Bursaspor maçında “VAR”

Bursaspor'un yarın Balıkesirspor'la yapacağı hazırlık maçında Video Yardımcı Hakem kullanılacak.

Bursaspor, Afyon kampındaki ilk hazırlık maçını yarın Balıkesirspor‘la yapacak. Afyon Stadı’nda oynanacak olan mücadele saat 19.00’da başlayacak.

Türkiye’de bu sezon uygulanmaya başlayacak olan Video Yardımcı Hakem (VAR) sistemi ilk kez hazırlık maçında da denenecek. Bursaspor ile Balıkesirspor maçında bu sisten devrede olacak.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Var sistemi bizim ülkede sadece karmaşaya yol açar.
  İstanbul semt takımları her kararda itiraz da bulunur ve maçlar çorba ya döner.
  Anadolu takımlarında ise çoğu pozisyon es geçilir.
  Yani bu uygulama bu federasyon ve hakemler olduğu sürece hicbir işe yaramaz aynı tas aynı hamam devam eder…

  15
  1
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Hahaha. Çok doğru valla. Bu yorumu eksileyenler niye eksilemiş anlamadım. Eser doğru söylemiş. Maça bak amk. Balıkesir’den başka kimseyle oynayamıyoruz. Milli maçta lige ara verilir. Gel Balıkesirspor. Hemen Özlücede bi maç. Yok sezon başı olur, Alo Balıkesir sesim geliyo mu? Ne lan bu böyle. Biz bundan 3 sene önce Almanya kampında Şampiyonlar liginde final oynamış Borissia Dortmand’la maç yapıyoduk. Bi tarafın hocası Hikmet Karaman, diğer tarafın hocası Jürgen Klopp’tu. Şimdi düştüğümüz duruma bak. Afyon’un 40 derece sıcağında kaplıca otellerinde kamp yapıp cacık takımlarla Super Lig’e hazırlanıyoruz. Siz hâlâ eksileyin. Seneye zaten Kastamonu yolları taştan. Açık maavi, goyu maavi, hadi gaari, Gastamonu Gastamonu dep dep dep.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu