Bursaspor Mali Genel Kurulu ertelendi!

Bugün Bitci Timsah Park Toplantı Salonu'nda yapılması planlanan Olağan İdari ve Mali Genel Kurul’un ilk toplantısı yeterli çoğunluğun sağlanamadığından ötürü 26 Şubat Cumartesi gününe ertelendi.

Bursaspor Kulübü’nde Bitci Timsah Park Toplantı Salonu‘nda yapılması planlanan Olağan İdari ve Mali Genel Kurul toplantısı yeterli çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle 26 Şubat Cumartesi saat 13.00’te Uludağ Üniversitesi Fethiye Kültür Merkezi’nde çoğunluk aranmaksızın yapılacak. 16 kongre üyesi imza verdi.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. 😂 yanlış anlamayın güldüğüm için ama bekleyen varmıydı ki ilk oturumu bu takımı biz büyüğüz şampiyonuz diye diye bitirdik ( ben şahsen demesemde işte ) şimdi 15 20 kisi geliyo ilk oturuma al sana şampiyon al sana büyük takım ! Bitti devir inanan varsa benim gibi salak herhalde 1 haftadır girmiyorum bakmıyorum hiç bir şeye kongreyide youtubede gördüm canlı yayın bildirimini çünkü gelen yedi indirdi cukkayı çorbacılarda aynı sekilde savunmadı hiç çorba kesildi ortalık karıştı bu duruma geldik düsme hattındayız ve çıkamıyoruz her geçen gün dahada batıyoruz oyuncular oynamıyor kimsenin umrunda değil . Ben niye kendimi yıpratacam 3 5 bişey kazanalım diye uğraşıp duruyoruz borç öde ekonomi bitik birde bunlar yesin ben destekleyim oldu .

 2. Ne’zaman Günü gününe
  Yapıldı sanki hafdaya çoğunluk
  Sağlanacak ne saçma işlerle
  Uğraşıyoruz Tek sefede yapın
  Zaman kaybından başka
  Birşey değil Çok yazık

 3. Bursasporun yok olmasi icin hersey hazir yazik gunah yapmayin ondan sonra Bursaspor un adi degismesin bence sizlerin hepsi degismesi gerekecek.
  Divan, yonetim, teknik heyet, futbolcular, ve taraftar bir lay lay lom havasindalar sanirim herkes bikti. Bursasporu bu hale getirenlere hakkimi helal etmiyorum haram zikkim olsun.

 4. Ha bu arada abiler kardeşler cefa çekilir şampiyonluktan önce nasıldı şampiyon oldu ruh falan kalmadı yanlış yapılanma gelen giden yedi ben biz taraftar olarak hep verdik ömrümüzden ee hâle bak oyuncu oynamazsa Yönetim şark kurnazıysa cefa çekilmez olur sayet onlar bize 1 adım gelseler biz 10 değil 100 adım gideriz ne oyun ne yönetim ne taraftar herkes kendi şeyinin keyfindeyse cefa falan cekmem benim BURSASPOR’UMU umudumu alanlara çalanlara kirletenlere hakkımı hiçbir şekilde helal etmiyorum ( hakkım maddi ve manevi emek vs ) delirmeler yenilince 1 hafta susmalar falan bunlarin hepsi benim hakkım size helal değildir.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu