Bursaspor maçını 8.2 milyon kişi izlemiş!

Frutti Extra Bursaspor Başkanı Sezer Sezgin: Ne kadar büyük bir iş başardığımızı ben maçtan sonra anladım. Ömer Onan aradı bir TRT yetkilisi ile maçı izliyormuş izlenme istatistiklerini söyledi.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

   ya sizin yapacağınız habere , 8.2 milyon hane diyor kişi demiyor bu da en az 15-20 milyon kişi eder bir televizyonu enaz birkişi ortalama iki-üç kişi seyredert böyle hesap yapın.

   11
 1. Bu hafta telekoma karşı erteleme maçını kazanırsak ligin bitimine bir hafta kala son 8 e kalarak playofu garantiliyoruz avrupadada zaten son 8 deyiz gerçekten 8 yıllık (hep 8) bir kulüp için mükemmel bir sezon diyebiliriz..

  10
 2. Bu kulübün kurulalı henüz 8 sene oldu ve gerçekten çok iyi işler başardık inşallah böyle üstüne koyarak devam ederiz işte temiz ve dürüst yönetimin sonuçları bunlar futbol takımımıza bir bakın ne taraftarın ne futbolcunun ne yönetiminin hiç kimsenin yüzü gülmüyor artık zevk vermiyor hep moral bozuk artık futboldan soğuduk ALLAH bu hale getirenleri bildiği gibi yapsın..

  1. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

   Kardeş basketbolda henüz akçeli işler yok, büyük paralar dönmediği, digi henüz el atmadığı için çakallar daha üşüşmedi, hele bi milyon dolarlar dönmeye başlasın görbak nasıl üşüşüyorlar klübü yönetmeye.

   10
  1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   Yani 1 haneyi ortalama 3 kişiden hesaplasak ortalama 25 milyon yapar gerçekmi bu ya bide bunun dünyanın çeşitli yerlerinde seyreden Türkler var hatta yabancılar bile seyrediyor .

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu