Bursaspor Kulübü’nden açıklama geldi

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı.

Açıklama şöyle:

Kulübümüzün 2017 yılında yaptığı anlaşma ile Denizbank ve Ziraat Bankası’ndan oluşan konsorsiyum kapsamındaki finansal borçlarımız 30.06.2020 tarihine kadar anapara ve faiz ödemesiz olarak, kredi kapsamındaki şartlar geçerli kalarak yeniden yapılandırılmıştır.

Bu anlaşmanın camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

Bursaspor Yönetim Kurulu

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Konu BURSASPOR ise gerisi fasa fiso. . Güzel şeyler oluyor hem de çok güzel şeyler. . BİZ TARAFTARLAR İNANDIK. …SİZ FUTBOLCU KARDEŞ LERİMDE İNANIN. … HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK … İNANIN. ….

  66
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Bugünkü maç çok önemli.
    Kayıpsız gecmemiz gerekiyor.
    Ne yapıp Edip galibiyetle dönmemiz gerekiyor.
    Alınan kararlar gereği sadece beş otobusluk taraftar gurubumuz tribünde olacak fakat takımın yanında da yaklaşık dört milyon kalp ve dualar olacak.
    ŞAMPİYON BURSASPOR.

    14
 2. Vakit eleştiri vakti değil, kimilerimiz sever kimilerimiz sevmez fakat Mestan yönetimi Ali Ay’dan enkaz devralacağını bile bile elini taşın altına soktu. Ve bu kulübün süper lige çıkması için iyi niyetle çalışıyorlar. Bize düşen, artık eleştiriyi bırakıp kulübün yararı uğruna destek vermek. Başka Bursaspor yok!

  12
 3. Bir de fiyatını ve nereden alınacağını yazın da reklam yarım kalmasın.
  Bu platformda böyle reklamların ne işi var anlamak mümkün değil.
  Reklam yapacaksan verirsin ücretini yayınlanır.
  Admin de büyük ihtimal İngilizce bilmiyor ne anlama geldiğini öğrenmeden yayınlamış

 4. Ülen sende sms attım de kombine aldım forma aldım de önümüzdeki hafta maçtayım de. . Biz de reklamına değer verelim. .Ayrıca Penis ilacı reklam ının bu sitede ne işi var ?????

 5. bu sene çıkmamız lazım yoksa işmiz zor ,şimdi tam destek zamanı taraftar olarak geçmişi bir tarafa bırakalım elimizden gelen desteği gösterelim mesut mestan ve yönetimi ben beğenmiyorum ama şimdi konu bursapor onun için kimin başkan olduğunun önemi yok kombinemi aldım ,formamı aldım ayrıca 200 liralık store alışverişi yaptım 2 sms gönderdim benim gücüm buna yetti gücü neye yeten varsa bu sene yapsın ,bu haramilerin saltanatı yıllarca sürmeyecek biz klübümüzü kaybetmeyelim ama

 6. Altay taraftarı kadar salak bir taraftar gurubu görmedim süreklimi küdür eder insan selçuk şahin analarınımı sikmişki sürekli küfür ediyorlar

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu