Bursaspor Mali Genel Kurulu ertelendi!

Bursaspor Kulübü’nün Bursa Büyükşehir Belediye Stadı Toplantı Salonu'nda yapılması planlanan Mali ve İdari Olağan Genel Kurul’un toplantısı yeterli çoğunluğun sağlanamadığından yapılamadı.

Mali Genel Kurul 23 Mart 2019 Cumartesi gününe ertelendi.

Timsah Arena Stadı Toplantı Salonu‘nda yapılması planlanan Olağan İdari ve Mali Genel Kurul’un toplantısı yeterli çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle 23 Mart 2019 Cumartesi günü saat 13.00’de Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi Osmangazi Salonu’nda çoğunluk aranmaksızın yapılacaktır.

Divan Başkanlık Kurulu Başkanı İdris Sevinç yaptığı açıklamada “Çoğunluk sağlanmasını isterdik bu biraz da aidiyet duygusunu gerektiriyor, bugün 16 üye katıldığı için yine çoğunluk sağlanamadı biz buna alıştık. Olağan İdari ve Mali Genel Kurulumuz 23 Mart tarihine ertelenmiştir ” şeklinde konuştu.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Şu ali ay denilen adam gitse herşey nasıl da düzelecek. Aybaba da biz düşmeyiz falan diyerek hayal aleminde yaşıyor.
  ali ay gitsin. aybaba da gidecekse yerine Mustafa Er mi gelecek kim gelecekse biranönce gelsin ki düşme potasına girmeyelim. Takımda, takım olmada, ödeme alamayan futbolcularda, kaptan ın genç olmasından kaynaklanan sorunlar var. Futbolcular maç içinde birbirlerine giriyorlar. Ayrıca holigan taraftarlarda tribünden uzaklaştırılmalı .
  Bu sorunların belirlenip çözülmesi gerekir.

  9
  6
 2. İdris sevinç Bursaspor a ne faydan var söylermisin en az ali ay yönetimi kadar başarısızsın kesinlikle istifa etmelisin

 3. Güven kalmadi artik sabir da kalmadi.Siz divan olarak Bu camia ya enkazsiniz.Siz böyle goy goy yapmaya devam edin sizinde suyunuz ısındı…

 4. Yaw boşverin bunların işine geliyor ertelenmesi. Bugün yapılsaydı büyük tepki alacaklardı salonda. Yuh sesleri ayyuka çıkacaktı. Ama 23 martta kaçış yok. İşallah o tarihe kadar küme düşmemiz kesinleşmez. Allah korusun öyle bi durum olursa salona-malona gelemez o gün bunlar.

 5. Bu ADAM DAN BAŞKA DIVAN KURULU BAŞKANLIHI
  YAPACAK KIMSE YOKMU KOSKOCA
  BURSADA
  ALI GIBI BUNUN VE EKIBININDE
  DEHISMESI GEREK

 6. SAYIN İDRİS ŞEN VE DİVAN YÖNETİMİ…LÜTFEN ALİ AYDAN SONRA SİZDE DİVAN OLARAK BAŞARSIZLIGINI KABUL EDİN VE İSTİFA EDİN…ZİRA DİVAN BAŞKANLIGI VE YÖNETİCİLERİ DİVANAA YSLANAARAK YAN GELİP YATMA YERİ DEGİLDİR…SYGILAR……………………………………………….

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu