Bursaspor Kulübü’nden uyarı!

Bursaspor Kulübü bugün oynanacak Amed SF maçı öncesi stadyuma gelecek taraftarların bir uyarıda bulundu.

Stadyuma erken gelinmesi yönünde yapılan uyarı şöyle;

Değerli Bursaspor taraftarı;

Emniyet güçlerimizin aldığı tedbirler doğrultusunda stadyuma dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi yasaklanmıştır.

Maç öncesinde üst ve araç araması yapılacağından dolayı; giriş saatlerini geniş bir zaman yaymak açısından stadyuma maç başlama saatinden en az bir saat önce gelmeniz girişleri kolaylaştıracak ve olası kapı önü yığılmaları önleyecektir.

Localar için otopark girişleri Hayran caddesinden yapılacak olup araç ile gelecek diğer taraftarlarımız da Hayran Caddesi girişinden stadyum altında bulunan otoparkları kullanabilecektir.

Stadyuma kurallarına riayet etmenizi ve bu konuda kıymetli emniyet güçlerimize yardımcı olmanızı rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Aynı tedbirler Diyarbakır’daki maçta alınmalıydı. Gençlerimiz şişe yağmuruna tutuldu. Kimse görmesin diyede maçı naklen göstermediler.

  3
  1
 2. İşte istemediğim ,parti düşkünü yönetimin açıklaması “UST ARAMASI YAPILACAGINDAN EN AZ BIR SAAT ONCE GELINMESI”

  1
  1
 3. Geçmişte yapılanları bugün kenara bıraktım benim için önemli olan gün bugündür , haydi BURSAM gün galibiyet günü olsun omuz omuza vererek rakibimizi yenmek en büyük dileğimdir

  1
  1
 4. Taraftarımızın gereken hassasiyeti göstreceğini,BURSASPORUMUZA CEZA VERMEK için pusuda bekleyenlerin heveslerini kursaklarında bırakacağını düşünüyorum.

  1. @YaVuzBu🇳🇬 yorumuna yanıt olarak

   Keşke olmasaydı şu rezilliğe bak ne kadar ceza alıcaz kim bilir. Bu şerefsizlere küfür edince taş atınca pkk bitmiyor ama bize girecek cezalar bizi bitirecek.

   4
   1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu