Bursaspor Kulübü’ne bilirkişi atandı!

Selim Kurtulan ve arkadaşlarının son genel kurul kararlarının iptali için açtığı dava yeniden ertelendi.

Bursaspor‘un Teksas tribün liderlerinden Selim Kurtulan ve arkadaşlarının son genel kurul kararlarının iptali için açtığı dava bugün Bursa 9. Asliye Hukuk Mahkemesi‘nde görüldü. 19 Ocak’ta gerçekleşen ilk duruşma sonrası bugüne ertelenen mahkeme 24 Haziran‘a uzadı.

Hakim Bursaspor kayıtlarının incelenmesine ve bilirkişiye gönderilmesine karar verdi.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Kayıt dışı ekonominin olduğu yerde ancak aptal ardında kanıt bırakır. Parayı takip edin ne şike kalır ne rüşvet. Çok basit ama kimse istemiyor neden ?!

   14
 1. Güzel gelişme…
  Benim umudum var ! Bilirkişi atanmasi çok iyi oldu her ne kadar minareyi çalan kilifi hazirlasa da bulunur mutlaka bu açık !

  39
  2
 2. Koskoca Bursa, bu işleri selime bıraktı ya. Koca camiada bi tane t.ş.klı adam çıkmadı be. Yazıklar olsun bize.

  37
  3
 3. Yok mu arkadaş bu ülkede açık açık hırsızlık yapan yöneticilete dur diyecek bir savcı bir hakim…Bu kadar mı adalet yok bu ülkede.buradan suç duyurusunda bulunuyorum.italyada temiz eller yapan bir savcı yok mu burada.şampiyon takımdan beri neler götürülmüş kimlere ne verilmiş kimler kaça satımış hangi menejerer kaç para almış.kiminle kırışmış.yok mu Anadolu çocuğu bir savcı bir hakim.

  30
  1
  1. @Barbaros16 yorumuna yanıt olarak

   Alma satma şikr deninde türkiyede ajla ilk bursa gelir zamanında ç8k şike yaptınız selçuk şahin.musa.bunlar delili adamlar açık açık demedilermi bursadan teşfik aldık diye ozaman bu ülkede hakim savcı yokmuydu sizler şikenin adını değiştirdiniz bu üljede teşfik yaptınız şimdi ahlar bir bir çıkıyor daha çok tesislerinizin elektiriği suyu kesilecek o 18 yaşındaki çocuklarında şimdi ahını alıyorsunuz daha onlarda çıkacak

 4. Atalarımız damlaya damlaya göl olur demişler. Bu kafanın bu kulübe verdiği her zarar göle düşen bir damla misalidir. Ve o göl bir gün dolacak ve bu zihniyetin ta kendisini hazin bir şekilde boğacak. İşte o gün boynuzsuz koyunun boynuzlusundan hakkını aldığı gün olacak. Er ya da geç…

  14
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Yanlış hatırlamıyorsam, Gümüşhane Üniv. Bir bilirkişi atanmıştı ve rapor sonrası Genel kurulda ibra edilmeyen Bölükbaşı ibra edilmişti. Elbette kulüp evrakları nasılsa insanlar ona göre rapor verir. Mesele o evrakların gerçekleri ne kadar gösterdiği. Zeki Çelik olayının ble üstüne gidilmedi ya. Halbuki neler ortaya çıktı. Ve bu sadece 1 örnek. Türk futbolu maalesef böyle çoook örneklerle dolu, herkes farkında, ama belgesi var mı

 5. Bir taraftar bu ülkede yapılan soygunlara dur deyecek yokmu demiş.

  YOK YOKK YOOOOOOK.

  Bu ülkede sokağa çıkma yasağı olan gün geçmeyen araçalra milyon dolarlar ödeten mahir idareciler varken kimse kalkıp rahatını,hayatını riske atmaz.

  BURSASPORA BİZ SAHİP ÇIKAMADIK.

  BİR STAD YAPIYORUZ dediler,BARCELONAYI GETİRECEĞİZ DEDİLER

  GELEN İCRALAR,GELEN YASAKLAR,GELEN SİLİNEN PUANLAR,

  GELEN ELDEKİ CEVHERİ UCUZA KAPATAN KURNAZ HANSLAR.

  Birbirimize kenetlenelim.

  Tamirhane çırağının harçlığına göz diken,siftahsız dükkanın kapattıjğı halde takımın maçlarına para bulan,işten çıkıp uyuması gerekirken deplasmanlar akoşan o tarafatrın hakkına kim-ler girip çaldıise ALLAHA HAVAL ETTİ,

  3
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu