Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu’na soruyoruz!  

Bu akşam oynadığımız karşılaşmada, stadımızda rakip takım yönetiminin misafirlerine verilen loca, İl Spor Güvenlik Kurulu`nda ve maç günü eşgüdüm toplantısında alınmış olan karar gereği açılmıştır. Herhangi bir bilet satışı olmadığı gibi, ligin ilk yarısında İstanbul`da oynanan karşılaşmada aynı karar, güvenlik açısından zaruriyet olarak görüldüğü için kulübümüze uygulanmış ve mütekabiliyet esasına uygun olarak gerçekleşmiştir.” ifadeleri kullanılmıştır.

Bu duruma göre İl Spor Güvenlik Kurulu, Timsah Arena Stadı’nda BJK taraftarına loca verilmesi konusunda Bursaspor Kulübü’ne tavsiye mi vermiştir?

 

Yoksa Bursaspor Kulübü, İl Spor Güvenlik Kurulu’na Beşiktaşlı taraftarlar için “Biz loca düşünüyoruz vb. önerilerle Bursa Emniyet Müdürlüğü’ne görüş mü aktarmışlardır?”

 

İl Spor Güvenlik Kurulu’na toplantılarında  hazır bulunan Bursaspor personeli bu kararı kendi başına alamayacağından tüm gelişmelerden bilgisi olan Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay olayın bizlerce sorumlusudur!

 

Buradaki iş bilmezlik yönetimindir!

 

Özür ve istifa borcunuzu en kısa zamanda ödemeniz gerekmektedir!

 

 

 

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu