan başka ne beklerin . Erkan kamat zamanında Ali Ay’a açılan dava ne oldu bilen varmı ? YOK !!!
  Selim efendi her gelen kulüp başkanından cukkayı indirdi bir tek Emin Adanur ’dan indiremedi. O da 5 ay dayana bildi . Selim ve Teksas grubu Bursaspor’un başına gelen en büyük felakettir.

  26
 3. Bursaspor Selim ve Texasın elinde oyuncak olmuş. Çeyrek mafya kılıklı çorbacılar uzaktan kulübü yönetir olmuş .

  17
  1
 4. yapmayın kardeşim şu recebi başkan zaman kaybından başka bişey değil kapatın kulübü daha iyi yeter bu kadar eziyet bize bizde insanız

  17
  17
 5. Kendine vazife çıkarmaya çalışan şu başkan adayı müsveddesini derhal durdurun❗️Bursaspor bu kadar ele ayağa düşmemelidir ❗️

  12
  18
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Oyuncular kaçmaya başladı ne mazbatasından bahsediyorsunuz adama demezler mi ayranın yok içmeye tahtıravanla gidiyon sı…ya sen önce sözleşmesi biten oyuncuları takımda tutacan sonra ocakta tahtayı açıp iyi transferler yapıp üst lige çıkarıcan takımı yok ben yapamam diyorsan ne işin var orda kardeşim…

   7
   1
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Düşündükleri ve istedikleri kişi ve kişiler aday olmayınca böyle oldu. Artık şunu herkes bilmeli, BURSASPOR kimsenin zimmetine olan bir demirbaş değil. Bursa nin ortak değeridir.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu