Bursaspor maçına çıkmayabilirler!

Diyarbakır İl Spor Güvenlik Kurulu, 30 Nisan salı günü saat 13.00’te oynanacak Diyarbekirspor-Bursaspor maçının güvenlik gerekçesiyle seyircisiz oynanmasına karar verdi.

Diyarbekirspor Başkanı Serkan Genç, karar geri alınmazsa maça çıkmayacaklarını söyledi.

Hatırlanacağı üzere ilk yarıda Bursa’da oynanan maçta Diyarbekirsporlu futbolcuların tahrikleri sonucunda saha karışmış, Bursaspor ile yeşil-beyazlı oyuncular ağır cezalar almıştı.

13 Yorum Onay bekleyen 2 yorum var

  1. @Ertan yorumuna yanıt olarak

   sŞikebahce Gibi süper kupası.

   Moda olmaya başladı. Kavga dövüş hakaretler, maça çıkmamalar!!.

   Burası Türkiye Cumhuriyeti 🇹🇷🤣🤣🤣🤣🤣

   33
   8
   1. @Uludağspor yorumuna yanıt olarak

    Son maçı izleyenler görmüştür niye Bizim gençler kötü futbol ortaya koyduklarını.

    Sırf münakaşa ilk başta hakemlerle devamlı konuşmakta bizim akılı gençlerimiz. SONRA aralarında tartışmalar karşı takım oyuncularla münakaşa itmeler kakış malar !Futbola önem vereceklerine , sah içinde hayalet gibi dolaşmalar.

    Iki seneye yakın bu takımda yer alanlar gönderilmeli. Yeni gelen gençlere çok kötü örnek oluyorlar!Şu odun kalıplı Ertuğrul gitdikçe kötüye gidiyor!.
    Bursaspor adına koşmyanları pirincin içindeki taşları gibi ayıracaksın.
    Hiç acımadan… kimin neyi olursa olsun!

    17
    1
 1. Cikmazlarsa haklılar senenin başında dedik bu maçlar taraftarsız ve tarafsız sahada oynansin diye e şimdi yaptıkları karaktersizligi bı kenara bırakalım adamlar geldi sut cektirmeden yendi bide dövdük adamları şimdi rövanş gelmiş adamların zaten bı amacı kalmamış bu maça kurulmuslar k.bakmayin haklılar salın Çağatay ve Süleyman soylu ikisi çıksın

  15
  7
  1. @Muhammed yorumuna yanıt olarak

   Şahane yorum…. bizim Çağatay yılmaz çok tilki .
   Trabzon maçından SONRA sakatlık rolüne girdi .
   Aklım almayan birşey var. Çağatay yılmaz gibi beyinsizler Niye hala Bursaspor takımda yer alıyor.

   22
   5
   1. @Uludağspor yorumuna yanıt olarak

    Niye girdiği belli teklif geldi sakatlık ayağına maça çıkmayacak hem sakatlikta yasamicak dayakta yemicek. Cagatayin olay çıkarmasininda maçla bir alakası yok. Deplasmandaki afyon maçında karşı karşıya topa bastiginida hatirliyom

 2. Ya, Diyarbakır’daki maç seyircisiz oynansa noolcak, herifler aylardır bu maçı bekliyo. Maçtan bi gece önce 5 bn kişi glecekler otlin önüne. Sabaha kadar torpil patlatıp oyuncuları uyutmayacaklar, küfür, kafir, taş yağmuru, otobüsün camıı çerçevesini indirip rahat ırakır mı kuyruklu vatansızları

  11
  3
 3. Gerçekten BURSASPORLUYUM diye göğüsumuzu gere gere çıkıp yensek ne olcak bitmişiz abi selamız okunmuş cenaze kalkmış çıkmayın bundan sonraki maçları rezil olduk….

 4. Eğer seyircisiz çıkarlarsa haksızlık olur adamlara. Çağatay falan oynamıyor zaten, en fazla Bursa kümeye diye bağırırlar işte. Olay falan olmaz abartıya gerek yok

  3
  2
 5. Hadi inşAllah
  Bence bizim takım da Diyarbakıra
  Gitmesin, boşuna masraf yapmaya
  Gerek yok zaten düşmüşüz
  Gayya kuyusuna

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu