Bursaspor Kulübü’nden yalanlama geldi!

Bursaspor Kulübü alacaklarından dolayı ihtar gönderen Ertuğrul Kurtuluş’un bu ihtarını geri çektiğini duyurdu.

Bursaspor Kulübü’nden yapılan açıklama şöyle: “Önceki dönem alacaklarıyla ilgili Türkiye Futbol Federasyonu aracılığıyla kulübümüze ihtar gönderen futbolcumuz Ertuğrul Kurtuluş, yönetim kurulumuzla yaptığı görüşmede ihtarını geri çekmiştir.

Son dönemde kamuoyunda gündem teşkil eden futbolcumuz Ertuğrul Kurtuluş’un, Esenler Erokspor maçı sonrasında yaptığı iddia edilen davranışlar gerçeği yansıtmamaktadır. Ertuğrul Kurtuluş’un teknik ekip ile yaşadığı diyalog, her maçın ardından yüksek nabızla söylenen kelimelerin, basın mensuplarına yanlış aktarılmasından ibarettir.

Gerçekleşen diyalog sadece maçın içerisindeki bir pozisyon ile ilgilidir. Bu tür durumların futbol atmosferinde normal olduğunu, futbolcumuzun herhangi bir hata yapmadığını belirtmek isteriz.”

10 Yorum Onay bekleyen 1 yorum var

   1. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

    Burda hiç kimse kulübü ALİ NUR batırdı demedi kulübü AKP Zihniyeti Batırdı ülkede hak hukuk adalet olmayınca çalanın yetim hakkına girenin kulübün içini boşaltanlara kimsenin bir şey yapmadığını görünce balık baştan kokarmış hesabı en baştaki hırsız bende çalayım derdine düştü farkında değilsen AKP den CHP ye gecen bütün belediyelere bak hepsinin içi tam takır kuru bakır aynı MERKEZ bankasının içi gibi bomboş ama ne yazık ki sen ve senin gibiler bazı şeyleri görmemekte ısrarcısınız şükürler olsun ki memleketin yüzde 70 i uyandı sende pudra şekerini azaltırsan uyanırsın ayrıca MUSTAFA BOZBEY Tahtayı açacağım demedi elimden ne geliyorsa bursaspora destek olacağına söz verdi Ayda 120 milyona yakın olmak üzere suriyelilere araplara ve cemaatlere aktarılan paralar artık kesildi bursa belediyesi artık zarar etmeyecek pek alada bursaspora destek olacaklar BURSASPOR Bursanın ortak paydasıdır elin suriyelisi çocuk tecavüzcüsü cemaatler ve katar katırları bu ülkenin altına konulmuş bombalardır hepsinin ALLAH BELASINI VERSİN BUNLARA DESTEK ÇIKANLARINDA DESTEK ÇIKANLARI DESTEKLEYENLERİNDE RABBİM EN SEVDİKLERİYLE SINASIN Ne şamın şekeri ne arabın yüzü YAŞASIN MUSTAFA KEMAL ATATÜRKÜN 2 Cİ YÜZ YILI

   2. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

    Her yorumda çaktırmadan Bozbeye laf atıp alinur denen adamı övüyorsun takım sen ve senin gibiler yüzünden bu halde tamam bilader anladık en a*p li sensin artık çeneni tıka!!!

    11
    2
 1. Sadece Ertuğrul meselesi değil kim maaşını alıyor ki siz futbolcu müsvetteleri evet siz bu kulübü yönetenlere değil bu taraftara ceza verdiniz madem maaşınızı alamıyorsunuz bu taraftara kasıtlı bir şekilde her hafta acı çektirceğinize kulübe protesto çekip maçlara çıkmasaydınızda bizde her hafta acı çekmeseydik her hafta tiyatro oynadınız bu taraftarı oynuyormuş gibi yapıp kandırdınız aslında siz daha lig başladığında bu kulübün küme düşeceğini biliyordunuz yazıklar olsun size..

  19
  6
 2. Basın yanlış falan aktarmadı. Ertuğrul bir yanlış yaptı özür dilemeli. her şey hasır altı yapılarak düzelmiyor. Genç futbolcularımız Bursaspor gibi bir kulüpte oynadığının farkında değil. Amatör bir kulüpte oynasan bile hocana çevrene saygılı olacaksın bunu bilmiyorsan değil sporcu adam olamazsın. kimseye de faydan olmaz

  17
  1
 3. Hic kusura bakmasınlar biyerden yardım gelecek diye aday olup yönetmeye niyeti olanların yaratacağa sonuc bu büyük kurtarıcılar ne kurtardınız sonuc tabelada lütfen başka iş arayın bu size göre değil aday da olmayın klüp zaten cöktü siz kurtarmayın önümüzdeki sene son gecmiş olsun abiler kapatın dedin olmadı kendilinden kapancak bu klüp taşıma su ile değrmen dönmez hepinize gecmişolsun

  4
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu