Bursaspor Kulübü’nde bir devir sona erdi!

Bursaspor Kulübü'ne 29 yıl hizmet eden kulüp müdürü Nihal Ferik emekli oldu.

Yeşil-beyazlı kulübe 9 Temmuz 1994 yılında giriş yapan ve tam 29 yıl hizmet eden Nihal Ferik, kulüpte tercümanlık, seyahat organizasyon ve üyelik sorumlusu, genel müdür yardımcılığı ile genel müdürlük görevlerinde bulundu.

Son olarak Bursaspor Kulübü Genel Müdürlüğü  görevini yürüten Ferik tam 29 yönetim ile birlikte görev yaptı. Nihal Hanım yarıca Bursaspor Kulübü‘nün ilk kadın genel müdürü olarak 5 yıl görev yapan isim oldu.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kulübün çöküş doneminin genel müdürü olarak tarihe geçti. Tebrikler hiçbir proje gerçekleştiremeden gitmiş oldu.

  44
  5
 2. 29 yıl bir kulüpte nasil müdürlük yapabilmiş,çok ilginç,secimlerle gelip giden yönetimler,çaycıları bile değistirirken bu hanımefendiye dokunulmaması enteran geldi bana..

  14
 3. eeee bakti artik gelicek kopartilcak bisey yok ben siyrilayim ufaktan bu camia bu takim kullerinden dogar oyle bir adam gelirki yapilsnlari yapanlari unutmaz o staddan iceri girmeyede kimsenin yuzu olmaz……by by ben bende hakkimi helal etmiyorum bir bursali ve bursasporlu olarak

  5
  1
 4. Hanım efendiyi şahswn tanımam,bilmem .Bildiğim kulübünde onunla birlikte emekli olduğu.Bir spor klübünde Genel Müdür ne iş yapar onu da bilmem.Ama inşallah bu hanım yıkılışa giden süreci bir kitap halıne getirirde biz de olanı biteni öğreniriz.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu