Bursaspor maç yayını nerede olacak?

Bursaspor'un bu sezon oynanacak maçlarının hangi kanal veya kurumdan yapılacağı merak edilirkenTürkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, TFF 2'nci Lig ve TFF 3'üncü Lig yayınları hakkında açıklamalarda bulundu.

TFF 2’nci Lig ve TFF 3’üncü Lig maç yayınları hakkında açıklamalarda bulunan TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, D-Smart ekranlarında soruları yanıtlarken dijital platformlardan bu maçları yayınlamak istediklerini dile getirdi.

Büyükekşi “2’nci Lig ve 3’üncü Lig maçlarının daha yakından takip edilebilmesi için dijital olarak naklen yayınlanmasını planlıyoruz. Buradan maddi gelir elde edip kulüplere de katkı sağlamak istiyoruz.” dedi.

Yayın haklarını alacak kurumu şimdiden tahmin etmek çok kolay değil. Öte yandan yaz aylarının TFF 2’nci Lig ve TFF 3’üncü Lig yayınları noktasında hareketli geçmesi beklenirken Bursaspor Kulübü‘nün ise TFF‘den bir hamle gelmemesi durumunda resmi YouTube kanalından maç yayını yapması bekleniyor.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Selim yorumuna yanıt olarak

   Nooldu şimdi? Espri mi yaptın? Hee kuralar çekildi. İlk maçımızı Çemişgezek’in Aşağı Deliler köyünde oynuyoz. Nooldu, mutlu oldun mu? Dötüne kına yak. Allahın gevşeği. Bi de Bursasporluyum diye gezip, yazar çizersin burlarda. Langoroz

   19
   42
   1. @Bekir yorumuna yanıt olarak

    Aferim mizah anlayışı ekside olan insan. Bak simdi ne oldu 😀 en bursasporlu sen oldun hadi bana da laf sok belki çemişgezeki yeneriz götümüze de kına yakarız. Göt demeye de bu kadar korkma abisi.

    11
    3
 1. şu haberi okuyunca lidder emine gelmiş geçmişine çok hayır dua okudum adam tam profesyonel dolandırıcı.

  19
  1
 2. Bursaspor nerelerden nerelere geldi.Lafa geldimi 3-5 milyonluk şehiriz,sanayi şehri,turizm şehiriyiz gibi sözler söylenirken Bursaspor nerede? Acınacak halimiz bile kalmamış tutunacak dal arıyoruz.Koskoca Bursaspor ne hallerde.Bursaspor kim bu hale getirdiyse Allah bildiği gibi yapsın.

  17
 3. Vah ki vah. Bundan seneler önce BURSASPOR bir alt lige düşecek deseler di hadi len derdim. BURSASPOR 3.lige düşecek deseler di . Hasiktir len haddini bil. Derdim. Evet haddi mizi bildik. Ve bu takım ne ara bu hale geldi. Artık beddua larımı TÜRK çe yapmıyorum. Beddua larımı bu takım ı düşmesine vesile olanlara bütün dünya dillerinde beddua larımı yapıyorum.

  5
  2
 4. düştüğümüz gibi Bursaspor Allaigators AŞ yapılsaydı Rangers gibi uefa finalindeydik şimdi 🙂 duygusal olmayın borcumuz bizi batıranlara, yalasınlar avuçlarını, şirketi batır sonra para iste ne güzel dünya. İnşallah amatöre düşünce iflas oluyordur, sonrası kolay borçsuz olarak…..

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu