Bursaspor mağlubiyetle başladı!

2018 Yaz Mevsimi’nde Şampiyonluk Ligi’ne dahil olan Bursaspor 38 dakikanın sonunda HWA'ya kaybederek mevsime mağlubiyetle başladı.

Karşılaşmaların fazlasıyla kartopuna dönüştüğü bu metada HWA’nın da aynı şekilde maçı rahat bir şekilde kapatması bekleniyordu. Fakat hem Bursaspor iyi defans yapmayı başardı, hem de HWA daha güvenli bir oyun tarzı benimsedi.

Karşılaşmada yaklaşık 15 dakika hiçbir aksiyon yaşanmadı ve altın farkı da sabit kaldı. Baktığımızda Ezreal tercihinden ötürü bu Bursaspor’a yarasa da tek bir hamle maçın kopmasına neden oldu.

HWA’nın aldığı baron güçlendirmesi takıma büyük bir avantaj sağladı ve iki inhibitör olarak geri döndü. Üzerine Kadim Ejder’i de alan ekip, 38 dakikanın sonunda maçı bitirdi.

Bursaspor’un büyük oranda uyumsuz oyunu göze çarparken HWA’da Armut’un yıldız Urgot performansı takıma galibiyeti getirdi.

Kaynak
5mid.com

21 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Diego yorumuna yanıt olarak

   stratejik bir oyun. uluslar arası turnuvalarda büyük paraların döndüğü bir platform. ne işe yarıyor diyenler şu yönden baksın. Bursaspor adıyla yarışıyoruz. başka bir platformda en azından takımımızın adını duyurmuş oluruz. Dünyada tanınma ve popülerliğimiz artar

 1. Bu ne abi.. ne işe yariyo.kim bunlar.. ben hic bisey anlamamdim.gunlerdir yayin yapiliyo.. amaç ne.. bilgisayar oyunu mu bu,nedir abi bu

  23
  8
 2. Bursaspor eSports potansiyelli oyuncular aldı fakat oyuncular birbirine adapte olamazlarsa cidden bir hayal kırıklığı yaşanacak.Bence bu transferler yerine daha tecrubeli oyuncular alınmalıydı.Ve bazı saçma transferler yapıldı örneğin alt koridor hades daha birkaç ay önce şimdi oynadığı rolü oynamaya başladı.Destek oyuncumuz tolerant da gittiği takımlarda kötü performans gösterdi.

  6
  4
 3. Ben maçın tamamını izledim. Çok kötü ezikdik. Nedeni uyum sıkıntısı ve başta seçilen şampiyonlarda 3 şampiyonumuzun yasaklanması şanssızlıktı. Tecrübesizlikten de verdik diyebiliriz. Ama zaman geçtikçe iş yapabilecek bir takım. Birkaç takviye lazım ama.

  6
  5
 4. Dün akşam bir spor kanalında denk geldim hangisi unuttum ama fikstürü veriyorlardı başta bana çok saçma gelmişti ancak o fikstürde bursaspor ismini görünce mutlu oldum.Bazı arkadaşların dediği gibi biz ilgilenmiyiruz bilmiyoruz diye saçma muamelesi yapmayalım ama bilen arkadaşlarda takıma nasıl destek olunuyorsa o açıdan destek olsunlar ki orada ezilmeyelim oyun da olsa reel birşey bir arma var orada.

 5. Biz zaten niye bu takımlarla oynuyoruz ki bilmeyenler için kısaca özetleyeyim yeni kurulan bir takımın direk süperligden başlaması gibi birşey

 6. Aşırı zevkli bişey bizde alabilirdik ama dediği gibi Urgot ağır geldi biz hafif şampiyonlarla savaştık neyse önümüzdeki maç bugün DP ile 18.00 da you tubeden izleyebilirsiniz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu