Bursaspor maçı YouTube’da

Yayıncı kuruluş Fuchs Sports, önceki gece ‘teknik altyapıdaki bir geliştirme’ gerekçesiyle 2.Lig’de dün oynanan ve bugünkü Bursaspor-Bayburt Özel İdare maçını yayınlamayacağını duyurmuştu.

Bunun üzerine Bursaspor Kulübü harekete geçerek bugünkü mücadelenin Bursaspor YouTube kanalı üzerinden yayınlanması için gerekli izinleri aldı.

Bursaspor yönetiminin, seyircisiz oynama cezası nedeniyle stada gelemeyen taraftarlarını mağdur etmemek için böyle bir karar aldığı bildirildi.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. By stat ugursuz. Bu statda mac kazanilmaz. Kac kisinin emegi calindi burada. Biz şehir olarak iflah olmayız. Koca şehrin ahı var var burada. Çalınan emekler götürülen paralar allah bizim burnumuzdan fitil fitil getiriyor. Atatürk stadında bu milli takım kimleri devirmedi ama burada 50 milli maç oynasak kazanamayız. Bursaspor’umuz bu stada geçtikten sonra dibi gördü. Buna çanak tutan kim varsa bunda payı olan kim varsa allah iki yakasını bir araya getirmesin. Bunlara kim destek verdiyse onlar dahil. Biz bunları hak ettik sanırım. Bir fener bir BJK taraftarı kadar olamadık akşam. Bir tepki bile gösteremedik adam gibi bunca yapılanlara. Hadi kalın sağlıcak

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu